חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
תרבות ופנאי

אימונים אישיים – לאנשים שמחפשים להצליח

מערכת שורש  כג סיוון, תשפב  22/06/2022

החיים שלנו, עסקיים ופרטיים כאחד, הינם עשירים ומלאים לפי הקשרים שלנו. אם יש לנו קשרים עמוקים ורבים, החיים שלנו עמוקים ומעניינים יותר

תגיות:

עשייה נכונה היא עשייה שמובילה אותנו למטרה שלנו בצורה הטובה ביותר. אם אנחנו בוחרים להתאמן, כנראה שיש מטרה מאחורי זה, אם לא כמה וכמה מטרות. יכול להיות שאתם מחפשים להוריד במשקל, או אולי דווקא להעלות במשקל ובמסת השריר שלכם. אולי את בדיוק מתאוששת אחרי לידה ורוצה להחזיר את המראה שלך לקדמותו, או שאתה משתקם אחרי תקופה ללא פעילות וצריך אימונים אישיים כדי לשוב לכוחותיך.

האימון האישי הוא הצהרת כוונות: אני הולך לעשות כמיטב יכולתי כדי להגיע למטרה. למען האמת, עבור מרבית האנשים האימון האישי הוא הדרך היחידה להגיע למטרה, אחרת הם רק מדשדשים בדרך, ומבזבזים הרבה זמן יקר על אימון לא פרודוקטיבי.

אימונים אישיים מוציאים מכם את המיטב!

מי שמחפש להוציא את המיטב, כדאי שיבחר באסטרטגיה הטובה ביותר. אימונים אישיים -

- מובילים אתכם לניצול מרבי של זמן האימון – אי אפשר "להירדם בשמירה" עם מאמן אישי ששומר עליכם פעילים בתוך מסגרת האימון
- מובילים אתכם לניצול נכון של זמן האימון – לא רק שימוש בזמן עד תום, אלא אופי הפעילות המתאים, כדי להוציא את המרב מהגוף שלכם ומהאימון שלכם, ולקבל את התוצאות שאתם רוצים להשיג
- מאפשרים שמירה על הבריאות שלכם – קל מאוד להיפצע, ומרבית האנשים לומדים זאת על בשרם. סטטיסטית, סביר להניח כי גם אתם כבר נפצעתם בעבר, ולמרות שהשתקמתם, הרי שאם תעצרו לרגע להיזכר באירוע אנחנו בטוחים שלא תרצו לחזור עליו שוב ולהיפצע שנית. מאמן כושר אישי שומר עליכם, ומוודא כי אתם מבצעים את התרגילים בצורה נכונה שלא תסכן אתכם, ותמנע פציעות אקוטיות ומיידיות לצד שחיקה ופציעות לאורך זמן.
- מאפשרים למידה והעמקה בידע האימון – לבד אתם לומדים חלקים, תופסים פה ושם, ובעיקר משלימים עם הרעיונות שלכם את הידע החסר. האמת היא שיש תורה שלמה (תורת האימון) שמסבירה כיצד יש להתאמן בצורה נכונה, הן מבחינה בטיחותית והן מבחינת עבודה עם הגוף להשגת מטרות שונות, ובאימונים האישיים שלכם אתם תלמדו את הפרטים הקטנים יותר, ובעיקר את אלו שמתאימים למטרות שלכם.

אימון אישי זה קשר אישי

החיים שלנו, עסקיים ופרטיים כאחד, הינם עשירים ומלאים לפי הקשרים שלנו. אם יש לנו קשרים עמוקים ורבים, החיים שלנו עמוקים ומעניינים יותר. זה מתבטא גם במישור האישי, של חברים והכרויות בכל מיני צורות וצבעים, וגם במישור העסקי או המקצועי, בכל מקצוע, ובכל שלב בחיים.

אימונים אישיים מפגישים אותנו באופן קבוע עם אדם, שהופך להיות חלק בחיים שלנו. זה אומר שאנחנו יוצרים עוד קשר אישי בחיים, וזה יכול שוב להעשיר אותם ולתת ערך מוסף שהוא הרבה מעבר להצלחה באימון הפיסי, והדברים תורמים זה לזה במחזוריות. אם אתם מחפשים מאמן כושר אישי ברמת גן או בתל אביב, אתם תצטרפו לקבוצה מאוד גדולה שלא אנשים שהבינו שאימונים אישיים זו הדרך הנכונה.

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
מדריך לבחירת אופנועמערכת שורשמהי הדרך הנכונה לבחור אופנוע?
פסטרמה בפרוסות דקות במיוחד בטעמים משובחיםמערכת שורשבא לכם מעדן בשרי קליל שמתאים גם לאירוח, לנשנוש או ארוחה? תחשבו על פרוסות של פסטרמה
7 דברים שכדאי לדעת על אייפון 13מערכת שורששלל פרמטרים הופכים את האייפון 13 למכשיר שיקרוץ לרבים...
שם השולח
תוכן ההודעה