חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
פיננסים וכספים

מהו באמת כוחו של מועדון צרכנות?

מערכת שורש  כד סיוון, תשעט  27/06/2019

הסיבה העיקרית שבגללה אנשים מחליטים להצטרף למועדון צרכנות היא פשוטה- אותו מועדון מעניק הטבות צרכניות והנחות. ומי לא אוהב הטבות והנחות בחיים?

תגיות:
בזמן שרובינו נמצאים במועדון צרכנות כזה או אחר, כל אחד לפי נתוניו ותנאי הכניסה של המועדון, אפשר להודות שהסיבה העיקרית שבגינה אנחנו נחליט להצטרף למועדון צרכנות כזה זה פשוט הסיבה שאותו מועדון מעניק הטבות והנחות ומי לא אוהב הטבות והנחות בחיים?

אז אמנם יש הטבות טובות והנחות גדולות, אין זה אומר שבכך מסתכמת הפעילות של מועדון הצרכנות. שאלו את עצמכם מה מועדון צרכנות צריך בכדי להתפתח ומיד תגיעו לתשובה שכוחו האמיתי טמון בעמיתים שלו.

הנה 3 הסברים שונים על מהו כוחו האמיתי של מועדון הצרכנות שלכם

כוחו של צרכן
אחד הדברים הראשונים שמועדון צרכנות מחפש הוא את כוחו הצרכני. כוח צרכני מתבטא בכמות העמיתים הקיימים למועדון וכמה מעוניינים להצטרף אליו. עיקרון הצרכנות של מועדונים רבים הוא העיקרון שככל שכמות העמיתים גדולה, כך יכולות ההנחות וההטבות להיות גדולות יותר, איכותיות יותר ומשתלמות יותר. כיוון שכל מועדון הוא פרטני וייחודי עבור קהל יעד מסוים, ההנחות וההטבות יהיו רלוונטיות אל אותו קהל יעד וישרתו את הצרכים שלהם. כוח צרכני עובד לרוב על עיקרון הסיטונאות כאשר דבר מה נרכש עבור מועדון הצרכנות בכמות גדולה מאוד, למשל חבילות חופשה, ניתנת הנחה משמעותית על הרכישה הכוללת, דבר המוזיל את אותה חבילת חופשה כאשר היא נמכרת באופן פרטני, עבור עמיתי מועדון הצרכנות.

להיטיב עם עמיתיו
כוח צרכני הוא בסופו של דבר מה שבונה את מועדון הצרכנות להיות איכותי ופעיל. אך מה שהניע מועדוני צרכנות רבים להיפתח בראשיתם היה עבור שיפור האמצעים של הצרכן עם הבנה מלאה שהוא, כמועדון, צריך את עמיתיו בכדי לספק את ההטבות הרבות. ישנן קהילות רבות באוכלוסייה הכוללת של הארץ אשר נעזרות במועדוני הצרכנות השונים בכדי לשפר את איכות החיים ולהצליח וליהנות מהחיים מבלי להוציא על זה את כל החסכונות. כך לדוגמא, מועדון הצרכנות 'עדיף' מעניק הטבות והנחות לאנשים עם מוגבלויות ומיטיב עימם בכך שהוא מתמקד בעזרים השונים ומציע אותם במחירים נמוכים יותר.

לשנות את צורת הצרכנות הרגילה
בזמן שהמחירים הקבועים והרגילים הם די יקרים במדינתנו הקטנה, אין זה אומר שדין הצרכנות נגזר. מועדוני צרכנות, כשמם כן הם, מעוניינים להראות כי יש צורת צרכנות נכונה יותר וטובה יותר, כאשר יודעים היכן לחפש וכיצד לצרוך. בהצטרפות למועדון צרכנות כלשהו, אתם כעמיתיו נותנים לעצמכם את ההזדמנות לחסכון כלכלי שבטווח הארוך יהיה גדול ומספק. תופתעו לגלות שאפילו תצליחו לחסוך קצת כסף בצד, דבר שבוודאי לא נראה כל כך פשוט עם יוקר המחייה. יש דבר כזה צרכנות נכונה ונבונה, מועודני צרכנות יכולים לעזור בזה.

אי אפשר להתכחש לעובדה שמועדוני צרכנות הם יותר מהנחות והטבות כשקיימות לפחות 3 סיבות שהם הרבה יותר.
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
כל מה שצריך לדעת על מכונת אריזה בוואקוםמערכת שורשבעולם מכונות האריזה יש מגוון דגמים וטכנולוגיות אריזה, לכן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי כדי לבחור במכונה המתאימה ביותר לצורכי הלקוח ולסוג המוצרים שיש לארוז
טיפים לבחירת חברה לבניית חנות אינטרנטיתמערכת שורשבחירה נכונה של חברה לבניית אתר המכירות, חייבת להבטיח לעסק ROI מהיר. אתר איכותי הבנוי על הפלטפורמה הנכונה, עם הניראות הנכונה והאחסון המתאים לצורך ולאורך זמן
קורס אוטומציה לבדיקותמערכת שורשבדיקות אוטומציה הן נושא מורכב ללמידה, כי רוב הפרויקטים של אוטומציה לבדיקות לא מצליחים, אבל אתם יכולים להפוך למומחים בתחומכם!
שם השולח
תוכן ההודעה