חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
דירה נאה ונדל"ן

המכשור שכל אינסטלטור חייב להכיר

מערכת שורש  ב אייר, תשפב  03/05/2022

חברת ב.פ. פתרונות טכנולוגיים בע"מ מספקת מגוון רחב של פתרונות משוכללים עבור האינסטלטורים

תגיות:

לא קלה עבודתו של האינסטלטור. לפעמים הוא צריך לצאת בשתיים בלילה כדי לתקן פיצוץ צנרת, ולעיתים עליו לטפל בסתימה חמורה בביוב. למרבה המזל, לכל אינסטלטור שמכיר את התחום שלו לעומק יש כלים משוכללים שעוזרים לו בעבודה ביום יום. בזכות הכלים האלה אין צורך לשבור קירות או לפרק צינורות. כלים משוכללים ומכשור מתקדם הם הדברים שכל אינסטלטור חייב להכיר כדי להמשיך ולעשות את עבודתו נאמנה. כי סוד ההצלחה של כל אינסטלטור הוא לא רק הניסיון שהוא צובר לאורך השנים, אלא גם המכשור שבו הוא משתמש כדי להתמודד עם הבעיות.

כל אינסטלטור מוכרח להכיר את המכשירים האלה שעושים את כל ההבדל

freepik

בימינו ישנם מכשירים רבים המסייעים לאינסטלטור לבצע את עבודתו באופן מהיר והרבה יותר איכותי מבעבר. קבלו את המכשירים הבולטים שפשוט אי אפשר בלעדיהם:

  • מצלמה תרמית – מצלמה זו רגישה לשינויי טמפרטורה ויעילה במקרים שבהם יש צורך לאתר נזילות. כך שאתם לא מוכרחים לשבור קיר שלם כדי לטפל בבעיית הנזילה, כאשר המצלמה התרמית תצביע על המיקום המדויק של הנזילה באמצעות מפת צבעים.
  • מצלמת קווי ביוב – לפעמים יש בעיה בביוב הדורשת תיקון מיידי. מצלמת קווי ביוב היא מצלמה משוכללת המאפשרת לאתר את הבעיה בקווי הביוב בקלות ובמהירות.
  • "שרוול" הצנרת – טכנולוגיה מיוחדת המאפשרת להחליף את הצנרת מבלי הצורך לעצור את התנועה או לחפור לעומק.
  • מד טמפרטורה ולחות – מכשיר המודד את הטמפרטורה והלחות הוא מכשיר הנחוץ במיוחד לכל אינסטלטור.
  • מערכות פריצה – אינסטלטור שמתעסק בצנרת כל הזמן, זקוק למערכות פריצה מתוחכמות כמו רובוט שמסוגל לחתוך שורשים ובטון או מערכת לשטיפת קווי ביוב.
  • מאתר כשלים באמצעות עשן – מכונה מיוחדת מאפשרת לכם לאתר כשלים שונים תוך שיהא שולחת עשן לצינור או למקום.
  • פקקי חסימה ותיקון – פקקים אלה נועדו ליקון הצנרת, לסגירתה או לביצוע תיקונים שונים.
  • תוכנה לניתוח דוחות – היום כבר לא צריך לכתוב דוחות על צנרת באופן ידני. תוכנה מיוחדת תעזור לכם לכתוב דוחות על צנרת ותאפשר לכם להעניק שירות מקצועי בקלות וביעילות.

איך בוחרים חברה למכשור האינסטלטור

בתור אינסטלטורים מקצועיים המעוניינים להעניק את השירות הטוב ביותר עבור כל מי שפונה אליכם, אתם מעוניינים במכשור הטוב ביותר הקיים נכון להיום עבור האינסטלטור. מסיבה זו, חשוב לפנות לחברה ערכית ומנוסה שתספק לכם את המכשור. יש לבדוק את הניסיון והמקצועיות של החברה בתחום, לבחון אם יש לה המלצות וכמובן לבדוק את התכנים. אחרי הכול, אתם מעוניינים בחברה שאפשר יהיה לעבוד איתה בטווח הארוך ולהזמין מכשירים שהיא מציעה.

ב.פ. פתרונות טכנולוגיים בע"מ – חברה לכל אינסטלטור

אם אתם מחפשים חברה מקצועית ואיכותית שניתן לעבוד איתה לאורך זמן, הכירו את חברת ב.פ. פתרונות טכנולוגיים בע"מ. חברה זו מספקת מגוון רחב של פתרונות משוכללים עבור האינסטלטורים. כבר לא צריך לעמול קשה כדי להיפטר מהשורשים החוסמים את הביוב, ואין צורך לשבור את כל הקירות במטרה למצוא את הנזילה, כאשר יש לכם מצלמה תרמית שמאתרת את הנזילה במקומכם. היכנסו כעת לאתר החברה כדי לקבל מידע נוסף על המכשור ותראו איך השירותים שאתם מעניקים ישתפרו פלאים ברגע שתאמצו לעצמכם את הטכנולוגיה הזו.

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
מעקות ופרגולות למרפסת – ההתקנים שאי אפשר בלעדיהםמערכת שורשמעקות זכוכית ופרגולות הם הטרנד האחרון בעולם המרפסות...
מהו תפקידו של עורך דין מקרקעין?מערכת שורשההוצאות בעסקת מקרקעין הן רבות. אין מדובר בהוצאות ספורות כי אם במאות אלפי ואף מיליוני שקלים המונחים על הכף. עורך הדין יבחן את התשלום
חנות אונליין לעסקים: האם זה עובד?מערכת שורשרק הבאת טראפיק לאתר אינו מספיק, כדאי להשקיע בנראות האתר, חווית המשתמש, פרסום בפייסבוק ובפלטפורמות נוספות
שם השולח
תוכן ההודעה