חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
פיננסים וכספים

כל מה שצריך לדעת על מכונת אריזה בוואקום

מערכת שורש  כד סיוון, תשעט  27/06/2019

בעולם מכונות האריזה יש מגוון דגמים וטכנולוגיות אריזה, לכן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי כדי לבחור במכונה המתאימה ביותר לצורכי הלקוח ולסוג המוצרים שיש לארוז

תגיות:
תחום האריזה הולך ומתפתח במהירות במשך השנים, הלקוחות זקוקים כיום לפתרונות אריזה מתקדמים ואיכותיים בעלויות נמוכות ובהתאמה לתקנים המחייבים, בעיקר כאשר אורזים מוצרי מזון. בעולם מכונות האריזה יש מגוון דגמים וטכנולוגיות אריזה, לכן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי כדי לבחור במכונה המתאימה ביותר לצורכי הלקוח ולסוג המוצרים שיש לארוז. כמו כן, חשוב להתייחס לתקנות המחייבות בתחום האריזה, להספק העבודה, לעלות האריזה והשפעתה על המחיר הסופי של המוצר, לאמינות המכונה ולשירות מהחברה ממנה רוכשים את המכשיר.

מגוון דגמים וגדלים
מכונות אריזה בוואקום מגיעות במגוון גדלים, הספקים ודגמים, יש מכונות שולחניות וישנם דגמים רצפתיים, מכונות עם תא אריזה אחד או כפול, מכונות ייעודיות לאריזה אנכית בוואקום ועוד. ניתן לרכוש מכונה ייעודית מתוצרת מותג מוכר ואמין או לתכנן את מכונת האריזה בוואקום בהתאמה מושלמת ומדויקת לצורכי הלקוח וסוג המוצרים שעליו לארוז.

דגמים מובילים של מכונות אריזה בוואקום:
• מכונת ואקום שולחנית – מגוון דגמים של מכונות ואקום שולחניות בהתאמה לגודל המוצר ולכמות המוצרים שיש לארוז, המוכנה פועלת אוטומטית לאחר הכנסת המוצר לתא האריזה וסגירת המכסה, המכונה מתאימה למגוון שימושים, לרבות אריזה מקצועית ואיכותית של מוצרי מזון ומוצרי תעשייה שונים.
• מכונת ואקום רצפתית – מבחר דגמים מתקדמים ועמידים של מכונות ואקום רצפתיות, המכונות מיועדות למגוון שימושים, כולל אריזת מוצרי מזון ותעשייה, המכונה מופעלת אוטומטית על ידי חיישן לאחר הכנסת המוצר וסגירת המכסה של תא האריזה.
• מכונת ואקום עם תא כפול – מכונת ייעודית ומתקדמת לאריזת מוצרים שונים כמו מוצרי מזון, חשמל ואלקטרוניקה. המכונה מתאימה לקצבי עבודה שונים.
• מכונת ואקום תא אנכי – מכונה מתקדמת ואיכותית לאריזה בוואקום, המכונה מתאימה לאריזת מוצרים שונים ומגוונים בצורה אנכית, זהו דגם ייעודי המתאים גם לאריזת מוצרים המכילים נוזלים, למשל אריזה בצורת שקית אנכית המכילה זיתים עם נוזל.

כיצד מכונת ואקום פועלת?
מכונות אריזה בוואקום מתאימות למגוון שימושים כמו אריזת מוצרי מזון, אלקטרוניקה, קוסמטיקה ועוד, המכונה אורזת את המוצר באופן אוטומטי באמצעות שקית PE עבה, לאחר הוצאת האוויר מהשקית בלחץ ואקום. יש להכניס את המוצר המיועד לאריזה לתא המתאים במכונה ולסגור את המכסה. מכונה איכותית ומתקדמת מופעלת בצורה אוטומטית וללא צורך בהתערבות המפעיל, באמצעות חיישן המזהה את סגירת מכסה התא.

מכונת ואקום לאריזה כוללת משאבת לחץ גדולה וחזקה שתפקידה להוציא את האוויר מהתא, לאחר מכן פתח שקית האריזה מולחם כדי לסגור הרמטית את המארז. יש להשתמש רק בשקיות המותאמות למכונה ולסוג המוצרים. השקית עוטפת את המוצר מכל הכיוונים, כתוצאה מפעולת הוואקום השקית מתכווצת על פני המוצר וכך שומרים על טריות הפריט, מבטיחים אורך חיי מדף ארוכים יותר ומונעים מלקוחות לגעת ישירות במוצר הארוז. המוצר נראה טוב לאחר האריזה ומושך אסתטית.
מכונות ואקום לאריזה קונים רק מחברת פאקו, מהחברות המובילות בישראל לפתרונות ולמוצרי אריזה באיכות גבוהה ובהתאמה לצורכי הלקוח.
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
טיפים לבחירת חברה לבניית חנות אינטרנטיתמערכת שורשבחירה נכונה של חברה לבניית אתר המכירות, חייבת להבטיח לעסק ROI מהיר. אתר איכותי הבנוי על הפלטפורמה הנכונה, עם הניראות הנכונה והאחסון המתאים לצורך ולאורך זמן
קורס אוטומציה לבדיקותמערכת שורשבדיקות אוטומציה הן נושא מורכב ללמידה, כי רוב הפרויקטים של אוטומציה לבדיקות לא מצליחים, אבל אתם יכולים להפוך למומחים בתחומכם!
מה אתם באמת יודעים על חדרים לפי שעה?מערכת שורשבשנים האחרונות כל נושא החדרים לפי שעה הפך מהפך תדמיתי כמעט ומוחלט ונדמה שאין כל קשר בין הדעה הקיימת ואל החדרים עצמם
שם השולח
תוכן ההודעה