חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 

BI כשירות: כיצד ליישם אותו בתחום המכירות והשיווק

מערכת שורש  ו כסליו, תשפד  19/11/2023

בינה עסקית מאפשרת לעסקים לגלות תובנות חדשות ולהגיע להחלטות בשלל תחומים, לרבות במכירות ושיווק. יכולות אלו נשענות בין היתר על ניתוח עכשווי והיסטורי של נתונים

תגיות:
שירותי BI - בינה עסקית, מאפשרים לעסקים לגלות תובנות חדשות ולהגיע להחלטות בשלל תחומים, לרבות במכירות ושיווק. יכולות אלו נשענות בין היתר על ניתוח עכשווי והיסטורי של נתונים ועל ידי הצגת נתונים אלו בתבניות ויזואליות אינטואיטיביות.

היתרונות של שילוב שירותי BI לצורכי שיווק ומכירות
שירותי BI הפכו למבוקשים בקרב עסקים, בין היתר לצורכי שיווק ומכירות, בזכות יכולתם להאיץ הליכי ניתוח של מידע והערכת ביצועים. זאת באופן שמייעל את פעולת החברה, מאתר בעיות, ומגלה אמצעי הכנסות חדשים ומסלולי צמיחה. למשל, בינה עסקית יכולה לסייע בהבנת דפוסי התנהגות של לקוחות וזיהוי דפוסי הקניה שלהם. כמו כן, היא עוקבת באופן מדויק אחר נתוני שיווק ומכירות ומציגה עבורם ממדים ותבניות ברורות שנשענים על מידע עכשווי והיסטורי.

בנוסף, בינה עסקית גם יכולה לספק התראה מידית אודות בעיות מול לקוחות ונתוני שיווק ומכירה חריגים. זאת לצד יכולת לנתח בזמן אמת נתוני מכירה ושיווק בין מחלקות שונות של החברה.

היכולת של בינה עסקית לקדם צרכי שיווק ומכירות
היכולת של בינה עסקית לקדם צורכי שיווק ומכירות, עם הפיכה של מידע גולמי לכדי מסקנות ברורות וקלות ליישום על ידי עובדי העסק, נשענת על מספר פעולות של איסוף מידע, ניתוחו והצגתו החזותית.

בתור התחלה בינה עסקית שואבת מידע ממגוון רחב של מקורות שונים. מידע זה עובר הליכי עיבוד ובנייה מחודשים באופן שמאפשר לנתח אותו מהביטים שונים. כמו כן הבינה העסקית יודעת לזהות מגמות חריגות שמספקות עוד נדבך לניהול מערכי שיווק ומכירות של העסק.

כל מסקנות הבינה העסקית מוצגות באופן חזותי פשוט וברור בעזרת גרפים, תרשימים, מפות זרימה ומידע אינטראקטיבי. כל זאת לצד יכולת לשנות אסטרטגיה ארכות טווח ולבצע התאמות בזמן אמת, מה שמאפשר לעסק להתאים את עצמו לשוק דינמי באופן יעיל ונכון.

יכולת לשפר הליכי שיווק ומכירה
שילוב של שירותי בינה עסקית מסייע בתחומי שיווק ומכירה עם הצגה של נתוניהם והביצועים שלהם, תוך בחינת התנהגות של קהל הלקוחות, בחינת מגמות צריכה ועוד, מה שמסייע בתכנון מוצלח של יוזמות שיווקיות. כמו כן הבינה העסקית מספקת בכתובת אחת מידע אודות כל לקוח של העסק, עם ניתוח מאפייני הלקוחות, מה שיכול לסייע בשיפור חווית הקניה, הגדלת קהל יעד, הגדלת מכירות וכו'.

יחד עם זאת, בכדי ששירותי בינה עסקית באמת יהיו יעילים הם נדרשים להיות בסטנדרטים גבוהים ומתקדמים, עם התאמה לדרישות התקן, רמה גבוהה של אבטחה ואמינות. זאת לצד היות השירות זמין לכל מנהלי החברה הרלוונטיים, עם מידע ונתונים ברורים וישימים.
freepik
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
שחזור דיסק קשיח אצל המומחים בתחוםמערכת שורשסימן ההיכר של שחזור דיסק קשיח מקצועי הוא המחויבות לשמירה על שלמות הנתונים. לאורך תהליך השחזור, מומחים מבטיחים שהנתונים שאוחזרו יישארו ללא שינוי, תוך שמירה על מצבם המקורי
קידום אורגני בגוגל מדריך לשיווק במנוע חיפושמערכת שורשמהו קידום אורגני ומהי אופטימיזציה למנועי חיפוש. איך עושים את זה?
הדרכים המתקדמות לשילוח בינלאומי: הטכנולוגיות שמשדרגות את תהליכי הלוגיסטיקהמערכת שורשניתן לראות על גבי מפה מיקום מדיוק של מטוס או ספינה עליה נמצא המשלוח, וכן קיים מידע מדויק על מועד פריקת הסחורות, יציאה מהנמל
שם השולח
תוכן ההודעה