חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
בריאות

לא רק בית מרקחת: השירותים המתקדמים שלא הכרתם

מערכת שורש  כב חשוון, תשפד  06/11/2023

אם בעבר בתי מרקחת סיפקו רק תרופות ובייחוד כאלו עם מרשם, הרי שכיום המצב שונה לחלוטין

תגיות:
אם בעבר בתי מרקחת סיפקו רק תרופות ובייחוד כאלו עם מרשם, הרי שכיום המצב שונה לחלוטין. כיום בית מרקחת מספק ללקוחותיו עוד מגוון רחב של מוצרים ושירותים, עליהם יורחב יפורט להלן.

• מענה לצורכי קשב וריכוז -ניתן למצוא בארץ בתי מרקחת המספקים מענה לצורכי קשב וריכוז. המענה כולל מתן תרופות מיוחדות להפרעת קשב וריכוז לרבות תרופות שאין בהן עמילן וגלוטן, המתאימות למי שרגיש למוצרי חלב.
• יבוא תרופות- יש גם בתי מרקחת ספציפיים המייבאים ללקוחות תרופות מחו"ל שלא ניתן למצוא אותן בארץ. התרופות יכולות להיות גן נדירות, כלומר כאלו שלקבלתן יש צורך בהמלצה של רופא ומילוי של טופס של משרד הבריאות מספר 29 עבור קבלת אישור ממשרד הבריאות לייבוא התרופה. כמו כן ניתן למצוא בתי מרקחת המסייעים בהליך קבלת האישור לייבוא התרופה המבוקשת.
• שירותי מעבדה- בתי מרקחת מובחרים מחזיקים גם במעבדות מתקדמות שיש להן את היכולות להרכיב תרופות מיוחדות בהרכבים ומינונים שונים. למשל, מעבדה של בית מרקחת יכולה להכין לילדים תרופה שאינה בכדור הנוחה לבליעה. אפשר גם להכין תרופות מיוחדות לבעלי חיים, תרופות בהרכב שלא קיים בשוק, ועוד.
• קנאביס רפואי- יש בתי מרקחת המספקים קנאביס רפואי בליווי הדרכה בנושא, לרבות אופן נטילת הקנאביס, תופעות לוואי ואיך להתמודד עימן, בדיקת רגישות מול תרופות אחרות ועוד.
• תרופות שלא בסל - יש הרבה מאוד תרופות שלא קיימות בסל, חלקן מצילות חיים וחלקן נדירות או מאוד יקרות. עבור צורך זה ניתן למצוא בתי מרקחת שינסו להשיג תרופה זו עבור מחיר כמה שיותר כדאי.
• תרופות לתיירים- תיירים המגיעים לארץ נדרשים לא אחת לתרופות. עבורם ניתן למצוא ברחבי הארץ בתי מרקחת המספקים שירות יעיל ומהיר במגוון שפות.
• מוצרים טבעיים- בתי מרקחת רבים בימינו מוכרים תרופות טבעיות ללא מרשם, לרבות תוספי מזון, תרופות הומאופטיות, חלבונים, ויטמינים, מינרלים, צמחי מרפא, שמנים אתריים ועוד.
• קוסמטיקה- בימינו רבים מבתי המרחקת משווקים ומוכרים מוצרי קוסמטיקה של מותגים מובילים, מוצרים טבעיים, אורגניים, דרמו קוסמטיים, תוצרת מקומית, ועוד.
• עוד מגוון מוצרם ושירותים נוספים- בתי מרקחת מספקים עוד מגוון מוצרים ושירותים נוספים לרבות מוצרי איפור, מוצרים לבריאות הפה, טואלטיקה, מוצרי בישום, מוצרים לגיל השלישי, מוצרים לתינוקות ולילדים, מוצרים לגברים ועוד.
freepik
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
הבנת דום נשימה: גורמים, סיכונים ואסטרטגיות מניעהמערכת שורשאדם עם דום נשימה בשינה עלול לחוות אירועים חוזרים ונשנים של הפרעות נשימה לאורך הלילה, מה שמוביל לאיכות שינה ירודה ועייפות יתר בשעות היום
זמן החלמה מהשתלת שיניים: מדריך מקיףמערכת שורשמילוי הוראות רופא השיניים בנוגע לשימוש ולטיפול בסד הלילה שלך יכול להשפיע באופן משמעותי על ההצלחה והפונקציונליות ארוכות הטווח של השתל הדנטלי שלך
מרפאת שיניים בתל אביב, ושירותי חירום דנטליים 24/7מערכת שורשרופא שיניים חירום מוכן ומזומן לספק לכם הקלה מידית גם אם תגיעו אליו באמצע הלילה, בין אם מדובר בתרופות, בטיפולים זמניים או בהתערבויות אחרות
שם השולח
תוכן ההודעה