חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
דירה נאה ונדל"ן

כמה עולה משאבת חום לבריכה?

מערכת שורש  ד אלול, תשעט  04/09/2019

מעוניינים לדעת מהם המחירים המומלצים למשאבות חום לחימום בריכות שחייה פרטיות וביתיות? הידעתם כי יש מגוון דגמים של משאבות חום לבריכות לכן כדאי לפנות לייעוץ מקצועי ולרכוש את המערכת רק מחברה אמינה ומובילה?

תגיות:
משאבות חום לבריכות נחשבות לאמצעי החימום היעיל והחסכוני ביותר לחימום המים, המשאבה שואבת חום מהסביבה הקרובה למכשיר, היא אוגרת את החום וכך היא מתפקדת כאמצעי לחימום המים עד לטמפרטורה של 40 מעלות צלזיוס ולמעלה מכך, יש דגמים איכותיים המסוגלים להבטיח חימום מים עד לטמפרטורה של 75-60 מעלות.

אם הטמפרטורה בחוץ נמוכה ויורדת מתחת לאפס, המשאבה אינה מסוגלת לתפקד ביעילות כיוון שהיא תתקשה לאגור חום מהסביבה לצורך חימום מי הבריכה. זו הסיבה מדוע משאבות חום פופולריות במדינות הים התיכון ובמדינות נוספות בהן הטמפרטורה יחסית גבוהה כל השנה, למשל דרום ארצות הברית וכדומה.

עלות יחסית גבוהה והחזר השקעה מהיר
למשאבת חום לבריכה יש יתרונות רבים לבעלי בריכות ביתיות או ציבוריות, זהו אמצעי חימום ירוק ואקולוגי הנחשב לפתרון ידידותי לסביבה. המשאבה צורכת מעט אנרגיה כדי לחמם את מי הבריכה, כאשר בדרך כלל על כל יחידת אנרגיה אחת שהמשאבה צורכת מרשת החשמל הביתית היא מסוגלת לספוח 4 יחידות אנרגיה מהסביבה, לכן עלויות החימום של הבריכה נמוכות ומשתלמות בהרבה לעומת פתרונות ואמצעי חימום אחרים.

על פי חישובים של מומחים בתחום עולה כי המשאבה יכולה לצמצם את עלויות החימום באופן משמעותי, עד כ-80% פחות לעומת עלויות החימום של הבריכה באמצעות שימוש בסולר. יחד עם זאת, כדאי לדעת כי עלות המשאבה והתקנתה יחסית גבוהה ויקרה, לכן זו השקעה לטווח בינוני וארוך, ולאחר מספר שנים, בין 3-8 שנים, מחזירים את ההשקעה הראשונית ונהנים מחיסכון משמעותי בעלויות חימום הבריכה, וכמובן מאפשרות לנצל את הבריכה הביתית כל השנה, גם בחורף ובימים קרירים.

מחירי דגמים פופולריים של משאבות חום
משאבת חום כדאי לרכוש רק מחברה מוכרת ומקצועית העוסקת ביבוא ושיווק בריכות ביתיות, מערכות ספא, ציוד ואביזרים לבריכות שחייה ופריטים נוספים. כדאי לכם להתמקד בדגמים האיכותיים והאמינים של מותגים כגון MUSTANG, KTוגדיר מערכות. חשוב לוודא כי רוכשים משאבה איכותית בהתאמה לגודל ולנפח הבריכה (לפי קוב), לתנאי האקלים, לתשתית החשמל ולתנאי השטח.

דגמים מומלצים של משאבת חום לבריכה ביתית:
• משאבת חום 5KT (נורווגיה) – יכולת חימום 5.8, צריכת חשמל 1.1, משקל 48 ק"ג במחיר 5,900 ₪.
• משאבה מתוצרת MUSTANG לבריכה עד 35 קוב – משאבה תלת פאזית איכותית וחסכונית במחיר 14,000 ₪, לא כולל התקנה.
• משאבה נורווגית 17KT, תלת פאזית, עם אפשרות לשליטה מרחוק באמצעות WIFI ואפליקציה מתקדמת וחכמה.
• משאבה MUSTANG לחימום בריכה עד 25 קוב במחיר 8,900 ₪ בלבד.

באתר CoolPool תוכלו לרכוש מגוון דגמים נוספים של משאבות חום איכותיות, אמינות וחסכוניות – במחירים משתלמים ואטרקטיביים במיוחד עבור לקוחות העסק, חדשים וקיימים.
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
כל מה שרצית לדעת על הנדסה אזרחיתמערכת שורשענף ההנדסה האזרחית מתמקד בעיקר בתכנון ובניית מבנים ומערכות לצרכים שונים, זהו אחד הענפים הרחבים ביותר בתחום ההנדסה
מחפשים לקנות דירה בירושלים?מערכת שורשמעוניינים לקנות דירה בירושלים למגורים או להשקעה? מחפשים דירה חדשה מקבלן באזור מרכזי ואטרקטיבי בירושלים ובמחיר משתלם?
כיצד מומלץ לנקות צמנט לאחר השיפוץ בבית?מערכת שורשבמהלך עבודות השיפוצים והבנייה בביתכם הקבלן משתמש בחומרים רבים שונים, ביניהם כמובן גם צמנט. הצמנט הוא חומר מליטה נפוץ ונעשה בו שימוש רב בעבודות הבנייה
שם השולח
תוכן ההודעה