חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
תרבות ופנאי

טבעות נישואין לגברים בעיצובים מודרניים

מערכת שורש  יח סיוון, תשפא  29/05/2021

כמו בהרכבת רשימת האורחים לחתונה, בחירת האולם או גן האירועים, ואיזה וויסקי להציע בבר, טבעות נישואין לגברים מהוות את ההחלטות המשמעותיות שתצטרכו לקבל. אבל על מנת לסייע לכם להגיע למסקנה הנכונה. הנה כמה עובדות רלוונטיות.

תגיות:
למה זה משנה?
נתחיל במובן מאליו. למה ענידת טבעות נישואין לגברים חשובה להם? אין ספק שאם גבר אינו מעוניין לענוד טבעת נישואין, הוא אינו חייב. 

כי התשובה האמיתית ל"למה זה משנה" היא כמובן, מכיוון שהמאה ה-17 חלפה מהעולם. טבעות נישואין לגברים קיימות כבר מאות שנים, וכידוע, הן מהוות את הבסיס ליחסים בריאים רבים היום. מבחינת זוגות רבים, הטבעת הופכת היום לסמל של שוויון.

למה לא לענוד טבעות נישואין לגברים?
נישואין הם התחייבות הרבה יותר גדולה מהצמדת טבעת מתכת על האצבע. והמחשבה הראשונה שתצוץ בתודעת ארוסה לעתיד של גבר שאינו מעוניין לענוד טבעת היא בגידה עתידית; היא תדמיין את הגבר מסתובב ללא טבעת נישואין בברים ומנסה להתחיל עם נשים.

זו אינה תמונה אטרקטיבית, ובוודאי לא תמונה שאתם רוצים שתהיה בתודעת בת הזוג שלכם לפני שאתם בכלל קושרים את הקשר. כמובן שהסיבה הצפויה האחרת שמובילה גברים לסרב לענוד טבעות נישואין לגברים היא מכיוון שזה בדיוק זה; טבעת.
אבל אם אתם מסוג האנשים שאינם מעוניינים לענוד תכשיטים, לא רק שאתם צריכים להתבגר, אתם כנראה גם לא מספיק בשלים להתחתן.

מה מכתיבה המסורת?
אז מהי ההיסטוריה שסובבת טבעות נישואין? בעבר הטעות האלו סימנו בעלות, כמו אזיק זעיר שהונח על האצבע על מנת לזכור את ברית הנישואין המחייבת. למרבה המזל, היום הטבעות הפכו לסמלים של חגיגה ואהבה.

טבעות נישואין לגברים קיימות כבר שנים רבות. עוד בשנות השישים והשבעים של המאה העשרים, הגברים היבשתיים והקוסמופוליטיים של אירופה התחילו לענוד תכשיטים, והם ענדו הכול, החל משרשראות ועד עגילים וטבעות נישואין, שהפכו לאביזרים מקובלים מבחינה חברתית לגברים.

אפילו הגברים במשפחת המלוכה הבריטית ענדו טבעות נישואין
גם הנסיך צ'רלס וגם הנסיך מווסקס עונדים טבעות נישואין לגברים מזהב, אם כי הטבעות שלהן מעוצבות עם חותם.
הנסיך וויליאם עלה לכותרות בשנת 2015 כשהחליט לא לענוד טבעת, אבל הנסיך הארי תיקן את המוניטין המלכותי בשנת 2018 כאשר עד טבעת נישואין מפלטינה. ואם זה מספיק טוב לבני מלוכה, זה מספיק טוב בשבילכם.

מה שמביא אותנו כמובן לעיצוב של טבעות נישואין לגברים
מכיוון שלמרות כל הרעיונות הצבעוניים של תכשיטים שמסתחררים בתודעתכם המודאגת, טבעת נישואין אינה טבעת אירוסין.
אם אתם מודאגים שתאלצו לענוד אבני חן ואבנים יקרות, זו עדיין מסורת ששמורה לנשים. התכשיט היחיד המעוטר בקישוטי אבנים שגברים מוכנים לענוד הוא שעון יוקרתי.
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
המדריך המקוצר לצייר המתחיל.מערכת שורשציירים בראשית דרכם מקצוענים וחובבניים חייבים סט כלים כדי להגיע ליצירה מושלמת...
הסוד למסיבת בר מצווה מוצלחתמערכת שורשלהפקת מסיבת מוצלחת יש כמה כללים חשובים. תיאום עם אולם אירועים שממוקם במקום שקל לילדים להגיע אליו, בקרבת מקום המגורים
האם כדאי לקנות אוכל טבעי לכלב?מערכת שורשיש לכם כלב ואתם רגילים לקנות לו את אותו האוכל כבר לא מעט זמן? יחד עם זאת, לאחרונה אתם מרגישים שמשהו בבריאות שלו אינו כמו תמיד?
שם השולח
תוכן ההודעה