חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
דירה נאה ונדל"ן

המדריך לבחירת ריצוף לחדר אמבטיה

מערכת שורש  כו סיוון, תשפא  06/06/2021

דגשים חשובים בבחירת ריצוף לחדר אמבטיה

תגיות:

כשמתחילים פרויקט שיפוץ של חדר אמבטיה ישנם היבטים רבים שיש להתייחס אליהם – בחירת האמבטיה או המקלחון, חיפויי הקיר, ארונות השירות וכמובן כל נושא הצנרת, אך ישנו גם היבט נוסף שרבים שוכחים – עניין הריצוף. בחירה נכונה של ריצוף לחדר אמבטיה היא למעשה זאת שיכולה לעשות את כל ההבדל מבחינת השמישות והמראה של החדר ובדיוק בשל כך החלטנו לרכז עבורכם את הדגשים החשובים ביותר בהיבט זה.

חוזק ועמידות כנגד מכות
שיפוץ אשר כולל החלפת ריצוף לבית הוא דבר שלא מבצעים בכל יום, גם לא בכל כמה שנים בודדות.

בהתאם לזאת, עליכם לבחור עבור חדר האמבטיה אריחי ריצוף כמה שיותר איכותיים, כאלה שיהיו מספיק חזקים ועמידים כנגד מכות ושריטות שעלולות להיגרם בשל נפילת חפצים על גביהם או הצבה של מכשירי חשמל כבדים דוגמת מכונת כביסה או מייבש. באופן זה מבטיחים שהגורם המגביל את תקינותו של חדר הרחצה לעולם לא יהיה שכבת המדרך, שתישאר כחדשה לאורך כל מחזור ימי חייה.

עמידות בתנאים קשים
חשוב לזכור כי חדר האמבטיה הוא חדר המאופיין בתנאים שונים משאר חדרי הבית ועל כן חשוב כי האריחים בו יוכלו להתמודד עם כך. על אריחי הריצוף שתבחרו להיות עמידים בתנאים קשים במיוחד שכוללים לחות, רטיבות, שינויי טמפרטורה קיצוניים, חשיפה לחומרים מכתימים ושימוש תכוף על בסיס יום יומי על ידי יותר מאדם אחד. הדבר החשוב ביותר הוא לבחור באריחים שאינם סופגים נוזלים. גם אם חדר הרחצה שלכם תוכנן ויושם בצורה הקפדנית ביותר עם שיפועים נדרשים, מים תמיד "יעמדו" על גבי האריחים, יאיימו לחדור לתוכם, להיספג ולהרוס אותם כליל.

עיצוב שמשדרג את החדר
בסופו של דבר, לריצוף איכותי גם תפקיד חשוב בשדרוג החדר מבחינה עיצובית, כך שבאמת יהיה לכם נעים לשהות בו. בימינו ניתן למצוא מגוון רחב של אריחי ריצוף שמאפשרים להשיג לכל חדר אמבטיה את הקונספט העיצובי האהוב על המשתמשים בו. ניתן לשלב בחדר האמבטיה אריחי ריצוף בצבעים בהירים או כהים ואף כאלה המאופיינים במראה של עץ (דמוי פרקט). הכל אפשרי כל עוד מתקשרים עם ספק אריחים איכותי.

ריצוף לחדר אמבטיה – האפשרויות המומלצות ביותר
אז אילו אריחים הם המומלצים ביותר עבור חדרי אמבטיה? ובכן, אין ספק כי שמם של אריחי הגרניט פורצלן הולך לפניהם והם למעשה עומדים בכל המאפיינים שתוארו לעיל. מיד לאחריהם ניתן למצוא את אריחי הקרמיקה, שאומנם רגישים מעט למים אך באמצעות שכבת סילר מתאימה הם מסוגלים לספק שנים של פונקציונליות ועיצוב ללא שחיקה נראית לעין. אפשרות נוספת של אריחי ריצוף לחדר אמבטיה היא של אריחי שיש מלאכותיים מקוורץ. אריחים אלו אומנם יקרים יותר אך מעניקים לכל חדר רחצה מראה מלכותי נהדר.

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
טיפים להסרת כתמים מהספהמערכת שורשאך מה עושים אם נשפך משהו. או ילד קישקש בצבע, או חיית מחמד השירה את פרוותה על ריפוד הספה?
ריהוט משרדי ארגונומימערכת שורשריהוט ארגונומי יתרום מאוד לבריאות העובדים שלכם... איפה מוצאים?
איך מנעולן מקצועי יכול לפרוץ דלת של רכב?מערכת שורשלסיכום, באם רוצים לפרוץ את הרכב מבלי ליצור נזק למנעול – יש מכוניות מסוימות שניתן לפרוץ את דלתותיהן באמצעים פשוטים ויעילים יחסית
שם השולח
תוכן ההודעה