חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
דירה נאה ונדל"ן

חומרים לבניית קיר אקוסטי לגינה הפרטית

מערכת שורש  יז סיוון, תשעט  20/06/2019

איך נכון לגשת לבניית קיר אקוסטי בגינה, באילו חומרים יש להשתמש ומדוע

תגיות:
סובלים מרעש סביבתי ומעוניינים להקים מחיצה אקוסטית בגינה הפרטית כדי למזער את מפגעי הרעש ולשפר את איכות חייכם? אם אתם גרים בבית פרטי עם גינה או חצר, ואתם סובלים מרעש סביבתי שמקורו בתנועת הרכבים בכביש סואן קרוב לבית, במפעלים הממוקמים באזור תעשייה קרוב וכדומה, באפשרותכם לתכנן ולבנות קיר מלוח אקוסטי ייעודי הסופג רעשים ומיועד לתנאי חוץ.

הקיר האקוסטי עשוי מחומר עמיד המתאים לתנאי חוץ ולאקלים הישראלי, הקיר עשוי מלוחות המיוצרים משכבות של קצף פוליאתילן עם תאים סגורים ויריעה מחוררת המצפה את חזית הלוח. את הלוחות האקוסטיים המיועדים לשימוש חיצוני כדאי לרכוש רק מחברה אמינה ומוכרת המשווקת חומרי גלם ובנייה באיכות גבוהה, ובהתאמה לתקנים המחייבים. את הקיר אפשר לתכנן ולבנות לבד בשיטות עשה זאת בעצמך, וניתן להזמין אנשי מקצוע מיומנים להתקנת הקיר בגינה.

חומרים לבניית קיר בגינה המספק בידוד אקוסטי יעיל
כאשר מתכננים לבנות קיר חיצוני בגינה לבידוד רעשים סביבתיים, מומלץ לאפיין את עוצמת הרעש ולבדוק מהיכן הוא מגיע כדי לבחור נכון את חומרי הבידוד הנחוצים לבניית המחיצה האקוסטית בגינה הפרטית. יש מגוון חומרי בידוד אקוסטי, רובם מיועדים לשימוש בתוך המבנה, אך כיום יש גם חומרים איכותיים ועמידים המתאימים לבניית מחיצה אקוסטית בחוץ. בין החומרים המומלצים ניתן למצוא פאנלים אקוסטיים מסוג וויספר (WHISPER), זהו חומר עמיד ויציב המיועד לשימוש חיצוני במשך שנים ארוכות, המוצר מוגן בפטנט ונמכר עם אחריות לתקופה של עד 20 שנה.

כדאי לדעת כי ניתן להזמין מהיבואן הרשמי שלושה סוגים של פאנלים אקוסטיים מסוג וויספר:
• פאנל בגוון לבן עמיד בפני מים המכיל חומר מעכב בעירה העומד בתקן הישראלי.
• פאנל בגוון אפור המכיל חומר מעכב בעירה, הפאנל עמיד בפני נזקי מים.
• פאנל בצבע שחור לשימוש חיצוני המכיל חומר עמיד בפני קרינת UV, הפאנל עמיד בפני נזקי מזג האוויר, לרבות שמש ומים, ומתאים גם לתנאי אקלים קיצוניים (ברד, שלג וכדומה).

בניית קיר אקוסטי בגינה
כדי לבנות קיר אקוסטי בגינה הפרטית שלכם, וכדי ליהנות משיפור משמעותי באיכות החיים ומהפחתה ניכרת במפגע הרעש הסביבתי, מומלץ לתכנן את הקיר מפאנלים מסוג וויספר בגלל עמידות החומר וכושר הבידוד האקוסטי. את הפאנלים אפשר לשלב בקירות אקוסטיים חיצוניים בכל מקום, למשל בקירות לבידוד רעשים של תנועת הרכבות. כמו כן, אפשר לתכנן קיר חיצוני אקוסטי מסביב למנועי המזגנים בגינה כדי להפחית את הרעש.

את הקיר קל להרכיב בדיוק כמו קיר גבס, אפשר לתכנן מחיצה אקוסטית משתי שכבות של חומר מבודד ולמלא את הרווח בצמר סלעים דחוס לבידוד רעשים יעיל יותר. כמו כן, ניתן להדביק את הפאנלים על הקיר החיצוני של המבנה כדי להפחית חדירת רעשי סביבה לתוך המבנה. הפאנלים מגיעים בלוחות גדולים, קל לחתוך את הקיר לפי מידה רצויה באמצעות סכין יפנית, ולאחר בניית הקיר אפשר לצבוע אותו ואפילו להדפיס עליו.
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
טיפים לבחירת חברה לבניית חנות אינטרנטיתמערכת שורשבחירה נכונה של חברה לבניית אתר המכירות, חייבת להבטיח לעסק ROI מהיר. אתר איכותי הבנוי על הפלטפורמה הנכונה, עם הניראות הנכונה והאחסון המתאים לצורך ולאורך זמן
קורס אוטומציה לבדיקותמערכת שורשבדיקות אוטומציה הן נושא מורכב ללמידה, כי רוב הפרויקטים של אוטומציה לבדיקות לא מצליחים, אבל אתם יכולים להפוך למומחים בתחומכם!
צריכים לשרוף זמן? תנו לנו לעזור לכםמערכת שורשאל תיבהלו- כשיש קצת זמן פנוי בקצב המהיר של חיי השגרה. נסו ליהנות מהשעות הללו שפתאום נהיו לכם
שם השולח
תוכן ההודעה