חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
בריאות

קורס עזרה ראשונה וחשיבותו הרבה

מערכת שורש  ד סיוון, תשעז  29/05/2017

יותר חשוב מתואר אקדמי! קורס עזרה ראשונה

תגיות:
כישראלים, אנחנו יודעים היטב כמה סיטואציות פשוטות יכולות להפוך בן רגע למסוכנות מאוד. במבט חטוף על כותרות העיתונים אנחנו מזהים כתבות המתייחסות לתאונות דרכים, תקריות אלימות, פעולות טרור וגם לא מעט מקרים שבהם אדם סובל מקשיי נשימה או כאבים בחזה בעת ביקורו בבנק, בסניף הדואר או בסופרמרקט. הדרך היחידה שבה נוכל לסייע לאחרים סביבנו בכל אחד מהמצבים הללו היא לרכוש את הידע הנחוץ. קורס עזרה ראשונה הוא בדיוק המקום שבו נוכל לקבל את הידע הזה, לעזור לאחרים וגם להציל חיים. אנחנו עשויים להזדקק לניסיון הזה בעבודה, בבית או בטיול בפארק, מה שמסביר מדוע קורס עזרה ראשונה. הוא אחד הקורסים החשובים ביותר.

החייאת תינוקות וסיוע לנפגעים
אחת הבעיות הקרובות לליבו של כל מי שמטפל בילדים, של כל אימא ואבא, או סבא וסבתא, היא התמודדות עם תינוק שנמצא בסכנת חיים. לאור העובדה שהתינוק לא יכול לספר לנו מה כואב לו ומה הוא מרגיש, אנחנו צריכים לגלות לבד מה הבעיה ולטפל בה, וגם לעשות זאת במהירות האפשרית. במסגרת קורס עזרה ראשונה נוכל לקבל את הכלים, לאתר סימפטומים ולנתח את המשמעויות שלהם, וגם לטפל בבעיה, לבצע החייאה ולהציל תינוק מחנק או פגיעה כלשהיא. באופן דומה, אם נקלענו לזירת אסון או לשריפה יש לא מעט כלים חשובים שיעזרו לנו להגיש עזרה לפצועים, לסייע בטיפול בכוויות ולהציל חיים. כדי שהכוח יהיה בידינו אנחנו צריכים ידע והתנסות מעשית, וזה בדיוק מה שמציע לנו קורס עזרה ראשונה.

ההשתלמות החשובה ביותר לעסק
בעלי עסקים רבים כבר מבינים שמעבר לכל השתלמות וידע מקצועי, קורס עזרה ראשונה הוא אחד הצעדים הבסיסיים והחשובים ביותר שיאפשרו לעובדים להעניק טיפול ראשוני וסיוע ללקוחות ולעובדים אחרים בשעת הצורך. זוהי בהחלט נקודה חשובה במסעדה שבה קיימות סכנות שונות, לרבות החלקה, חנק, תגובות אלרגיות חריפות ואפילו דליקות. זוהי נקודה חשובה גם במכון הכושר ובו משקולות כבדות ומתאמנים שמעמיסים על עצמם יותר מדי, וגם בחנות הבגדים שבה מדף עשוי ליפול או לקוח עשוי לסבול מקשיי נשימה. גם בביקור בדואר או בקולנוע עשויות להתרחש לא מעט הפתעות לא חיוביות מהסוג הזה. קורס עזרה ראשונה לעובדים יעזור לארגון לפעול בצורה בטוחה יותר ולמנוע מאירועים מהסוג הזה להפוך לאירועים קשים הרבה יותר. טיפול ראשוני, החייאה, סיוע לפצועים ואבחון נכון של בעיות ופגיעות שונות, אלה הם הכלים החשובים ביותר, ואותם ניתן לקבל רק במסגרת קורס עזרה ראשונה.
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
פתרונות מימון נוחים לצורך שיפוצים בביתמערכת שורשאיך צריך לממן את שיפות ושיפור הבית והדירה?
למה כדאי להזמין וילות נופש לקראת החגיםמערכת שורשתמיד. מתי שיש לכם הזדמנות, הזמינו נופש בווילה יוקרתית ומאובזרת, לא משנה המיקום שלה
בדיקה שתגלה לנשים עד מתי ימשך זמן הפוריות שלהםמערכת שורשהבדיקה שתגלה לכל אישה עד מתי ישמר כושר הפוריות שלה
שם השולח
תוכן ההודעה