חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
בריאות

מרפאת שיניים בתל אביב, ושירותי חירום דנטליים 24/7

מערכת שורש  יח אלול, תשפג  04/09/2023

רופא שיניים חירום מוכן ומזומן לספק לכם הקלה מידית גם אם תגיעו אליו באמצע הלילה, בין אם מדובר בתרופות, בטיפולים זמניים או בהתערבויות אחרות

תגיות:

ברגעים של מצבי חירום כאשר הכאב מכה בכם ללא רחמים ואתם זקוקים לטיפול דחוף, רופאי שיניים חירום הופכים פשוט לגיבורים. המחויבות הבלתי מעורערת של רופאים אלה לספק הקלה מיידית ולהציל חיוכים מנזק נוסף, היא חסרת תקדים.

ההכשרה והמומחיות המיוחדת של רופאי שיניים חירום מאפשרת להם להגיב במהירות למשברים דנטליים ולהציע טיפול מיידי ואכפתי להפליא. רופאים אלה יכולים לטפל בבעיות חירום שונות, החל מכאבי שיניים חזקים ושיניים שבורות ועד למורסות ופציעות בפה, תוך שהם מבטיחים שהמטופלים יקבלו טיפול מיידי ויעיל, ברגעי המצוקה הקשים ביותר שלהם.

מקרי החירום הנפוצים בתחום רפואת השיניים

 1. כאבי שיניים וכאבים עזים בפה: כאבי שיניים פתאומיים ועזים יכולים להיות סימן לבעיית שיניים כמו עששת, מורסה או שן סדוקה.
 2. שיניים שבורות או סדוקות: תאונות או פציעות עלולות להסתיים בשיניים שבורות או סדוקות, לגרום לכאב ורגישות ולקלקל את החיוך. רופא שיניים חירום יכול להעריך את היקף הנזק ולהציע טיפול הכרחי כמו הדבקת שיניים או הנחת כתר על השן שניזוקה.
 3. שיניים מתנדנדות או עקורות: ניתוק או עקירה של שן דורשים טיפול מידי שיגדיל את הסיכוי להציל את השן. רופא שיניים חירום יוכל להדריך אתכם כיצד להתמודד עם המצב ולשתול את השן מחדש, במידת האפשר.
 4. מורסות וזיהומים דנטליים: זיהומים דנטליים עלולים לגרום לכאב עז, לנפיחות ולסיבוכים שונים. הרופא יכול לאבחן את המצב ולטפל במורסה או בזיהום הדנטלי באופן מיידי ובכך להקל על הכאב ולמנוע את התפשטות הזיהום בפה או בגוף.
freepik

היתרונות של קבלת טיפול שיניים חירום

 1. שיכוך כאבים מידי: קבלת טיפול שיניים חירום מציעה הקלה מהירה על כאבים הנובעים ממקרה חירום דנטלי, ומאפשרת לכם לחזור לשגרת החיים במהירות.
 2. מניעת נזקים נוספים: על ידי קבלת טיפול מיידי ניתן למנוע נזק נוסף לשיניים ולחניכיים. התערבות מידית תוכל לעזור למניעת סיבוכים אפשריים כמו התפשטות הזיהום, אובדן שיניים או צורך בטיפולים פולשניים ויקרים בעתיד.
 3. שקט נפשי: הידיעה שמרפאת השיניים זמינה 24/7, תורמת לשקט הנפשי שלכם גם במצבי חירום דנטליים. ידיעה זו מבטלת את חוסר הוודאות שמאפיינת את ההתמודדו עם המצב לבד, ומבטיחה שתקבלו טיפול מקצועי ברגעים שאתם הכי זקוקים לו.
 4. שימור בריאות הפה: טיפולי שיניים חירום מסייעת לכם לשמר את בריאות הפה שלכם לטווח הארוך. למעשה, טיפול מידי בבעיה בשלב מוקדם, מונעת את החמרתן ומיתרת את הצורך בטיפולים נרחבים יותר. זה מאפשר לכם לשמור על חיוך בריא ועל בריאות כללית של הפה ושל הגוף כולו.

שירותים מורחבים בשעת חירום דנטלית

 1. שיכוך כאבים מיידי: רופא שיניים חירום מוכן ומזומן לספק לכם הקלה מידית גם אם תגיעו אליו באמצע הלילה, בין אם מדובר בתרופות, בטיפולים זמניים או בהתערבויות אחרות. הרופא ייתן עדיפות להקלה על אי הנוחות ויבטיח שתוכלו לחזור ולתפקד בנוחות עד לפתרון קבע של הבעיה.
 2. תיקוני שיניים ושיקום חירום: רופא שיניים חירום יכול לבצע תיקונים ושחזורים מידיים, החל מטיפול בשיניים שבורות או סדוקות וכלה בסתימה או בהדבקת כתר שנעקר ממקומו. רופא השיניים מצויד בכישורים ובכלים הדרושים כדי לשחזר את התפקודיות והאסתטיקה של השיניים שלכם, ויאפשר לכם לחזור ולחייך בביטחון.
 3. השתלה מחדש וייצוב השן: אם השן מתנדנדת או נעקרה חלקית, רופא שיניים חירום יעריך את המצב ובמידת האפשר ישתול מחדש את השן. הרופא יכול גם לייצב את השן באמצעות סד כדי לקדם את הריפוי ולהגדיל את הסיכויים להצילה.
 4. טיפול בזיהומים ובמורסות שיניים: מצבים שכאלה עלולים להיות כואבים ומסוכנים אם לא יטופלו במהירות. רופא השיניים יאבחן את הזיהום ויספק טיפול מידי, כמו טיפול שורש, וייתן גם מרשם לאנטיביוטיקה תטפל בזיהום ותמנע סיבוכים נוספים.

המאמר נכתב באדיבות ד״ר בן מילר – מרפאת שיניים בתל אביב

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
פריצות דרך מהפכניות: העתיד של טיפול בהזעת יתרמערכת שורשהזעת יתר, מצב המאופיין בהזעת יתר, משפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם. עבור אלה הסובלים ממצב זה, זה יכול להיות מקור מתמיד של מבוכה ואי נוחות
טיפוח העור וטיפול בצלקות: מדבקות סיליקון כפתרון יעילמערכת שורשצלקות מהוות בעיה אסטטית הגורעת מחזות העור. אולם בימינו צלקת אינה גזרת גורל וישנם פתרונות יעילים לבעיה זו, בראשם מדבקות סיליקון לצלקות
פסיכולוגים מומלצים בתל אביבמערכת שורשהיתרונות של טיפול פסיכולוגי אפשריים בדרך כלל רק כאשר אתה מוצא את הפסיכולוג הנכון לצרכים הייחודיים שלך.
שם השולח
תוכן ההודעה