חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
פיננסים וכספים

יחידות אחסון להשכרה לפני מעבר דירה או משרד

מערכת שורש  כו טבת, תשפב  30/12/2021

פעמים רבות מעבר דירה מחייב פתרונות אחסון חפצים, לעיתים טווח קצר ולעיתים טווח ארוך. מצבים כמו כאלה שטרם נמצאה דירה חדשה, או שמסיבה מסוימת עדיין לא ניתן להיכנס אליה,

תגיות:
מעבר דירה מצריך פעמים רבות שימוש בפתרונות של אחסון חפצים, לטווח קצר או ארוך. למשל, במצבים בהם טרם נמצאה דירה חדשה, או שמסיבה מסוימת עדיין לא ניתן להיכנס אליה, אבל צריך כבר לצאת מהנוכחית. גם בעלי עסקים נתקלים בצורך הזה, כאשר הם מעבירים את משרדיהם למקום אחר. אם גם אתם זקוקים לאחסון תכולה כלשהי, יש כמה דברים שכדאי לכם לדעת.

אחסון ושירותים נלווים
מעבר הוא תהליך שיכול לגרום לכאב ראש רציני, מכיוון שתמיד הוא כרוך בהרבה מאוד סידורים ודברים שחייבים לזכור ולקחת בחשבון. אחת הדרכים להתמודד עם האתגר, היא לרכז כמה שיותר ממה שאתם צריכים לעשות וכמה שיותר מההוצאות שלכם במקום אחד. חברות שמציעות יחידות אחסון להשכרה, פעמים רבות מספקות גם שירותים נוספים, משלימים. תוכלו להיעזר בהן לאריזת החפצים, הובלתם למחסן ומשם לדירה החדשה או למשרד החדש, וגם לפריקה.

טיפ חשוב לקראת מעבר משרד
יש המון קווי דמיון בין מעבר דירה למעבר משרד, אבל בכל זאת גם מספר הבדלים. אולי הבולט בהם הוא הצורך לאחסן כמות גדולה של מסמכים כשעוברים משרד. לרוב מדובר במסמכים חשובים מאוד, ולכן צריך להגן עליהם באופן מיוחד. דפים צריכים להישמר בתנאי טמפרטורה ולחות מסוימים, בארגזים אטומים וחזקים שמונחים על מדפים יציבים. חשוב מאוד להניח ארגזים המכילים מסמך מעל גובה הרצפה, כדי להגן עליהם מפני מזיקים.

מה צריך לדעת כאשר מחפשים מחסן להשכרה?
יחידות אחסון להשכרה מהוות פתרון מצוין לא רק לקראת מעברים, אלא משלל סיבות נוספות: לשמירת תכולת דירה בזמן מעבר זמני לחו"ל (או סתם חופשה מאוד ארוכה) או בזמן שיפוץ, לאחסון חפצים שאתם לא מעוניינים או יכולים להחזיק בבית, ועוד.
לא משנה מה הסיבה, תמיד כדאי לבחור יחידות אחסון על פי הקריטריונים הבאים:
• נגישות - כדאי תמיד לבחור במחסן אשר ממקום קרוב אליכם ושקל לגשת אליו. כלומר, עדיף לשכור מחסן שנמצא באזור יחסית נטול צפיפות ופקקים, ולבחור בחברה שמציעה חניה בשפע ובחינם.
• ניקיון והדברה - על מנת להגן על החפצים שלכם מפני נזקי לכלוך, חשוב שחברת ההשכרה תקפיד לנקות את המחסן ולהרחיק ממנו מזיקים, עכברים, חרקים וכו'. ודאו גם כי במחסן מותקנת מערכת אוורור טובה.
• בטיחות - אתם ודאי רוצים לדעת שהחפצים שלכם מוגנים מפני שריפות, נזקי טבע, שריפות ותרחישים לא נעימים אחרים. על מנת שזה יקרה, בררו מראש מהם נהלי הבטיחות והאבטחה במקום.
• ביטוח - גם אם החפצים מוגנים באמצעי הבטיחות הטובים והיעילים ביותר, אף פעם לא ניתן לחזות את העתיד. תבדקו מראש אם חברת ההשכרה מחזיקה בפוליסת ביטוח ובאילו תנאים.
• מחיר - עלותן של יחידות אחסון להשכרה מושפעת מכל הגורמים הנ"ל, וגם מאורך תקופת ההשכרה ומנפח האחסון הנדרש.
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
מצגת עסקית לעסק שלכםמערכת שורשהמצגת העסקית משמשת ככלי חשוב ומשמעותי מאוד בתקשורת, לכן יש מספר נקודות חשובות במצגת עסקית שחשוב להתמקד בהן
מדוע פיתוח מנהלים הוא כה חשוב?מערכת שורשהשלב הקשה ביותר בפיתוח עסק הוא המעבר מעסק קטן לעסק בינוני או גדול...
4 סיבות לשכור שירותי הסעות לעובדים בשרוןמערכת שורשכשתושבי השרון חושבים על הסעות למקומות עבודה במרכז או בערים מרוחקות יותר, הם שמחים לגלות שחברות רבות מציעות שירותי הסעות לעובדים בשרון
שם השולח
תוכן ההודעה