חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
טיולים ונופשים

היערכות המשטרה ההורים והתלמידים לקראת פתיחת שנת הלימודים

מערכת שורש  כט אב, תשעז  21/08/2017

הורים זה הזמן לתרגול הילדים במעבר כביש בטוח ובחצייה נכונה. לעולם אל תשכחו ילד במושב האחורי

תגיות:
לקראת פתיחת שנת הלימודים במוסדות החינוך במגזר החרדי ובבתי הספר האחרים, שוטרי ומתנדבי אגף התנועה יפעלו למען ביטחונם ושלומם של מאות אלפי הילדים.

במסגרת ההכנות לשובם ללימודים של מאות אלפי ילדים בכל מוסדות החינוך לרבות בתי הספר במגזר החרדי משטרת ישראל תגביר את הנוכחות בקרבת מוסדות החינוך ובכלל ברחבי הערים והישובים.
בימים הקרובים יסיירו אלפי שוטרים, לוחמי מג"ב ומתנדבים על מנת לתת מענה נדרש לציבור בהיבטי אבטחה ותנועה. אל השוטרים ילוו חבלני מערך החבלה במטרה למנוע כל סיכון אפשרי.

הפעילות המבצעית תתמקד במספר מעגלי האבטחה, מקו התפר עד פנים הערים , לרבות הקמת מחסומים לבדיקת כלי רכב ואנשים, אכיפה מוגברת וממוקדת בתחום השהייה הבלתי חוקית, פעילות שתימשך בשבועות הקרובים. המשטרה תמקד את פעילותה מלינים של השוהים הבלתי חוקיים, מעסיקים ומסיעים.
בנוסף המשטרה מתגברת בימים אלה את מוקדי החירום שמספרם - 100 ומוקד המיידע הארצי של המשטרה שמספרו – 110
באשר לנושא אבטחת מוסדות החינוך ברצוננו להדגיש כי: המשטרה משמשת כגוף מקצועי המנחה את גורמי האבטחה ברשויות המקומיות בדבר דרישות האבטחה הרצויות למען בטחון הציבור ופועלת בנושא בתאום מלא עם רשויות מקומיות ומשרד החינוך. אולם, יחד עם זאת, זה המקום להדגיש, כי העסקת המאבטחים הינה באחריות הרשות המקומית, הנדרשת להתקשר במכרז עם חברת אבטחה לקבלת מספר המאבטחים הנדרש, בהתאם למימון המדינה ואיננה מתבצעת ע"י המשטרה או במימונה.
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
אפליקציית Uplife- כלי לעידוד התנהגות חיובית של חניכיםמערכת שורשאפליקציה חדשנית בונה "טבלאות ילדים" בסגנון הדפים שתולים על המקרר ומאפשרת מעקב אחרי התפתחות חינוכית חובה
יש לנו זמן ללמוד תורההרב יניב חניאאי אפשר אחרת בדור הזה. אנחנו חייבים את המבט התורני, העליון, ה"חוץ תרבות מערבית", כדי לשרוד רוחנית
תביעה נגד עירית תל אביב- מתעללת בנכיםמערכת שורשנכה תובע מעיריית תל אביב 47500 שח בטענה של נתינת דוח שלא כדין
שם השולח
תוכן ההודעה