חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
תרבות ופנאי

יתרונות וטיפים בסירי אינדוקציה

מערכת שורש  כא אב, תשעז  13/08/2017

אודות בישול באינדוקציה, שיטת החימום וסירים שמתאימים

תגיות:
סירי אינדוקציה הם תוצאה של יצור ייחודי בעקבות שיטת הבישול המתקדמת ביותר בעולם הבישול. סירי אינדוקציה מיוצרים בשיטת ייצור תואמת לשיטה ולאמצעי הבישול כלומר, כיריים אינדוקציה.

שיטת הבישול בכיריים אינדוקציה פועלת כך שנוצר במגע שדה אלקטרו מגנטי בין משטח הבישול לסירי האינדוקציה. שיטת האינדוקציה היא שיטה על פיה סלילים מגנטיים הממוקמים מתחת למשטח הזכוכית הקראמית, יוצרים אפקט חום מדויק בקוטר המתאים לתחתית כלי הבישול. היתרון בשיטת הבישול הזו, הוא בכך שהזרם המגנטי מתרכז בנקודות המגע שבין אזור הבישול לסיר. בשיטה זו האנרגיה יעילה יותר ואינה הולכת לאיבוד. אינה משרה חום מסביב לאזור הבישול והסיר ובעיקר חוסכת בהוצאות.
חשוב לציין שלא כל סיר מתאים לשית בישול באינדוקציה וחשוב להצטייד בסירי אינדוקציה המותאמים לשיטת בישול זו. סירי אינדוקציה עשויים מסוגי מתכות שונות המשפיעות על מידת השדה המגנטי שנוצר בינם לבין הכיריים. רק באמצעות המגע הליך החימום והבישול מתרחש. ישנם הרבה יתרונות בבישול באמצעות אינדוקציה מעבר לחסכון באנרגיה. בסירים אלה פיזור החום הינו אחיד ועל כן גם הבישול יוצא אחיד ומשובח. כחלק מייצור סירי אינדוקציה מטמיעים בחומרי הגלם חומרים המונעים הידבקות המזון, דבר שמונע חריכה בבישול וקל לניקוי לאחר מכן. סירי אינדוקציה מותאמים לסוג הבישול וגודל התכולה הנדרשת ולכן מומלץ לרכוש סט סירי אינדוקציה שיתנו מענה לכל סוג וצורת בישול. חשוב גם לציין כי בצורת הבישול בסירי אינדוקציה כל הערכים התזונתיים נשמרים לרבות הוויטמינים והמינרלים של אותו סוג מזון. בבישול בסירי אינדוקציה אין צורך בתוספת שמן למניעת הידבקות המזון, יתרון זה מביא את הבישול של המזון לבריא איכותי ומזין יותר.

טיפים לרכישת סירי אינדוקציה:
• הדרך לזהות סירים המיועדים לאינדוקציה היא באמצעות זיהוי של סימון בתחתית הסיר. סימון המוטבע כחלק מגוף הסיר– הסימון יעיד על כך שהסירים מיועדים לאינדוקציה.
• סירי אינדוקציה מותאמים לבישול בכל כיריים אחרות לרבות גז חשמליות ואחרות.
• חומר הגלם ממנו עשויים סירי אינדוקציה הינו ציפוי פלדת אל-חלד מסוג 18/10 פנים וחוץ כאשר החלק הפנימי מגיע בתשלובת חומר המונע הידבקות מזון וקל לניקוי.
• תחתית הסירים עבה במיוחד וממגנטת. ניתן לבדוק את פעולת המגנוט בצורה פשוטה.
• כחלק מסימון סירי אינדוקציה יש שיטביעו את המילה Induction המעיד עליו ככזה.
• לא חשוב ממה גוף הסיר מיוצר חשובה התחתית הממגנטת. על כן ישנם סירי אינדוקציה רבים המשלבים מספר חומרי גלם בתהליכי הייצור.

אחת החברות המובילות בייצור ושיווק סירי אינדוקציה באיכות ובטיב שאינו מתפשר היא חברת ברגהוף הבינלאומית. החברה מייצרת סירי אינדוקציה בעיצובים ייחודיים ומותאמים לכל סוגי הבישול וכן לכל אמצעי החימום לרבות כיריים גז, הלוגן, חשמלי, קרמי ואחרים. עם זאת, החברה מייצרת ומשווקת את סירי האינדוקציה העומדים בכל התקנים והסטנדרטים הבינלאומיים, על מנת לתת ללקוח את חווית הבישול האיכותית והבריאה ביותר במחירים משתלמים.
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
הצלמת עדי זולדן מצטרפת לשורש אימגסמערכת שורשעדי זולדן מצטרפת למאגר התמונות היהודי של שורש...
שבט אחים באלבום חדש- בגן עדן מקדםמערכת שורשהרכב שבט אחים באלבום חדש- בגן עדן מקדם. אינסטרומנטלי כקודמיו ומכיל ניגוני חתונה שמחים, עדינים ומרגשים
פרשת דברים- תיקון לחטא המרגליםהרב בניהו ברונרדבר תורה לפרשת דברים, הרב בניהו ברור רב קהילת הגרעין התורני צפת
שם השולח
תוכן ההודעה