חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
פיננסים וכספים

7 טיפים למציאת עבודה בהייטק

מערכת שורש  כט אב, תשעט  30/08/2019

מעוניינים למצוא עבודה בהייטק? אותו תחום נחשק ומאתגר אשר מתגמל את העובדים שלו כראוי? במאמר זה ריכזנו עבורכם את כל אותם הטיפים החשובים ביותר אשר יובילו אתכם בסופו של דבר לתוצאה המיוחלת – עבודה נחשקת בתחום אותו למדתם. הבה נתחיל...

תגיות:

טיפ ראשון – מתכננים מראש
אם החלטתם שאתם מעוניינים לבנות קריירה בתחום ההייטק ולכן אתם מתכננים להירשם ללימודים בתחום זה או אחר בעולם ההייטק, תכנון חכם מראש יעזור לכם ליהנות מאותה משרה ראשונה שלאחר הקורס. הטיפ הוא להירשם אל מכללה בה יש מחלקת השמה. קרי, מכללה אשר מתחייבת למצוא עבודה לבוגריה. 

טיפ שני – נרשמים אל קורס הייטק
הטיפ השני והחשוב למציאת אותה משרה נחשקת הוא להירשם אל קורס הייטק בתחום בו אתם מעוניינים. כאן חשוב לוודא שמדובר על מכללה מוכרת בעלת מוניטין מוצלח, אשר מבטיחה לכם לימוד בקבוצות קטנות על ידי מרצים מובילים, סיליבוס בו נכללים כל הנושאים החשובים בתחום ואפשרות השמה וזאת לאחר סיום הקורס בהצלחה.

טיפ שלישי – מקפידים על קורות חיים מנצחים
הפתיחה הראשונה של דלתות לשוק התעסוקה בהייטק תיעשה באמצעות קורות החיים שלכם. לכן, יש להקפיד על קורות חיים מרשימים ומדוקדקים המותאמים לסוג המשרה בה אתם מעוניינים. יש להקפיד לרשום את קורות החיים בהתאם לכללים הנהוגים, לוודא שהם מנוסחים ברהיטות ולוודא שהם מתפרשים על עמוד אחד בלבד.

טיפ רביעי –  מבררים מהן דרישות השוק בתחום
ההמלצה העיקרית היא לבצע בירור מקיף (כולל בירור אודות המשרה שיכולה להוביל לשכר הגבוה ביותר), טרם ההחלטה לאיזה קורס הייטק כדאי להירשם ולאחר מכן לחזור על הפעולה טרם תחילת חיפוש עבודה בתחום בו סיימתם את לימודכם. כאן חשוב שתדעו מהן הדרישות הקיימות בשוק התעסוקה ההייטקיסטי לאנשים העוסקים באותו מקצוע. תמיד יש לברר מה סוג ההכשרה האידיאלית לקבלה למשרה והאם נדרש ניסיון או שמא ניתן להשתלב ללא ניסיון כבר לאחר סיום הקורס. 

טיפ חמישי – מעורבים ומעורבבים בהכל
אל תוותרו על הכשרות, ימי עיון, כינוסים של אנשים העוסקים בתחום המשרה בה אתם מעוניינים וכו'. בצורה זו תוכלו להכיר אנשים בתחום, להיות מעודכנים מקצועית בכל הקשור אל המקצוע שלכם ולשדרג את היכולות שלכם.

טיפ שישי – הכנה מקדימה חובה!
טרם ההגעה לראיון עבודה חשוב לעשות שיעורי בית ולהכיר את החברה בה אתם עוברים את הראיון ואת כל העשייה שלה. בראיון תוכלו להסביר שקראתם רבות על החברה ושאתם מרגישים שאתם מכירים אותה ושיש לכם מוטיבציה גבוהה לעבוד בה. דבר זה יותיר רושם טוב.

טיפ שביעי – רשתות חברתיות והמשרה הנחשקת..
רשתות חברתיות בשנת 2019 מהוות חלק בלתי נפרד מחייהם של רוב האנשים ותתפלאו לקרוא שפעמים רבות החברות, מעסיקים ומראיינים יחפשו מידע עליכם גם ברשתות החברתיות. לכן, חשוב שהתמונה שלכם תהיה ייצוגית ועדכנית ושהגדרות הפרטיות שלכם יהיו מעודכנות. אם אתם מעוניינים בעבודה בחברה מסויימת תוכלו גם אתם להשתמש ברשתות החברתיות על מנת להכיר את החברה.

בהצלחה!

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
כיצד מומלץ לנקות צמנט לאחר השיפוץ בבית?מערכת שורשבמהלך עבודות השיפוצים והבנייה בביתכם הקבלן משתמש בחומרים רבים שונים, ביניהם כמובן גם צמנט. הצמנט הוא חומר מליטה נפוץ ונעשה בו שימוש רב בעבודות הבנייה
מה חשוב לדעת כאשר בוחרים כריות?מערכת שורשיש מגוון עצום של כריות לחדרי שינה, רגילות או אורטופדיות, עם וללא נוצות אווז, ומחומרים ובדים שונים. את הכרית עליכם לבחור בהתאמה מושלמת למבנה הגוף שלכם ולתנוחת השינה המועדפת עליכם
איך לבחור תוכנת חשבוניות באינטרנטמערכת שורשבחירת התוכנה הנכונה לניהול החשבונות שלכם היא משימה מורכבת מעט. כמה טיפים ישירים
שם השולח
תוכן ההודעה