חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
דירה נאה ונדל"ן

בדק בית בדרום - אילו ליקויים יכולים להימצא?

מערכת שורש  כ כסליו, תשפב  24/11/2021

כאשר מחפשים בדק בית בדרום או בכל מקום אחר, לא תמיד בטוחים בכך. יכול להיות כי אתם אפילו מהססים ולא בטוחים כי מומלץ לכם לבצע בדיקת בדק בית בדירה החדשה אותה אתם רוכשים

תגיות:

אך יש לציין כי יכולים להתגלות לא מעט ליקויים שיכולים להיות עד חמורים, וכן יש לבצע את בדיקת בדק הבית על מנת שתוכלו לדעת אילו ליקויים קיימים בבית. וכן מומלץ לעשות זאת באמצעות חברת בדק בית מקצועית, שכן אתם יכולים לסמוך עליה ולדעת כי אין שום סיכוי שאותה חברה תפספס ליקוי מסוים שעלול להשפיע עליכם בעתיד המחיה שלכם בתוך הבית.

בבדיקה מקצועית עלולים להימצא ליקויים שונים, כמו למשל: מרפסת קטנה, קירות שיכולים להיות עקומים, ועוד.

יכול להיות כי זה נשמע לכם לא קריטי, אך מדובר על ליקויים שיכולים להשפיע על החיים שלכם והנוחות שלכם באותו בית בעתיד ולכן, מומלץ לבדוק היטב על מנת להיות בטוחים ומודעים לכל הליקויים הקיימים בדירה.

בדק בית בדרום - מה קורה כשמסתכלים ליקויים כאלו?
לאחר שביצעתם בדק בית בדרום במידה ושם רכשתם את הדירה שלכם, וכן נמצאו ליקויים מסוימים, כמו למשל: הליקויים שנכתבו למעלה. עליכם יהיה לפעול על פי הצורך.

למשל: במידה והמרפסת קטנה מידי ממה שסוכם ביניכם לבין הקבלן, או שיש קירות שהינם עקומים, ליקויים אלו במידה ורכשתם דירה חדשה מקבלן, לקבלן אין אופציה לסדר ליקויים כאלו ולכן, הוא יצטרך לפצות אתכם בסכום כספי מסוים.

כל הליקויים שיכולים להימצא הינם חשובים על מנת שתוכלו לדעת מה אתם רוכשים, ובמילים אחרות על מנת שלא תרכשו ״חתול בשק״. יש לא מעט פעמים שהדירה יכולה להיראות לכם מעולה ומסודרת אך אתם לא תמיד יכולים לדעת אילו ליקויים קיימים שכן הם יכולים להיות נסתרים מהעין ותגלו אותם רק לאחר הכניסה שלכם לבית.

בדק בית בדרום - האם ליקויים כאלו יכולים להוריד מערך הדירה?
ללא כל ספק יש לא מעט ליקויים שיכולים להוריד מערך הדירה שלכם ולכן, בדק בית בדרום הוא הפתרון הכי נכון עבורכם.

לאחר בדיקה מקצועית על ידי בעל מקצוע מוסמך תוכלו לדעת אילו ליקויים יש לבית, והאם זה יכול בעתיד כאשר תרצו אולי למכור את הבית להוריד לכם מהערך שלו.

במקרים של גילוי ליקויים שונים, חשוב לדעת כי מדובר על ליקויים ״קלים״ ולא על ליקויים שיכולים לפגוע ולסכן חיי אדם ולכן, בדק בית מומלץ זה הדבר הכי חשוב שיהיה עליכם לעשות בעת קניית דירה, גם אם מדובר על דירה חדשה מקבלן, עליכם יהיה לבצע בדק בית ולהיות בטוחים כי אתם יודעים את כל הליקויים הקיימים, וכי אין שום סכנה ממשית לחיי אדם, וכמובן כי אתם מקבלים פיצוי כספי על ליקויים אותם הקבלן לא יכול לסדר עבורכם.

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
זני קנאביס רפואי עובדות מעניינותמערכת שורשאם הגעתם למאמר הזה, סימן שמסקרן אתכם מאוד להכיר עוד עובדות על זני הקנאביס הרפואי
מה שכדאי לעשות עם המרפסת בחורףמערכת שורשהסגירה של מרפסת משפיעה הן על הטמפרטורה שתהיה במרפסת והן על ההרמטיות של הסגירה
מדי כוח איכותייםמערכת שורשהשימוש במדי כח איכותיים מוביל להפחתה משמעותית בבעיות חשמל
שם השולח
תוכן ההודעה