חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
דירה נאה ונדל"ן

תריסי גלילה חשמליים לעסק כאמצעי מיגון ואבטחה

מערכת שורש  י כסליו, תשעט  18/11/2018

תריסי גלילה אינם מוצר חדש בשוק, בעבר הלא רחוק עסקים רבים רכשו תריסי גלילה ידניים, אך כיום רוב הלקוחות בוחרים תריס חשמלי נגלל בגלל נוחות התפעול והמיגון האפקטיבי

תגיות:
תריסי גלילה חשמליים נחשבים כפתרון מיגון יעיל ואפקטיבי נגד פורצים וגנבים, זהו פתרון מומלץ לכל העסקים, לרבות חנויות בגדים ותכשיטים. את תריסי הגלילה מייצרים לפי מידות מדויקות של המפתחים בבית העסק, ובהתאמה לדרישות העיצוב של הלקוח. יש מגוון פתרונות ועיצובים, לכן חשוב לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתכנון, ייצור והתקנת התריסים הנגללים.
כדאי לדעת כי תריסי גלילה אינם מוצר חדש בשוק, בעבר הלא רחוק עסקים רבים רכשו תריסי גלילה ידניים, אך כיום רוב הלקוחות בוחרים תריס חשמלי נגלל בגלל נוחות התפעול והמיגון האפקטיבי. קל לתפעל תריס גלילה חשמלי, הוא כמעט ואינו דורש תחזוקה למעט ניקיון שוטף, וניתן לפתוח ולסגור את התריס החשמלי באמצעות מתג הפעלה המותקן בתוך העסק, באמצעות שלט רחוק או בעזרת אפליקציה ייעודית בסמארטפון.

ממה עשוי תריס גלילה חשמלי
תריסי גלילה חשמליים מייצרים מפלדה או ממתכות אל חלד כמו אלומיניום. תריס גלילה חשמלי כולל מנוע חזק ואמין, שלבי פלדה או אלומיניום, מנגנון להרמה ולסגירת התריס, מעצור חירום ועוד. התריס נפתח ונסגר בצורה אנכית, לאחר פתיחת התריס השלבים נגללים על גבי ציר אופקי המותקן מעל המפתח, לרוב בקופסה מפלסטיק או ממתכת.

כדאי לדעת כי חברה מקצועית ואמינה כמו אינטרמטאל מייצרת ומתקינה תריסי גלילה חשמליים מ-3 סוגי חומרים עיקריים:
• אלומיניום – תריס גלילה איכותי ועמיד המיוצר משלבי אלומיניום, המתכת הרקיעה והכסופה היא קלת משקל, עמידה במיוחד בפני פגעי מזג האוויר ולכן אין כל צורך התחזוקה של התריס, למעט ניקיון. את התריס אפשר לייצר גם מנירוסטה, אך לרוב בוחרים באלומיניום בגלל נוחות העבודה והעמידות הגבוהה בפני קורוזיה.
• פלדה- תריס גלילה חשמלי מפלדה מבטיח עמידות גבוהה לאורך זמן, חוזק רב ומיגון אפקטיבי נגד ניסיונות פריצה לבית העסק. עם זאת, פלדה שוקלת הרבה, לכן יש להתקין מנוע חשמלי חזק ויקר, ומעבר לכך בעל העסק נדרש לעבודות תחזוקה שוטפות של שלבי הפלדה, לרבות צביעה והגנה מפני חלודה ונזקים אחרים.
• פוליקרבונט – תריס גליל איכותי וחזק עם שלבים שקופים העשויים מפוליקרבונט קשיח. תריסי גלילה שקופים מומלצים בעיקר לחנויות בקניונים ובמרכזי קניות מקורים ושמורים, התריס השקוף מאפשר ללקוחות העסק לצפות בתצוגה ובמוצרים בחנות גם אחרי שעות הפעילות, זהו גם פתרון מושלם לעיצוב מרהיב וייחודי.

תריס בטוח ונוח לשימוש
צוות חברת אינטרמטאל מתמחה בתכנון ובייצור תריסי גלילה עם מנוע חשמלי חזק ועמיד. את התריס מייצרים במידות מדויקות ובהתאמה לצורכי המיתוג והעיצוב של הלקוח. קל לצבוע בתנור תריסי גלילה מפלדה או ממתכות אל חלד כמו אלומיניום ונירוסטה. כמו כן, חשוב להתקין אמצעי אבטחה למניעת תאונות ונזקי רכוש, לכן מומלץ לבקש מהחברה להוסיף מנגנון בלימה ייעודי לעצירת התריס אם אדם או רכב עובר מתחתיו. כדאי להתקין גם מנגנון קריסה לבלימת התריס במידה והוא מתנתק ממקומו, וכמובן חשוב לוודא כי ישנה אפשרות לפתוח ולסגור את התריס באופן ידני, במקרים של הפסקת חשמל.
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
על פרויקט רובע הנחל באשדוד כבר שמעתם??מערכת שורשמשקיעים בתחום הנדל"ן! על פרויקט רובע הנחל באשדוד כבר שמעתם??
מסלול משכנתא משתנה צמודה– האם היא יכולה להתאים לכם?מערכת שורשלווים המעוניינים לבחור בתמהיל הלוואה יחסית סולידי יכולים לקחת מסלול משכנתא בריבית קבועה במקום מסלול בריבית משתנה צמודה למדד
ספקי כוח איכותיים במחירים משתלמיםמערכת שורשיש מגוון דגמים, גדלים ותצורות של ספקים לשימושים שונים בתעשייה, בציוד דיגיטלי, במחשבים, באמצעי תקשורת, וישנם דגמים ייעודיים למעבדות ולמכשור רפואי מתקדם וחדשני
שם השולח
תוכן ההודעה