חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
דת ויהדות

בר מצווה מיוחדת בכותל

מערכת שורש  ח שבט, תשעט  14/01/2019

אתה עוד מעט בן 13, הגיע הזמן לחשוב מה אתה עושה לבר מצווה שלך. בית כנסת, אולם אירועים, ליד הבית, את כל אלה כולם עושים. אם תעשה את זה, ואף אחד לא יזכור ואף אחד לא ידבר על האירוע שלך. בר מצווה מיוחדת בכותל הוא אירוע שלא רק שכל החברים שלך והכיתה ידברו אליו, אלא כל השכבה, וכל בית הספר

תגיות:
מה מיוחד בכותל?
אתה יודע איך נראית עליה לתורה בבית כנסת? רגילה לגמרי. יש כמה נערים שיש להם בר מצוות וכל אחד מגיע ומקריא את ההפטרה שלו. נגיד אם יש 10 נערים ואתה מקום 6, תתכונן להתייבש בבית הכנסת הרבה זמן לפני שתתחיל לקרוא את ההפטרה שלך. אחרי שסיימת את ההפטרה בבית כנסת רגיל. אתה תעבור ומלמעלה אימא שלך וכל הבנות של המשפחה ידחפו את הבנות של משפחות אחרות ויזרקו אליך סוכריות מגבוה, אבל סוכריות מהסוג הכואב ישר לראש, בקטע של זעזוע מוח.
בבר מצווה מיוחדת בכותל אתה תהיה מלך ליום אחד. ברגע שתגיע כבר תהיה מעליך חופה כמו של חתנים. ירקדו סביבך ישירו בשבילך, יגיעו חיילים וירימו אותך על הכתפיים, כולם יהיו בשבילך ורק בשבילך, לא בשביל עוד 20 ילדים אחרים. את ההפטרה תקרא ליד החומה בכותל שכל הבנות של המשפחה לידך והחומה בכותל קטנה, כך שהסוכריות לא כואבות. אם תרצה להיות עם אימא שלך, שתחבק ותנשק אותך וגם להיות בכותל. גם זה טוב ואפשרי, למשל בכותל הדרומי.

מי עושה בר מצוות בכותל.
ההורים שלך אולי ממש טובים בארגון של דברים אבל לארגן בר מצווה בכותל זה לא נחמד וההורים שלך יתייאשו מהר, ואז תשכח מאירוע בכותל. אותך לבית כנסת השכונתי. אתה צריך חברה מקצועית שתארגן לך את האירוע. על כינור דוד שמעת? לא!!! בוא כנס לאתר שלהם ותראה איזה בר מצווה מיוחדת בכותל הם עושים.
עכשיו שאתה יודע מי מקצועי, אתה מוזמן להתקשר אליהם, לא לפני שתסיים לקרוא את המאמר, כי אנחנו תמיד אוהבים לצ'פר את הקוראים בטיפ.

טיפ צ'ופר לקורא החרוץ
בר מצווה היא לא בר מצווה בלי בוק לבר מצווה וכמובן צילום של האירוע, גם תמונות וגם וידאו. פלאפון זה טוב לאינסטוש אבל אם אתה רוצה משהו שיישאר הרבה זמן ויראה באמת טוב, אתה צריך צלם מקצועי. אל תזלזל בצלמים כי סתם תראה קמצן ומעפן.
עכשיו שאתה יודע שאתה שבר מצווה מיוחדת בכותל היא הבר מצווה שאתה רוצה. לך תגיד להורים את זה ותתקשר איתם לכינור דוד שיארגנו לך את הבר מצווה, כי הם יודעים הכי טוב איך לארגן בר מצווה בכותל.
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
כשחכמים חולמיהרב בניהו ברונרדבר תורה לפרשת מקץ- פרשת החלומות
מקורות לחנוכה בשורשמערכת שורשכמידי חג, גם בחנוכה- אגף שלם של תכנים באתר שורש
ויצא יעקב מבאר שבעהרב בניהו ברונראמנם יעקב קיבלת מאביו יצחק את הברכות שיועדו לעשיו ובנוסף קיבל את ברכת אברהם, אבל תמיד מנקר ספק כיצד הדברים יתממשו בפועל
שם השולח
תוכן ההודעה