חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
בריאות

שלושה רעיונות לתכנון יום גיבוש לעובדים

מערכת שורש  ד תשרי, תשעח  24/09/2017

ימי גיבוש אידאליים יכולים לכלול גם מסלול בין שבילי ישראל

תגיות:

לעובדים שלכם מגיע יום גיבוש כמו שצריך. מגיע להם שתפנקו אותם עם פעילות חווייתית ומהנה באמת, ובעיקר שתאפשרו להם להתחבר טוב יותר – בלי סדנאות מפרכות או הרצאות מייגעות. אז איך משיגים את המטרה הזו בקלות, ואיך אפשר לתכנן יום גיבוש בחיק הטבע, בין הנופים הכי יפים בארץ, עם כמה אטרקציות מדליקות באמת? לפניכם כמה רעיונות לא רעים בכלל, ואתם אפילו לא חייבים לבחור באמת (אלא פשוט לשלב, למשל בין רכיבה על סוסים לטיולים בשבילי ישראל).

רכיבה על סוסים

דרך טובה אחת לגבש את העובדים וגם לחזק את תחושת הביטחון והמסוגלות שלהם, היא באמצעות החיה הכי יפה ואצילית שיש. רכיבה על סוסים היא אטרקציה מדליקה ומהנה מאוד, שתאפשר לעובדים להכיר צדדים חדשים בעצמם ובקולגות שלהם. זו תקשורת מסוג אחר, לרוב ללא מילים, וזו גם ההזדמנות לגלות איך אפשר לשלוט טוב יותר בכל פרט קטן. כשהסוס מגיב לכל תנועה קטנה אנחנו מבינים כמה כוח יש לנו, וכמה אנחנו צריכים להיזהר כדי לשמור על עצמנו ועליו (ועל הסביבה), וזו תובנה שיש לה המון משמעויות בעולם העסקי וביחסים הבין-אישיים בצוות. רכיבה על סוסים היא פשוט תוספת מצוינת לכל יום גיבוש.

מסלולים בטבע

זכינו לחיות במדינה יפהפייה, עם נופים עוצרי נשימה וטבע פראי. אם כן, ימי גיבוש אידאליים יכולים לכלול גם מסלול בין שבילי ישראל. ההליכה המשותפת ממלאת באדרנלין ואנרגיה, ודרך הרגליים הצוות מקבל הזדמנות לתקשר, לדבר, להכיר ולתמוך. אם תרצו לשדרג את החוויה תוכלו לצאת לדרך עם ג'יפ או אופניים, וגם כאן הסוס יכול להשתלב היטב אם תבחרו לערוך מסלול שכולל רכיבה על סוס. שתי ציפורים במכה, והרי זה משובח.

פעילויות ODT

היום כבר לא באמת צריך להציג את היתרונות הרבים של ODT, פעילויות ייחודיות שמתקיימות בחלל הפתוח ומאפשרות לצוות להתחבר ולהתגבש יותר. אם תתכננו היטב את המשחקים וההפעלות במהלך היום הזה תגלו שאתם מעצימים את הצוות, תורמים למרקם החברתי וגם מעניקים להם כלים נפלאים לחיים המקצועיים ולחיים האישיים (וזה תמיד צעד מבורך). כאמור, אתם גם לא באמת חייבים לבחור. יום גיבוש שכולל כמה אטרקציות בחיק הטבע, כמו רכיבה על סוסים בצפון לצד פעילות ODT או מסלול הליכה, הוא יום גיבוש שישיג את כל המטרות שהגדרתם לעצמכם – והרבה מעבר לכך.

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
סגולות אבני קריסטלמערכת שורשיוצא לנו לשמוע מדי פעם על אבני קריסטל אבל אנחנו לא תמיד הבנו את המשמעות של אותן אבנים
מסחטה במטבח וכבר מרגישים יותר בריאמערכת שורשעל מנת לספק את כל אבות המזון על בסיס יומי, לסייע בשמירה על תזונה נכונה ובריאה, ולהזין את גופנו בכל הדרוש לשמירה ובריאות תקינה, חייבים להחזיק מסחטה במטבח
שמן קוקוס- באמת מזיק?ד"ר גיל יוסף שחרתגובתו של ד"ר גיל יוסף שחר (M.D) לגילוי הדעת של איגוד הלב האמריקאי שהמליץ להימנע משמן קוקוס עקב היותו מעלה סיכון למחלות לב
שם השולח
תוכן ההודעה