חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
בריאות

היתרונות של שירות רופא עד הבית בתל אביב

מערכת שורש  ד כסליו, תשפא  20/11/2020

מתי והאם אתם צריכים רופא עד הבית בתל אביב?

תגיות:

תל אביב היא לא רק העיר המובילה בישראל בתחומים רבים, ובפרט בכל הנוגע לתרבות, לפעילות עסקית ולחדשנות, אלא גם אחת הערים המתקדמות ביותר בעולם. לא בכדי מדורגת העיר העברית הראשונה, כפי שכונתה במועד הקמתה בשנת 1909, בצמרת דירוגים עולמיים שונים – אטרקטיביות לתיירים, ידידותיות ללהט"בים, החופים הכי יפים, שלל אופציות לטבעונים ועוד ועוד. גם בתחום הרפואה מציעה תל אביב מגוון רחב של שירותים ברמה גבוהה מאוד, ובפרט שירות רופא עד הבית.

למי מתאים שירות רופא עד הבית בתל אביב?

בתל אביב פועל אחד המרכזים הרפואיים הטובים בארץ, סוראסקי. המרכז כולל את בית החולים איכילוב, את בית החולים לנשים וליולדות ליס, את בית החולים לילדים דנה ואת מרכז השיקום ע"ש סוראסקי. בעיר ישנם גם מוקדי רפואה דחופה – אבל יש גם מקרים שבהם האופציה הטובה ביותר היא שירות רופא עד הבית בתל אביב.

בפרט כדאי לנצל את האופציה כשעצם היציאה מהבית מייצרת קושי. כך למשל הורים לילדים קטנים שמעדיפים לא לטלטל אותם אם אין בכך צורך ודאי יכולים להסתייע בשירות הזה, ובאופן דומה לקשישים שעבורם ביקור במוקד רפואה דחופה או בבית חולים הוא גם סיכון (בגלל החשיפה לווירוסים) מומלץ להזמין רופא מקצועי אליהם הביתה.

קהל יעד נוסף הוא אנשים בעלי מחלות כרוניות שזקוקים מעת לעת לחוות דעת של רופא מנוסה, ובאופן כללי כל מי שמרגיש לא טוב מוזמן להזמין רופא אליו הביתה – ולהבין בדיוק מהו המצב הבריאותי העדכני ומהו המענה הנכון.

כמו כן מתאים שירות רופא עד הבית בתל אביב למי שאינם חברים בקופות החולים ולא מבוטחים ע"י ביטוח בריאות ממלכתי – עובדים זרים, תיירים וכו'. אחד היתרונות המובהקים של תל אביב הוא הרבגוניות שלה, והעובדה שברחובות שלה ניתן לפגוש מגוון רחב מאוד של בני אדם מכל העולם – כמובן שגם אורחים אלה עלולים לחלות, ובמקרה כזה רופא שמגיע אליהם הוא פתרון יעיל מאוד ולא יקר.

מהן הפעולות שרופא יכול לבצע בבית המטופלים?

שירות רופא עד הבית בתל אביב כולל הגעה של איש מקצוע מיומן אל הבית של המטופל או המטפלת תוך פרק זמן סביר (ובהתאם לנסיבות גם מהיר מאוד), בדיקות שונות, ביצוע פעולות כגון מתן אנטיביוטיקה או זריקת וולטרן, הצגת תמונת המצב במלואה כך שהמטופלים לא יהיו במתח מיותר עקב אי הוודאות ואם המצב מחייב זאת גם הפניה לבית חולים כך שאפשר יהיה להמשיך בטיפול ללא עיכובים.

כדאי להדגיש כי ישנן גם פעולות שאותן רופא עד הבית לא רשאי לבצע – למשל מתן עירוי. חברות שמספקות שירות איכותי מקפידות גם על יושרה מלאה ויודעות כבר בזמן המענה הטלפוני לעזור לאדם להבין האם הפתרון הנכון הוא לחכות בבית לרופא או שמא מוטב להגיע למוקד רפואה דחופה.

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
מדריך קל לרכישת ביטוח בריאות פרטימערכת שורשלמרות שביטוח בריאות ממלכתי מציע פתרונות למצבים בריאותיים רבים, יש יתרונות רבים לרכישת פוליסת ביטוח בריאות פרטי
מחשבון הריוןמערכת שורשמחשבון הריון יכול לסייע בהבנת שלבי ההיריון טוב יותר ובהכנה מראש ללידה, למרות שהמחשבון איננו מדויק ב100%ולכן יכולות להתרחש חריגות
התמודדות עם חרדה במשבר הקורונההרב זאב קרומביאיך, והאם, ניתן להתמודד עם חרדות ופחדים בתקופת הקורונה העוברת על כולנו?
שם השולח
תוכן ההודעה