חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
פיננסים וכספים

מדריך רילוקיישן לארצות הברית

מערכת שורש  טו טבת, תשפא  30/12/2020

עוברים דירה לארצות הברית בקלות וביעילות. איך לעשות את זה?

תגיות:

מתכננים רילוקיישן לארצות הברית? כדאי שלא תתמודדו לבד עם התהליך. חברה שמתמחה בתהליכי רילוקיישן מציעה את השירותים החיוניים שיסייעו לכם לעבור ולגור בחו"ל בקלות, והמומחים בתחום ילוו אתכם מתחילת התהליך ועד שתתמקמו בארה"ב, בקלות וביעילות.

אז אם אתם תוהים איך לבצע תהליך רילוקיישן לארצות הברית, ואם המטרה שלכם היא לחיות את החלום האמריקאי, מדריך זה הוא הצעד המושלם לקראת המסע שלכם. כאן תקבלו תשובות לשאלות שאתם תוהים לגביהן כשאתם מתכוננים למעבר שלכם.

מורכבות רילוקיישן לארצות הברית תלויה בשיקולים רבים

מה שאתם עושים למחייתכם הוא אחד השיקולים. אם אתם מתאימים לקטגוריית התעסוקה המובילה, כלומר, יש לכם יכולות עסקיות יוצאות דופן, תארים אקדמאיים מתקדמים או שאתם חוקרים מצטיינים, מנהלים רב-לאומיים או מנהלים בכירים, יהיה לכם קל הרבה יותר להשלים תהליך רילוקיישן לארצות הברית, בהשוואה לאנשים שנמצאים בקטגוריית התעסוקה השלישית, כלומר, עובדים שאינם מיומנים.

שיקול נוסף שצריך לקחת בחשבון במהלך רילוקיישן לארצות הברית הוא שניתן לראות בכל אחת מחמישים המדינות מדינה נפרדת. לכל אחת מהמדינות יש תרבות, מסורות ואפילו חוקים שונים. מסיבה זו, מה שעליכם לעשות כשאתם עוברים לארה"ב הוא לבדוק את התקנות הספציפיות של המדינה שבה אתם רוצים להתגורר.

עוברים דירה לארצות הברית בקלות וביעילות

בין אם אתם מתחילים תהליך רילוקיישן לארצות הברית בפעם הראשונה או שכבר גרם בעבר בחו"ל, התהליך מעלה שאלות רבות. חברת לוגיסטיקה מקלה על הספקות בדרך, עם חבילת רילוקיישן מותאמת לצרכים שלכם, מההכנות הראשוניות ועד שתגיעו ליעדכם בארה"ב.

תהליך רילוקיישן לארצות הברית יכול להיות מורכב, וחשוב להכיר את חוקי המכס המקומיים. נציגי החברה בקיאים בכללים הבסיסיים להכנסת מוצרים, חפצים וריהוט לארץ, כמו גם בייבוא של כל התרופות שתזדקקו להן במהלך החודשים הראשונים

שליחת תכולת הבית לארצות הברית

כשאתם שולחים את תכולת הבית לארצות הברית, חשוב שתהיו מודעים להבחנה בין מוצרים ביתיים לחפצים אישיים. לדוגמא, הטלוויזיה והמצלמה שלכם מסווגות בשתי קבוצות פריטים נפרדות. הבנת קטגוריות אלה תהפוך את תהליך המעבר שלכם לחלק יותר.

אחסון מוצרי הבית שלכם אינו אמור להוות בעיה בתהליך רילוקיישן לארצות הברית, כי למדינה יש שפע של אפשרויות אחסון לטווח קצר וארוך.

כדאי שתבדקו גם את המצב הרפואי שלכם

ארה"ב מחייבת את כל האנשים שרוצים להישאר במדינה לתקופה ממושכת, לעבור בדיקה רפואית יסודית, שמתנהלת על ידי רופא מקומי שאושר בשגרירות ארה"ב. יש גם רשימה של חיסונים נדרשים שעליכם לקבל לפני הכניסה לארץ.

הכללים נוקשים עוד יותר אם אתם רוצים לעבור לארצות הברית עם חיות המחמד שלכם

אם חיית המחמד שלכם היא כלב או ציפור, יתכן שתצטרכו להתכונן לתקופה ממושכת של הסגר לפני שחיית המחמד שלכם תוכל להצטרף אליכם. התקנות לחתולים, זוחלים ומכרסמים הן פחות קפדניות, כל עוד הגזעים שלהם אינם אסורים בארץ.

חברה שמתמחה בתהליכי רילוקיישן לארצות הברית בקיאה בכל התקנים וההנחיות והמומחים ילוו אתכם בתהליך ויסייעו לכם עם הניירת הדרושה ומינימום הטרדה לכם ולחבר האהוב עליכם במהלך הגדול שלכם.

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
ניהול עמודי פייסבוק – מה זה בדיוק אומר בפועל?מערכת שורשניהול עמודי פייסבוק זו עבודה שצריך להשאיר למומחים, כך שטבעי שעכשיו תעלה השאלה: איך נבחר את המומחים שלנו?
כל מה שרציתם לדעת על פרישה לפני גיל הפרישה והאם זה כדאי לכם?מערכת שורשאזרחים ותיקים רבים מחליטים מרצונם החופשי, מסיבות רבות ומגוונת שהם לא רוצים להפסיק לעבוד גם לאחר שהם מגיעים לגיל הפרישה. למי מכם שהחליט על צעד כזה, חשוב לבחון את דרכי הפעולה היעילים ביותר מבחינה פיננסית ואישית
כדאי לדעת: 4 מקצועות שיניבו לך שכר גבוה בשנת 2021מערכת שורשמחפשים מקצוע מניב שיאפשר לכם בעתיד גם משרה בשכר גבוה וגם קריירה מרתקת עם אפשרויות לקידום ולהתפתחות?
שם השולח
תוכן ההודעה