חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
תרבות ופנאי

7 דברים שכדאי לדעת על אייפון 13

מערכת שורש  ח סיוון, תשפב  07/06/2022

שלל פרמטרים הופכים את האייפון 13 למכשיר שיקרוץ לרבים...

תגיות:

יש יאמרו כי מכשיר האייפון 13 אינו נראה חדשני במיוחד כאשר מסתכלים עליו בפעם הראשונה. אך בעת בה הנכם מתחילים להשתמש במכשיר זה, אתם מבינים שהינו מספק הרבה יותר לעומת איך שהוא נראה לעין. מבחינת שלל פרמטרים כגון, חיי סוללה ארוכים במיוחד, תצוגה באופן בהיר יותר ואף מצלמות בעלות עוצמות מרביות אשר הופכות את האייפון 13 למשתלם עבור מגוון אנשים רבים.

צבעיו ועיצובו
ישנם שני עיצובים אשר ראויים לציין במכשיר האייפון 13. תחילה, המצלמות האחוריות הינן כעת באלכסון במקום בצורה מאונכת. שנית, ישנו מהקטע השחור אשר מכונה "notch" ולמעשה, מכיל את מערך הצילום הקדמי וכן את החיישנים אשר נודעו לבצע זיהוי עבור המשתמש, כעת קטן ב - 20% אך יחד עם זאת, הינו תומך באותה המערכת המכונת True Depth המצוינת ו - Face ID אשר כולם ציפו לה מאז שהוענק לאייפון X תכונה זו לפני כמה שנים.

תצוגה
מכשיר האייפון 13 מאופיין בפאנל OLED מדהים ומרשים ביותר. ישנה תצוגת Super Retina XDR אשר בהירה ב- 28% יותר מאייפון 12 בהשוואה. הינו מדורג על 800 nits, לעומת הדור הקודם אשר הינו 600 nits. ניתן לומר כי ההבדל בבהירות הינו לא בהכרח דרמטי, אך הינו יכול לסייע באופן מוחלט בעת בה הנכם מנסים להביט במסך בשמש.

מצלמה
ניתן לומר כי הסדר המצלמות באייפון 13 הינו אלכסוני אך יש הרבה דברים חדשים נוספים בנושא זה. המצלמה הרחבה הינה אוספת כעת 47% יותר אור לעומת אייפון 12, לזכותה של מצלמה גדולה יותר באמצעות פיקסלים של 1.7 מיקרומטר. ישנו יתרון נוסף שהינו מצלמה אולטרה רחבה אשר יכולה לתפוס שטח של צילום הגדול פי 4.

חיי הסוללה וטעינתה
ניתן לומר לפי דבריה של חברת אפל כי אייפון 13 מחזיק מעמד עד 1.5 שעות לעומת האייפון 12, בעקבות סוללה גדולה יותר, באמצעות תצוגה אידיאלית ויעילה עם שבב A15 Bionic. אך ישנן בדיקות אשר הראו מגוון תוצאות חיוביות הרבה יותר.

וידאו אודות המכשיר
ניתן לומר כי ישנה תוכנה חדשה אשר נקראת Cinematic Mode, אשר מעניקה עומק שדה לצילומים שהנכם מבצעים וכן משנה באופן אוטומטי את המיקוד עבור האובייקטים השונים בהתאם למה שקורה בפריים עצמו למשל, בעת בה בן אדם אחד מסובב את ראשו על מנת לדבר עם בן אדם אחר.

ה- iOS 15
ללא ספק ה- iOS 15 מעניק כמה שיפורים מבורכים עבור אייפון, אשר רבים מהם מתמקדים בחווית השותפות. הממשק נקי יותר ואף השמע של ה- FaceTime השתפר.

בעיות פופולריות

  1. כמה אחוזים ממשתמשי אייפון הינם מגלים כי ביטול הנעילה עם מכשיר ה- Apple Watch לא עובד
  2. ישנן תלונות עקב המצלמות אשר הינן עוברות באופן אוטומטי בין העדשות ללא כל אזהרה.
  3. באופן כללי, רצוי מהמפתחים לייעל את האפליקציות שלהם.  
freepik
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
מציאת שף פרטי בקליקמערכת שורשאתר שלם של שפים פרטיים, שקל למצוא...
כל הסיבות שבגללן כדאי לבחור בשירותי הדפסה על קנבסמערכת שורשאתם יכולים לקחת תמונה אחת יפה מתוך אותו אירוע בלתי נשכח, לשלוח אותה להדפסה וליהנות מתוצאה של הדפסה מקצועית על קנבס
שידורי טלוויזיה או סטרימינג - מה עדיף לצפייה עבור הילדים?מערכת שורששידורי טלוויזיה לילדים מאגדים בתוכם את ערוצי הטלוויזיה הסטנדרטים שמיועדים לילדים. ערוצים אלה מספקים תוכן לילדים ונוער, אם כי עשיר הרבה פחות מהסטרימינג
שם השולח
תוכן ההודעה