חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
בריאות

ניתוח אוברול אחרי לידה – מה זה אומר ולמי זה מיועד?

מערכת שורש  טז סיוון, תשפא  27/05/2021

מהו ניתוח אוברול אחרי לידה ולמי הוא מיועד בכלל? את כל התשובות תוכלו לקבל בהמשך מאמר זה!

תגיות:

גוף האישה בהריון ובלידה

ההריון הוא דבר נפלא ומופלא, שבמהלכו נוצרים חיים בתוך גוף האישה הנושאת אותו. לצד היופי והפלא של ההריון, יש לו משמעויות נוספות והשלכות ארוכות טווח. הכוונה היא בעיקר לשינויים גופניים, שהיות שהם מהירים כל כך, הגוף מתקשה לחזור למראה שהיה לו לפני ההריון והלידה. אחת התופעות הנפוצות ביותר היא עודפי עור שנשארים בעיקר באזור הבטן, כמו גם סימני מתיחה ועוד.

מהו ניתוח אוברול אחרי לידה?

ניתוח אוברול אחרי לידה הוא ניתוח, שמטרתו היא להחזיר את גוף האישה לאחר הלידה כמה שיותר קרוב למראה שהיה לו לפני ההריון. ולהחזיר לה את המראה הצעיר והמתוח. מן הסתם, הדגש המרכזי הוא על אזור הבטן, שהוא האיזור שמשתנה הכי הרבה בתקופת ההריון ולא באמת חוזר לעצמו לאחר הלידה.

קצת על הניתוח

לפני הכל חשוב להבין, שמדובר על ניתוח בטן לכל דבר ועניין. יחד עם זאת, היות שאין כל נגיעה באיברים הפנימיים, מדובר על ניתוח קל מאוד וזו גם אחת הסיבות לכך שהוא נחשב לנפוץ מאוד. הניתוח עצמו מתבצע תחת הרדמה מלאה ואורך בין שעתיים לארבע שעות, בהתאם לצורך.

מה קורה במהלך הניתוח?

במהלך ניתוח אוברול לאחר לידה שרירי הבטן שהתרפו במהלך ההריון בשל גדילת הרחם מהודקים בחזרה, עודפי השומן מוסרים ועודפי העור שהצטברו נכרתים גם כן. בנוסף, ובמידת הצורך, נעשה גם עיצוב מחדש של הטבור. כל אלו – במטרה להחזיר לאישה את הגוף שלה ואת דימוי הגוף שלה בחזרה.

למי הניתוח מיועד?

ניתוח אוברול לאחר לידה נועד לכל אישה, שלא רוצה להסתכל במראה ולהתגעגע אל המראה שהיה לה לפני ההריונות, אלא רוצה להחזיר אותו ושישתקף אליה במראה. כמובן, כדי שלא יהיה צורך בביצוע ניתוח נוסף, כדאי שהאישה תהיה לאחר תקופת הילודה שלה, על מנת שהיא תוכל ליהנות מהתוצאות לאורך שנים.

שלב ההחלמה

מן הסתם, וכמו לאחר כל הליך כירורגי, גם לאחר ניתוח אוברול נדרשת החלמה וחשוב לדבר עליה. אם כן, היות שמדובר על ניתוח קל, גם ההחלמה היא קלה יחסית. למעשה, בתוך ימים ספורים לאחר הניתוח ניתן כבר לחזור לשגרת היום יום ובתוך כחודשיים ניתן כבר לחזור לפעילות מלאה ואפילו לשכוח מהניתוח!

בחירת המנתח

אמנם ניתוח אוברול אחרי לידה הוא ניתוח נפוץ מאוד, אבל בהחלט חשוב לבחור היטב את המנתח! חשוב לזכור, שמלבד שתוצאה המיוחלת, שאליה יוכל להגיע בסבירות גבוהה יותר מי שיש לו ניסיון, בכל הליך כירורגי יש סיכונים והדרך הטובה ביותר להפחית את הסיכון היא לבחור את המנתח המקצועי והמנוסה ביותר.

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
כל מה שרציתם לדעת על תזונת חלבוניםמערכת שורשלא כל סוגי המזון מכילים חלבונים ולא כל הסוגים נחשבים לטובים באותה המידה
סובלים מבריחת שתן? הכירו את הכסא שישנה לכם את החיים.מערכת שורשזה תופס אותנו פתאום ברגעי הצחוק, ברגעים אינטימיים או מטריד את שנתינו ומצעיד אותנו שוב ושוב אל השירותים - דליפת שתן. טיפול חדשני באמצעות כסא BTL EMSella ישנה לכם את החיים
טיפולים מהפכנים לשאיבת שומן ללא ניתוחמערכת שורששאיבת שומן היא תהליך שמצריך התערבות כירורגית וברוב המקרים נועד לכאלו שסובלים מעודף משקל ומעוניינים לפנות לפתרון זה עקב קשיים בריאותיים או אסתטיים
שם השולח
תוכן ההודעה