חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
תרבות ופנאי

דברים שכדאי לדעת על מעבדות טלפונים

מערכת שורש  כא סיוון, תשפא  01/06/2021

מהי הדרך הנכונה לבחור מעבדה לתיקון הנייד שלכם?

תגיות:
המושג "טלפון" השתנה באופן דרמטי ב-30 השנים האחרונות. אם במאה הקודמת טלפון היה מכשיר ביתי שהיה מונח על השידה או מחובר לקיר, בהתחלה עם חוגה ולאחר מכן עם כפתורים שנראו לדורות הקודמים כמו שיא השכלול, היום טלפון זה כבר משהו אחר לגמרי. בתחילת המאה ה-21 טלפון הפך למכשיר נייד ואפילו קטן למדי שהולך איתנו לכל מקום, ובעשור השני של המאה הזו נרשם עוד עדכון - והיום "טלפון" הוא בעצם סמארטפון משוכלל מאוד ועתיר אפשרויות.

בהתאם גם מעבדות הטלפונים השתנו עם השנים, והיום הן מטפלות באוצר היקר לנו כל כך, הסלולרי החכם.

אילו שירותים מספקת מעבדת טלפונים?
מעבדות טלפונים מספקות לנו שירותים מגוונים מאוד - גם תיקון של כל תקלה שעלולה להתרחש, גם מכירת אביזרים וחלקים לסמארטפונים וגם ייעוץ מקצועי שמאפשר לכל אחת ואחת למצוא את המכשיר המתאים ביותר עבורם.

בין התיקונים המבוקשים ביותר ניתן לציין את החלפת המסך, תיקון שקע הטענה, איתור בעיות שונות שקשורות לסאונד ופתרונן, החלפת הסוללה, תיקון נזקים כתוצאה מקורוזיה ומציאת פתרון מתאים ללוח אם תקול.

איך בוחרים מעבדה מבין כל האפשרויות?
במציאות שבה טלפון הוא כאמור סמארטפון, וכולנו מחזיקים לפחות אחד כזה ותלויים בו במידה רבה, אין פלא שיש שלל מעבדות טלפונים בכל עיר, גדולה או קטנה. הבחירה בין כל המעבדות היא על סמך מספר פרמטרים ובראשם הניסיון.

ככל שהאנשים שעובדים במעבדה מסוימת צברו ניסיון רב יותר, כך יש סיכוי גדול יותר שהם כבר התמודדו עם תקלה דומה לזו שלכם, בטלפון זהה לזה שלכם. בהתאם הם גם ידעו לטפל בה באופן הנכון ביותר ובזמן הקצר ביותר.

פרמטר שני הוא האחריות - אם מעבדת הטלפונים נותנת אחריות על העבודה, תוכלו לסמוך עליה בראש שקט. פרמטר שלישי, חשוב לא פחות, הוא המהירות: אנשים רבים מדווחים על תחושה של כאב ממשי כשהסמארטפון לא אצלם בידיים או בכיס, או לכל הפחות במרחק של הושטת יד מהם. בהתאם נרצה שהמעבדה תתקן את הטלפון מהר ככל האפשר.

נוחות הגעה
עוד שיקול לבחירה מבין כל אותן מעבדות טלפונים שנמצאות בכל מקום הוא נוחות ההגעה אליהן. בהתאם יש יתרון של ממש לרשת שמציעה מספר סניפים במקומות מרכזיים בעיר, כמו למשל רשת חנויות ומעבדות סלולר מקסימה, כך שכל אחד וכל אחת יכולים למצוא סניף שאפשר להגיע אליו בלי לבזבז יותר מדי זמן.

עוד כדאי לדעת שמעבדה רצינית לא תוכל לענות על השאלה כמה עולה התיקון של הטלפון לפני בדיקה מקצועית שתוודא מה באמת הבעיה. יחד עם זאת ישנם מחירונים לחלקים כמו מסך, שקע הטענה, סוללה וכו', לכל דגם, כך שתוכלו להעריך מראש מה הטווח האפשרי של עלות התיקון.
pexels
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
טבעות נישואין לגברים בעיצובים מודרנייםמערכת שורשכמו בהרכבת רשימת האורחים לחתונה, בחירת האולם או גן האירועים, ואיזה וויסקי להציע בבר, טבעות נישואין לגברים מהוות את ההחלטות המשמעותיות שתצטרכו לקבל. אבל על מנת לסייע לכם להגיע למסקנה הנכונה. הנה כמה עובדות רלוונטיות.
המדריך המקוצר לצייר המתחיל.מערכת שורשציירים בראשית דרכם מקצוענים וחובבניים חייבים סט כלים כדי להגיע ליצירה מושלמת...
הסוד למסיבת בר מצווה מוצלחתמערכת שורשלהפקת מסיבת מוצלחת יש כמה כללים חשובים. תיאום עם אולם אירועים שממוקם במקום שקל לילדים להגיע אליו, בקרבת מקום המגורים
שם השולח
תוכן ההודעה