חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
דת ויהדות

סקירת הסגולות אל מול המגרעות שמהן עשויות טבעות האירוסין

מערכת שורש  א ניסן, תשפא  14/03/2021

ברור כי לבחירת טבעות אירוסין נודעת חשיבות מאין כמוה. אין כל ספק שלבחירת האבן בטבעת האירוסין קיים מקום נכבד

תגיות:
ברגע הכי גורלי בחיים שלכם, בו אתם עומדים בביצוע התפנית בחייכם, ומחליטים להיפרד לעד מחיי הרווקות ולהתמסד בברית הנישואין עם אהבת לבכם, היום בו אתם מתכננים את הצעת הנישואין הכי גרנדיוזית ומרגשת, ברור כי לבחירת טבעות אירוסין נודעת חשיבות מאין כמוה. אין כל ספק שלבחירת האבן בטבעת האירוסין קיים מקום נכבד, אבל יחד עם זאת עליכם להיות מודעים לסגולות, כמו גם למגרעות, שמהן עשויה טבעת האירוסין, כי מעבר לבחירת החומר שמשפיע בוודאות על הנראות של טבעת האירוסין, יש חשיבות מרובה לכך שהיא תהיה עמידה לטווח הרחוק.

מה הן הסגולות ומה הן המגרעות של טבעות אירוסין מטיטניום?
הסגולות של טבעות אירוסין מטיטניום שהן מאוד איתנות ונודעות כשוקלות מעט, עובדות אלו מצוינות לנשים אשר צריכות במסגרת עבודתן לעבוד עם ידיים, כמו למשל – רופאות, אחיות, שינניות, מלצריות, עובדות ניקיון, וכיוצא בזאת. המגרעת היחידה של רכישת טבעת אירוסין מטיטניום באה לידי ביטוי בכך שלא ניתן לשנות את הגודל של הטיטניום.

מה הן הסגולות ומה הן המגרעות של טבעות אירוסין מפלטינה?
הסגולות של טבעות אירוסין מפלטינה מתבטאות בכך שמדובר אודות מתכת בצבע לבן כסוף שמייצגת טוהר וזכות, אבל אף מאוד עמידה, הווה אומר – הצבע המקורי של טבעת האירוסין אינו עשוי לדהות עם חלוף השנים, באופן כזה שאין כל הכרח להחליף או לחדש את החומר. המגרעת האחת, ושמא גם העקרונית ביותר לזוגות צעירים, שהפלטינה נחשבת למתכת הכי יקרה מבין כל המתכות שמהן מייצרים טבעת אירוסין.

מה הן הסגולות ומה הן המגרעות של טבעות אירוסין מפלדיום?
הסגולות של טבעות אירוסין מפלדיום ניכרות בכך שחרף העובדה שהן ממש זהות בנראות שלהן לטבעות אירוסין מפלטינה, המחיר שלהן הרבה יותר זול מהן. כמו כן, לא חייבים להחליף ולתחזק אותן, כמו שצריך בטבעת אירוסין שעשויה לדוגמה מזהב לבן. המגרעות הידועות של רכישת טבעת אירוסין מפלדיום שחומר זה נדיר למצוא, וכן הוא נחשב לעמיד מעט יותר מן הפלטינה.

מה הן הסגולות ומה הן המגרעות של טבעות אירוסין מזהב לבן?
הסגולות של טבעות אירוסין מזהב לבן שהן מאוד זהות בנראות הכללית לטבעות אירוסין שעשויות מפלטינה, לרבות היתרונות שטמונים בהן, אבל אפשרי לרכוש אותן בהרבה פחות כסף, עובדה שמהווה שיקול מהותי לגבר שעומד להציע נישואין לבחירת לבו וברור כי רוב בני האדם לא נולדו עם כפית של זהב והממון הרב בהחלט לא קיים אצלם בעודם צעירים. המגרעת היחידה של רכישת טבעת אירוסין מזהב לבן טמונה בכך כי טבעת אירוסין מזהב לבן לרוב מצופה בסוג של מתכת אשר מכונה רודיום, על מנת לשמור על העמידות של הטבעת אירוסין, כאשר הרודיום באופן טבעי נוטה להישחק עם הזמן, מה שמחייב להחליף את טבעת האירוסין בתכיפות גבוהה, שמוערכת בין שנה לבין שלוש שנים, בהתחשב בבלאי שנוצר, ובוודאי ברור לכם שהשיקול הכלכלי פה אינו כדאי.

מה הן הסגולות ומה הן המגרעות של טבעות אירוסין מזהב ורוד?
הסגולות של רכישת טבעות אירוסין מזהב ורוד ייחודיות בפופולאריות שלהן, שרק הולכת וגוברת עם חלוף השנים, וכי הזהב הוורוד נחשב להרבה יותר עמיד מן הזהב הצהוב או מן הזהב הלבן, מה שעושה אותו להרבה יותר כדאי. המגרעות המובילות של רכישת טבעת אירוסין מזהב ורוד מקורן בכך שהזהב הוורוד מהווה סוג של זהב שמהול עם החומר נחושת, שלא נחשב כמתכת יותר מדי טובה עבור מי שרגיש או אלרגי לנחושת. בנוסף לכך, אין זה פשוט למצוא טבעת אירוסין מזהב ורוד, לעומת מציאת טבעת אירוסין מזהב צהוב או מזהב לבן.
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
כיצד אפשר לטפל באמבטיה שנוצר בה חור?מערכת שורשאיך לטפל בחורים ובחלודה בחדר האמבטיה?
מפיצי ריח לבית מהיבואן לצרכן - odora מפיצי ריחמערכת שורשרכישה של מפיצי ריח לבית יכולה לשנות את כל האווירה, ולהפוך את הבית להיות המקום הנוח ביותר עבורכם.
כתיבת מאמרים עם חברת BEST LINKSמערכת שורשמאמרים חשובים לקידום האתר שלכם במנועי חיפוש (וגם המרת מבקרים באתר ללקוחות פעילים). יחד עם זאת, בכדי להשיג את מטרותיהם, מאמרים צריכים להיות כתובים ברמת איכות מינימלית נדרשת
שם השולח
תוכן ההודעה