חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
פיננסים וכספים

חשיבותו של אתר מקוון במציאות העכשווית

מערכת שורש  י אייר, תשפא  22/04/2021

יש לקוחות שנרתעים מרכישת מוצרים באינטרנט לאור החשש מזליגת המידע של פרטי כרטיס האשראי שלהם. זו הסיבה שאנשי המקצוע אשר עוסקים בבניית אתרי אינטרנט מקפידים על הקמת אתרים מאובטחים

תגיות:
אתר מקוון
בשנים האחרונות לקוחות רבים העדיפו לרכוש מוצרים שונים החל במוצרי מזון ועד מוצרי חשמל, דרך אתרי האינטרנט השונים. הנוחות העצומה של הגלישה באתרים הרלוונטיים באמצעות המחשב או באמצעות הסמרטפון מאפשרת ללקוח לקבל מידע מקצועי ונרחב ביותר. הוא גולש בין הקטגוריות השונות באתר החדשני, נחשף ליתרונות של כל מוצר ובהתאם לכך קל לו הרבה יותר לקבל החלטה איזה פריט להזמין. עד לפני שנה כל חנות אינטרנטית הייתה תוספת לכלל ההכנסות של החברות שהפעילו את חנויות האיקומורס. מגפת הקורונה יצרה מהפך אצל קמעונאים רבים והובילה לכך שמקור ההכנסות היחידי של החברה, היה באמצעות אתר מקוון.

הצורך במזומנים כדי שהחברה תוכל להמשיך ולפעול גם בזמנים הקשים והיא תוכל להעביר כספים לחשבון הבנק. כדי לשמור על תזרים המזומנים ניתבו את הדרך לשדרוג של כל חנות אינטרנטית כדי שהיא תוכל לשרת קהל רחב יותר ולהוסיף בה מגוון רחב של מוצרים, או לחלופין סוחרים שלא היה ברשותם אתר מקוון, מיהרו להזמין אצל בוני אתרים חנות אינטרנטית, כדי להישאר חיוניים ופעילים ברובד העסקי.

הקמה של אתר מקוון
כדי להקים אתר מקוון איכותי, על ההנהלה לבצע סיעור מוחות עם בונה האתרים, כדי שהוא יקים אתר שמתאים באופן מדויק לצרכי העסק. האתר אמור לכלול את כל מגוון המוצרים שהחברה מוכרת וקיימים בו צילומים של כל אחד מהפריטים. בנוסף לכך מצורף הסבר מפורט ונרחב של המאפיינים עבור כל אחד מהמוצרים. יש תחומים שבהם מדובר במוצרים בודדים בכל קטגוריה, אך יש תחומים כמו תחום ההנעלה שבו יש לכלול בו את כל המידות, כל הצבעים, נעליים לגברים, נעליים לנשים, דגמים שונים לילדים ועוד. עומס המוצרים מחייב את בונה האתרים ליצור אתר מקוון שהוא קל לתפעול ולתמרון כדי להקל על הגולש.

אתר מקוון הפך להיות מקור ההכנסות היחידי בתקופת הקורונה ולכן בעלי עסקים רבים השקיעו בשיפור נראותה של החנות האינטרנטית ובהוספת מגוון מוצרים. יבואנים שהצטבר אצלם מלאי עצום של סחורות במחסנים כיוון שהחנויות הפיזיות היו סגורות, הציעו את כל המוצרים הללו באתר האינטרנט ולשמחתם הגדולה הם הצליחו למכור כמויות גדולות מאד של סחורות מתוך תכולת המחסנים. מעבר לכך, הם הציעו פריטים רבים באופציה של sale במחירים משתלמים וגם באפשרות זו הם הצליחו למכור כמויות גדולות של מוצריהם.

אתר מאובטח הוא שם המשחק
עדיין יש לקוחות שנרתעים מרכישת מוצרים באינטרנט לאור החשש מזליגת המידע של פרטי כרטיס האשראי שלהם. זו הסיבה שאנשי המקצוע אשר עוסקים בבניית אתרי אינטרנט מקפידים על הקמת אתרים מאובטחים, על פי התקן הבין לאומי בנושא המידע על כרטיסי האשראי.

כאשר הלקוחות רואים שהאתר מאובטח, קל להם הרבה יותר לרשום את פרטי האשראי שלהם ולבצע את ההזמנה, כדי לקבל במהירות האפשרית את המוצרים עד פתח ביתם.
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
נכס להשבחה השקעה בטוחהמערכת שורשכאשר מעוניינים בהשקעה של נכס להשבחה, יש לבדוק את אמינות החברה, את כמות הפרויקטים שעליה החברה אחראית ואת סדרי הגודל של הפרויקטים
הר הכסף פנסיה – אילו קרנות פנסיה קיימים?מערכת שורשיכול להיות לכם קרנות פנסיה בחברות ביטוח שונות שאתם כלל לא יודעים עליהם...
העברת כספים מחו"ל – לא מסובך כמו שאולי אתם חושביםמערכת שורשהבנקים בישראל מציבים קשיים ותנאים קשוחים ללקוחות שמעוניינים להעביר כספים מחו"ל או לחו"ל. אז מה עושים?
שם השולח
תוכן ההודעה