חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
פיננסים וכספים

הלוואה מיידית ומהירה - למי זה מתאים?

מערכת שורש  כג תשרי, תשפ  22/10/2019

אף פעם אל תהיו פזיזים בהחלטות שלכם כאשר מדובר על הלוואות, בין אם הן גבוהות ובין אם הן נמוכות. מאוד קל לאבד את הדרך כאשר אנחנו יכולים לקבל הלוואה בצורה כל כך פשוטה

תגיות:
עומדים בפני אירוע גדול וקצת קצרים בכסף? רוצים לעשות טיול גדול לחו"ל? חזרתם מהטיול הגדול ואתם רוצים להתחיל ללמוד? לכל הבעיות האלה יש פתרון מאוד פשוט ויעיל - הלוואה מיידית, או בשמה השני - הלוואה לכל מטרה.
לא כל אדם יכול להתנהל עם הלוואה מיידית וצריך ראש על הכתפיים בשביל זה. אם כך, למי זה מתאים?

מהי הלוואה מיידית ואיך היא עובדת?
הלוואה מיידית היא הלוואה אותה נבקש מגופים שונים, בין אם מדובר על בנקים או על חברות חוץ בנקאיות, חברות אשראי, מימון ישיר ועוד… ההבדל העיקרי בין מקור הלוואה כזה או אחר מתאפיין בפרק הזמן ממנו ביקשנו את ההלוואה ועד שהיא הגיעה אל חשבון הבנק שלנו. יש הרבה הלוואות שלוקח להן כמה שבועות עד שהן מגיעות לחשבון שלכם, הלוואה מיידית תגיע אליכם לחשבון תוך מספר ימים או אפילו תוך מספר שעות. אמנם, יש גם חסרונות להלוואה מיידית, הריבית הגבוהה יכולה להגיע לכ 12%. אך ככל שיש לנו עבר כלכלי מסודר יותר וככל שיש לנו עבודה מסודרת יותר, גם כך פוחתת הריבית. בנוסף, אם אתם עומדים לרכוש נכס עם הלוואה זו, גם זה אמור להוזיל לכם את שיעור הריבית. את הריבית הנמוכה ביותר נמצא לרוב אצל הבנקים, אך יש יותר קושי בתהליך הבקשה. אם אנחנו צריכים כסף זמין בתקופת הזמן המהירה ביותר יהיה עדיף לנו ליצור קשר עם החברות החוץ בנקאיות דווקא. סכום ההלוואה לא עולה לרוב על 100 אלף שקלים ועלינו להחזיר את מלוא סכום ההלוואה ובנוסף את שיעור הריבית עד תקופת זמן שלא עולה על 5 שנים.

אז למי מתאימה הלוואה מיידית?
הלוואה מיידית מתאימה לרוב במצבי קיצון. לדוגמא, הבן שלי אמור להתחיל את הלימודים בחודש הבא ואין לו כרגע את הסכום המלא כדי לשלם על התואר, הוא כמובן יכול לקחת צ'קים דחויים אך הוא לא רוצה להסתכן. אני החלטתי לקחת הלוואה מיידית כדי לאפשר לו לנשום קצת אוויר ופחות לדאוג לתשלום ויותר לדאוג ללימודים. הלוואה מיידית מתאימה גם לפני אירועים, כאשר אני יודע שעכשיו עליי להוציא סכום כסף גדול אך מצד שני אני גם יודע, הסכום יוחזר לי, לפחות ברובו, בתום האירוע. הלוואות אלה לא מומלצות לאנשים שאין להם הכנסה קבועה ודרך לעמוד בריבית הגבוהה. הלוואה מיידית מתאימה לאנשים שיכולים להחזיר את סכום ההלוואה תוך פרק זמן קצר.

יש לציין
אף פעם אל תהיו פזיזים בהחלטות שלכם כאשר מדובר על הלוואות, בין אם הן גבוהות ובין אם הן נמוכות. מאוד קל לאבד את הדרך כאשר אנחנו יכולים לקבל הלוואה בצורה כל כך פשוטה. לכן הבנקים מסתכלים כל כך על ההיסטוריה שלכם בחשבון ובהכנסות השוטפות שלכם, כדי להימנע מאי נעימות ומצורך לערב את הרשויות.

"אי-עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל."
2
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
הצור תמים פעלוהרב בניהו ברונרשירת האזינו שנאמרה על ידי משה רבנו לקראת מותו מהווה שטר עדות היסטורי המסכם את קורות ישראל משנות הנדודים במדבר עד הגאולה האחרונה
לבת אש- פמוט הפלא המיוחד במינו לשבתמערכת שורשפמוט הפלא- המצאה ייחודית לכבוד השבת שלכם. משהו מיוחד במינו.
מהי היסטרוסקופיה ניתוחית ומתי יש צורך לבצע אותהמערכת שורשהאם קיבלת הפניה מרופא הנשים שלך להיסטרוסקופיה וברצונך להבין מהי מטרת הבדיקה ומתי צריך לעבור אותה?
שם השולח
תוכן ההודעה