חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
בריאות

סגולות אבני קריסטל

מערכת שורש  כב אלול, תשעז  13/09/2017

יוצא לנו לשמוע מדי פעם על אבני קריסטל אבל אנחנו לא תמיד הבנו את המשמעות של אותן אבנים

תגיות:
פמוט מלחיח"צ האתר

יוצא לנו לשמוע מדי פעם על אבני קריסטל אבל אנחנו לא תמיד הבנו את המשמעות של אותן אבנים. נהוג לחשוב שאבני קריסטל הן אבנים יפות ויקרות אך לא כך המצב. אבני קריסטל יכולות להיות במחירים זולים לכל כיס אך היתרון הגדול שלהן הן הסגולות איתן הן מגיעות. אבני קריסטל שונות בעלות סגולות מיוחדות ומי שמשתמש בהן כמו שצריך יכול להרוויח הרבה בחיים. הסגולות השונות יכולות ללוות אותנו לכל מקום בחיים באמצעות ענידתן על הצוואר כשמדובר בתליונות, על האוזניים אם מדובר בעגילים ואפילו במחזיק מפתחות. בנוסף לכך, אפשר לשים קערות אבני קריסטל בבית או במשרד כדי שהסגולות ישפיעו על הבית כולו.

רשימת סגולות של אבני קריסטל לדוגמא

אגת טורטלה – אגת טורטלה היא אבן חומה המכילה קונכיות והיא נראית מאוד יוצאת דופן במראה. הסגולות שלה היא שיפור היצירתיות והיא גם משחררת פחדים וחסימות בחיים. בנוסף לכך, היא גם בעלת תכונות ריפוי לבעיות רפואיות שונות וביניהן אפליפסיה וורטיגו.

אובסידיאן סנופלקס – אבן קריסטל זו מוכרת בזכות הסגולות שלה לחשיבה צלולה. במהלך החיים אנחנו מסיקים מסקנות רבות בפזיזות רבה, האבן הזו תעזור לנו להסיק מסקנות בצורה שקולה יותר. וגם, באופן מפתיע ולא קשור, היא טובה לבעיות של עצירות.

אוניקס שחורה – הסגולות הרוחניות של האבן היא בעצם ההבנה שלנו על האמת הפנימית שלנו. האבן הזו עוזרת לנו להכיר את עצמנו טוב יותר ולעזור לנו להבין מי אנחנו ומה אנחנו רוצים. אמנם נראה שמדובר בשאלות סתמיות ופשוטות, אך מי שמבין את הסגולות האלו ויודע לנצל אותן מגלה דברים חדשים על עצמו. דברים שלמעשה הוא היה צריך לדעת כל הזמן וייתכן והיה עושה דברים אחרת. מומלץ לקנות את הקריסטלים האלו כדי להבין איך להתקדם בחיים בדרכים שישמחו אתכם ויעשו אתכם מאושרים.

אמטיסט – מי מאיתנו לא רוצה שקט פנימי ושלווה? כנראה שאף אחד. האבן הזו עושה בדיוק את זה. היא עוזרת לנו לבטוח בעצמנו וביישות האלוהית שמלווה אותנו בחיינו ואנחנו זורמים עם החיים בשלווה ורוגע. הרבה דברים שהיו לנו מאוד מורכבים בראש הופכים פתאום למובנים ופשוטים יותר.

ברקת  - אבן הברקת היא אבן מפורסמת מאוד. היא מוכרת על סמך הרה דברים אך הסגולות שלה לאמון ואהבה הן יוצאות דופן ומיוחדות מאוד עבור אנשים רבים. בנוסף, מדובר באחת האבנים היפות והיא מומלצת מאוד.

סיכום

כל אלו דוגמאות של אבנים טובות – קריסטלים – אשר יכולים להועיל לנו בחיים בדרכים שונות. ישנם עוד קריסטלים רבים וטובים שכל אחד מהם פונה לתחום אחר ולמטרה אחרת בחיים. מצאו את אבן הקריסטל שלכם והשתמשו ביתרונות ובמידע הזה כדי לשפר את חייכם באמצעות דרכים שלא חשבתם שקיימות. זכרו – לא מדובר באבנים יקרות ונדירות אלא באבנים שאפשר לקנות בכל חנות מתנות או חנות קריסטלים ואבני חן והנגישות הזאת יכולה להיות לטובתכם!

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
מסחטה במטבח וכבר מרגישים יותר בריאמערכת שורשעל מנת לספק את כל אבות המזון על בסיס יומי, לסייע בשמירה על תזונה נכונה ובריאה, ולהזין את גופנו בכל הדרוש לשמירה ובריאות תקינה, חייבים להחזיק מסחטה במטבח
שמן קוקוס- באמת מזיק?ד"ר גיל יוסף שחרתגובתו של ד"ר גיל יוסף שחר (M.D) לגילוי הדעת של איגוד הלב האמריקאי שהמליץ להימנע משמן קוקוס עקב היותו מעלה סיכון למחלות לב
מד"א- עוברים את הקיץ בשלוםמערכת שורשעם תחילתו של הקיץ ויציאת הילדים לחופש הגדול מפרסם מד"א מדריך מלא להורים על מנת לנקוט את מירב האמצעים למניעת פציעות ופגיעות, כך תשמרו על הילדים בחופשה
שם השולח
תוכן ההודעה