חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
תרבות ופנאי

שידורי טלוויזיה או סטרימינג - מה עדיף לצפייה עבור הילדים?

מערכת שורש  כט שבט, תשפב  31/01/2022

שידורי טלוויזיה לילדים מאגדים בתוכם את ערוצי הטלוויזיה הסטנדרטים שמיועדים לילדים. ערוצים אלה מספקים תוכן לילדים ונוער, אם כי עשיר הרבה פחות מהסטרימינג

תגיות:
בעולם האינטרנט והמדיה, ההורים רוצים לספק לילדים שלהם תכנים שהם לא רק מהנים לצפייה אלא גם איכותיים ובטוחים. וכשהכל כל כך חשוף ופרוץ, זו בהחלט משימה מאתגרת. ובכל זאת, בחברות המדיה השונות עומלים על יצירה של תכנים איכותיים ובעיקר בבנייה של פלטפורמות שיספקו לילדים סדרות וסרטים איכותיים המותאמים לגילם ואפילו מפתחים ומעשירים אותם. שתי אפשרויות בולטות הן שידורי סטרימינג לילדים ושידורי טלוויזיה לילדים. מה כל אחת מהאפשרויות מציעה ומה יתאים יותר לילדים שלכם?

עולם הסטרימינג – מה הוא מספק לילדים?
שירותי הסטרימינג פופולריים בישראל ובעולם, כיוון שהם מספקים תוכן איכותי ומקורי – ממש כמו נטפליקס. שירותים מסוג זה מספקים תוכן עשיר ובטוח, וכל עוד יש לכם מנוי, ניתן לצפות בתוכן דרך הטאבלט, הטלפון, הלפטופ, המחשב וכמובן הטלוויזיה. בשירותי סטרימינג לילדים תוכלו למצוא מגוון תכנים מעולם המשפיענים וכמובן הפקות מקור באיכות גבוהה, וכן סדרות ילדים מהארץ והעולם לצפייה ישירה. בהיבט התפעול, מדובר באפליקציה נוחה לתפעול ובמנוי חודשי שמסתכם בכמה עשרות שקלים בודדים לחודש.

שידורי הטלוויזיה לילדים
שידורי טלוויזיה לילדים מאגדים בתוכם את ערוצי הטלוויזיה הסטנדרטים שמיועדים לילדים. ערוצים אלה מספקים תוכן לילדים ונוער, אם כי עשיר הרבה פחות מהסטרימינג. לרוב, הסדרות והתוכניות המופיעות בערוצי ילדים חוזרות על עצמן, ולא תמיד מתאימות לטעמו האישי של הילד הצופה וכמובן לא מאפשרות בחירה מתוך מאגר. בהיבט העלויות, גם שידורי הטלוויזיה לילדים עולים כסף, וכדי לקבל אליכם את כל הערוצים הרלוונטיים תשלמו לחברת הכבלים עשרות שקלים בחודש. מבחינה זו, התשלום לסטרימינג עשוי להיות זול יותר מהתשלום לרכישת כלל ערוצי הילדים.

איך לבחור שירות סטרימינג עבור ילדים ומה כדאי לבדוק?
אפליקציה לשירותי סטרימינג היא הפתרון הטוב ביותר לשליטה בתוכן הדיגיטלי, ולקבלת תוכן איכותי, מקורי, מגוון מהנה ובטוח. עם זאת, כשבוחרים שירותי סטרימינג ישנם מספר פרטים חשובים שכדאי לשים לב אליהם:
• האם ישנה אפשרות צפייה ממכשירים שונים? אם כן, מאילו מכשירים? נתון זה חשוב במיוחד דווקא בגלל שהילדים צופים בתכנים כמעט בכל סיטואציה. בזמן אכילה, בשכיבה במיטה, מהטאבלט בשעות אחר הצהריים ועוד.
• האם ניתן לצפות בתוכן משני מכשירים במקביל? לדוגמה, כשכל ילד צופה מהחדר / מכשיר שלו. כמו הסעיף הקודם, גם סעיף זה מהותי כשיש יותר מילד אחד וכדי למנוע מצב של וויכוחים על הטלוויזיה.
• האם להורים ישנה בקרה על תכנים, כדוגמת חסימת סרטים מסוימים או פתיחה של סרטים לשכבת גיל ספציפית?
• לאיזה גיל השירות מתאים, והאם לילדים שלכם יש תוכן מתאים? מומלץ לוודא זאת מראש. לדוגמה, אם הילד שלכם הוא בן 5, כדאי לוודא לפני רכישת הסטרימינג שיש תכנים מותאמים לגילו.
• מה כוללת ספריית ה-VOD?
• מהי איכות המדיה הדיגיטלית (HD, 4K ועוד)
• יש לוודא שמערכת ההפעלה היא בעברית
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
סוללות ליתיום: מיתוסים שהגיע הזמן לנפץמערכת שורשאם יש לך עניין לרכוש סוללות ליתיום איכותית בהתאמה לצרכים ולסוג האופניים החשמליים, זה המקום הנכון עבורך
איך לבחור בקלות מתנות לטיסה?מערכת שורשאפשרות שאתם יכולים לבחור בה היא לרכוש מתנה שתהיה שימושית לטיסה. מתנה שיהיה אפשר להשתמש בה בזמן הטיסה על מנת להנעים את הזמן
מהם המסלולים לקבלת דרכון פורטוגלי?מערכת שורשאנשים בעלי דרכון ואזרחות פורטוגלים מקבלים זכויות והטבות רבות שלא רבים זוכים להם
שם השולח
תוכן ההודעה