חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
דירה נאה ונדל"ן

מחפשים לקנות דירה בירושלים?

מערכת שורש  כט אב, תשעט  30/08/2019

מעוניינים לקנות דירה בירושלים למגורים או להשקעה? מחפשים דירה חדשה מקבלן באזור מרכזי ואטרקטיבי בירושלים ובמחיר משתלם?

תגיות:
ובכן, יש לא מעט פרויקטים חדשים ואיכותיים ברחבי בירת ישראל, וניתן לרכוש גם דירות בשוק החופשי במיקומים שונים ובכל השכונות בעיר. כאשר מחפשים דירה בירושלים יש להתייחס לשיקולים ולפרמטרים רבים כמו מחיר, מיקום הנכס, מפרט טכני, זכויות בנייה, שכנים, גישה לעורקי תחבורה ראשיים, תחבורה ציבורית, מבני דת, מוסדות ציבור וחינוך ועוד.

מדוע כדאי לכם לקנות דירה חדשה מקבלן?
ירושלים, עיר הבירה של מדינת ישראל, היא גם אחת הערים העתיקות והחשובות בעולם. זו גם העיר הגדולה בישראל על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, ומתגוררים בה למעלה מ-900,000 תושבים.

ישראלים רבים מעוניינים לגור בעיר, ועל כל דירה העומדת למכירה יש קופצים רבים. אם אתם מחפשים לקנות דירה בירושלים כדאי לכם להתמקד בדירות חדשות במיקומים מרכזיים. הסיבות העיקריות בגללן כדאי לכם לחפש דירות חדשות למכירה בירושלים כחלופה משתלמת ומועדפת על פני קניית דירה משומשת הן:
• מפרט טכני – כאשר רוכשים דירה חדשה זוכים בדרך כלל לדירה מרווחת ומתוכננת היטב, בעלת מפרט טכני ברמה גבוהה ואבזור עשיר ונדיב. אם תחליטו לרכוש דירה יד 2, עליכם להשקיע הרבה כסף בשיפוצים ובהתאמת הנכס לאורח החיים שלכם ולצרכים הייחודיים המאפיינים אתכם.
• התאמה אישית – כאשר רוכשים דירה יד 2 בשוק החופשי הנכם מוגבלים מבחינת התאמת הנכס לסגנון החיים שלכם, ולרוב תיאלצו לשפץ את הנכס ולהתאים אותו מבחינת חלוקת חללים, אבזור ועיצוב. כאשר רוכשים דירה חדשה מקבלן אפשר לבחור נכס המתאים כמו כפפה ליד, כמו כן אם טרם הושלמו עבודות הבנייה תוכלו לבקש שינויים קלים מהקבלן, ולמעשה תקבלו מפתח לדירה מעוצבת ונוחה המתאימה בדיוק עבורכם.
• רמת הגימור – דירה חדשה מבטיחה לכם איכות חיים גבוהה, זהו נכס חדש לחלוטין ברמת גימור גבוהה במיוחד, ועל פי סטנדרטים חדשים ומחייבים בענף הבנייה. דירה ישנה אינה מתאימה ברוב המקרים עבורכם ועליכם להשקיע זמן והרבה מאוד כסף בשיפוץ הנכס ועיצובו.
• ליקוי בנייה – כאשר רוכשים דירה חדשה מקבלן זוכים לאחריות ארוכה, הקבלן מחויב על פי חוק לתקן ליקויי בנייה ואתם זוכים לשקט נפשי. בעת רכישת דירה יד 2 מאדם פרטי המוכר עלול להסתיר מכם ליקויים קיימים בנכס, ואתם חשופים גם להונאות, לתרמיות ולבעיות נוספות שתולו לחסוך מעצמכם אם תקבלו החלטה שקולה ונכונה ותבחרו דירה חדשה.

לאחר שקיבלתם החלטה לחפש דירות חדשות למכירה בירושלים כדאי לכם להכיר את הפרויקטים של חברת הבנייה המובילה ב. יאיר. החברה מציעה דירות למכירה בפרויקט משכנות האומה ובפרויקט ארנונה אקסקלוסיב. תמהיל הדירות מגוון והמחירים הנוחים יפתיעו אתכם. כל הדירות בפרויקטים של ב. יאיר תוכננו על ידי אדריכלים מעולים ועל פי סטנדרטים גבוהים במיוחד על מנת להבטיח לכם איכות חיים גבוהה ויתרונות רבים נוספים.
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
מה זה התנגדות לקיום צוואה ומהם התנאים להגשת ההתנגדות?מערכת שורשלאחר הפרסום ברשומות של בקשה לצו קיום צוואה החוק מאפשר לכל אדם בעל אינטרס לגיטימי להגיש התנגדות למתן הצו לקיום צוואת המנוח
תחומים ב- 2019 שכדאי להיכנס אליהםמערכת שורשמחפשים תחום להשקעה, ומודעים לעובדה שמדובר על השקעה אשר לעיתים מוגדרת כהשקעה בסיכון גבוה, מאמר זה מיועד לכם
7 טיפים למציאת עבודה בהייטקמערכת שורשמעוניינים למצוא עבודה בהייטק? אותו תחום נחשק ומאתגר אשר מתגמל את העובדים שלו כראוי? במאמר זה ריכזנו עבורכם את כל אותם הטיפים החשובים ביותר אשר יובילו אתכם בסופו של דבר לתוצאה המיוחלת – עבודה נחשקת בתחום אותו למדתם. הבה נתחיל...
שם השולח
תוכן ההודעה