חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
תרבות ופנאי

מהם לימודי Full Stack ולמה כדאי לי?

מערכת שורש  ג תמוז, תשפ  25/06/2020

יש יתרון מובהק על פני מתכנת שמתמקצע בשפות תכנות בודדות. אז למה כדאי לקחת קורסFull Stackומההיתרונות שלו? כל הפרטים במאמר הבא

תגיות:

למרות שאין אף תואר שמלמד את זה, המושג מתכנתFull Stackהולך ותופס תאוצה בתעשיית ההייטק, המקומית והעולמית כאחד. בוגרי קורסFull Stackנהנים מגמישות תעסוקתית רחבה בתעשייה דינמית, עם תחרות עזה שבה למתכנת אשר יכול לפתח מוצר לפי הגדרות בסיסיות יש יתרון מובהק על פני מתכנת שמתמקצע בשפות תכנות בודדות. אז למה כדאי לקחת קורסFull Stackומההיתרונות שלו? כל הפרטים במאמר הבא.

מתכנת אשר יוצא מקורס Full Stack מקבל ידע וכלים רחבים, אשר כוללים ידע מעשי בפלטפורמות ומסדי נתונים ובשפות תכנות שונות, כמו HTML, JavaScript, CSS ושפות וממשקים נוספים, מה שמאפשר לו לפתח בעצמו מוצר מאפס, רק מתוך הנחיות של חווית משתמש ועיצוב הממשק, אשר נעשו לפי אפיון מקדים.

בוגר קורס Full Stack מקבל היצע רחב יותר של משרות
מגוון האפשרויות הרחב של בוגרי קורס Full Stack מושך יותר ויותר אנשים, אשר עד עכשיו התמקצעו בשפת תכנות אחת או שתיים, ללמוד מגוון רחב יותר של כלים, על מנת להיות מסוגלים לעבוד הן בחברות בין לאומיות והן בחברות קטנות או סטארטאפים מקומיים. לסוג החברות שאפשר לעבוד בהן יש חשיבות רבה מבחינה תעסוקתית וכמובן חשיבות רבה בקורות החיים.

מה שמוליד את מגוון האפשרויות הרחב הוא הרצון של החברות והארגונים לחסוך על עלויות פיתוח. במקום להעסיק כמה מתכנתים, שכל אחד מהם מתמחה בשפת תכנות או בממשק ספציפי, החברות מעדיפות להעסיק מתכנת אחד שיכול לפתח מאפס מוצרי Web, בעיקר אם מדובר בחברות שמפתחות אתרים רבים.

בוגר קורס Full Stack רואה את העולם בצורה הוליסטית
התמחות בכלים נוספים מאפשרת לכל בוגר קורס Full Stack לראות את העולם בצורה הוליסטית, להצביע על בעיות ולפתור אתגרים אשר במיקוד בשפת תכנות אחת אי אפשר לראות, מאחר והידע לא רחב מספיק.

למשל, מתכנת אשר מכיר שפת תכנות אחת או שתיים לא יכול להתייחס לפיתוח Front Endבצורה שבה התכוון צוות האיפיון של האתר.

בשל ההיכרות המעמיקה עם פיתוח צד לקוח, או באנגלית,Front End, בוגרי קורס Full Stackיהיו בהכרח אנשים אסתטיים, אשר רוצים להיות חלק בתהליך יצירה של מוצר שלם תחת ידיהם, בלי הצורך להיות תלויים באנשים נוספים לצורך השלמת הפרויקט.

לסיכום, הפופולריות הגוברת של קורסFull Stack נובעת מהביקוש הרב למפתחים אלו בתעשייה וממגוון המשרות הרחב, כאשר מתכנתיFull Stack מפתחים מוצרי Web באופן מלא, כולל פיתוח Front End, אשר מאפשר להם לפתח מוצר מההתחלה ועד הסוף בכוחות עצמם לפי הגדרות האיפיון של צוות האיפיון של החברה. אם קורס Full Stackמדבר אליך, יניב ארד, בעל מרכז ההדרכות הותיק אשר הכשיר עד כה מעל 6,000 מתכנתים, מזמין אותך לשמוע פרטים נוספים על הקורס.

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
מהי מדפסת מדבקותמערכת שורשאתם בוודאי יכולים לתאר לעצמכם בראש מהי בדיוק המדפסת הזאת, אך מי מכם שלא מצליח לעשות זאת – אנו נקל עליו. מדובר על מדפסת שבמקום להדפיס דפים רגילים היא מדפיסה מדבקות
3 טיפים לאוירה מושלמת בארוע שלכםמערכת שורשהחותמת שלכם זה ארוע שמרגיש טוב ונראה טוב
מילון עברי אנגלי משוכלל באתר שורשמערכת שורששכלולים מהותיים במילון הדו לשוני של שורש- מילון עברי אנגלי
שם השולח
תוכן ההודעה