חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
דירה נאה ונדל"ן

סיור וירטואלי - תיווך דירות בסטייל של המאה ה-21

מערכת שורש  ב אייר, תשפא  14/04/2021

הקורונה הראתה לנו שיש הרבה דברים שאפשר לעשות מבלי לעזוב את הבית. סיור וירטואלי זה העתיד של מכירת נכסים

תגיות:

אתם רוצים למכור דירה. קבעתם עם קונים פוטנציאליים. סדרתם את הדירה, ניקיתם, פיניתם את הזמן, השעה הגיעה ואין קונים. איפה הקונים? בפקק. סוף סוף הקונים מגיעים לדירה ותוך 2 שניות מבינים שזה לא בשבילם. עכשיו הם נשארים עוד 10 דקות מיותרות מתוך נימוס וזאת הפעם האחרונה שתשמעו מהם. יום שלם הלך סתם. סיור וירטואלי בא לפתור בדיוק את הבעיה הזאת. הזוג שמתעניין בדירה יוכל לראות את מה שיש לכם להציע בצורה וירטואלית ולהחליט אם הוא מרוצה או לא. רק רוכשים רציניים שראו סיור וירטואלי, שמעו מה לדירה יש להציע ומראים רצינות להמשיך ברכישת הנכס, יוכלו לראות את הנכס בצורה פיזית בסיור בדירה עצמה. אל תחשבו שהשיטה הזאת היא סתם. זה באמת עובד וזה יחסוך לכם הרבה מאוד זמן וכסף.

למי מיועד סיור וירטואלי

סיור וירטואלי מיועד לכל מי שרוצה למכור דירה, אולם, מחסן, משרד וכל נכס שיש. כל מי שמעוניין לחסוך לעצמו הרבה מאוד זמן וכסף. נכון, תצטרכו לשלם על הכנת הסיור אבל תחשבו כמה כסף זה יחסוך לכם. כל יום עבודה שתחסכו, כל יום שהייתם יכולים לקנות משהו במבצע אבל נשארתם בנכס כי הגיעו קונים פוטנציאליים. תחשבו כמה זמן מאמץ תחסכו. כל פעם לנקות ולסדר את הנכס, להראות פרצוף שמח, גם אם היה לכם יום לא שמח, וכל זה רק בשביל קונים שתוך שנייה מבינים שזה לא מה שהם רצו. סיורים וירטואליים באמת עובדים, זה לא סתם הפך להיות טרנד.

מה כולל הסיור הוירטואלי

  • ישנה אפשרות לערוך ניגון אוטומטי של הסיור כסרטון וידאו.
  • כלי מאוד חשוב שתקבלו הוא הדמיית תלת מימד של הנכס.
  • אפשרות להתרשם מכל התכניות המפורטות של כל הקומות בנכס.
  • פירוט של כל המידות בנכס. החל בחדרים, קירות, רהיטים ועוד.
  • צילום תמונות סטילס של הנכס באיכות גבוהה שתראה בדיוק מה יש לנכס להציע.
  • הצגה של כל הנוף הנשקף מהנכס. התצוגה היא פנורמית ומכסה 360 מעלות של נוף.
  • אפשרות לעיין בכל התכניות האדריכליות שעשו ומתוכננות לנכס.
  • כחלק מסיור וירטואלי אני מפיקים סרטון שיווקי של הנכס.
  • הכנת דף נחיתה. דף שמציג בצורה נוחה, פשוטה ומקיפה את הנכס.
  • אפשרות לכלים שיווקיים נוספים בתוספת תשלום.

 

זה העתיד של מכירת נכסים

סיור וירטואלי זה העתיד של מכירת נכסים. הקורונה הראתה לנו שיש הרבה דברים שאפשר לעשות מבלי לעזוב את הבית. בעתיד הלא רחוק, כל נכס שלא יהיה לו סיור וירטואלי, ייחשב לנכס נחות שלא נמצא במאה ה-21, מה שיקשה על המכירה שלו. אנשים שיירצו לקנות נכסים ישר ילכו לנכסים שיש להם את הסיור ובכלל לא יתקרבו לנכס שצריך ללכת אליו פיזית כדי להתרשם ממנו. אל תישארו מאחור, אל תפסידו לקוחות, תרכשו עוד היום סיור וירטואלי לנכס שלכם.

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
כיצד ליצור אדניות ועציצים סנסציונייםמערכת שורשבאביב הקרוב, לפני שאתם יוצאים לקנות צמחים למרפסת, לסיפון או לפטיו שלכם, למדו מה נדרש כדי ליצור אדניות עם סגנון
כיצד אפשר לטפל באמבטיה שנוצר בה חור?מערכת שורשאיך לטפל בחורים ובחלודה בחדר האמבטיה?
מפיצי ריח לבית מהיבואן לצרכן - odora מפיצי ריחמערכת שורשרכישה של מפיצי ריח לבית יכולה לשנות את כל האווירה, ולהפוך את הבית להיות המקום הנוח ביותר עבורכם.
שם השולח
תוכן ההודעה