חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
תרבות ופנאי

סוללות ליתיום: מיתוסים שהגיע הזמן לנפץ

מערכת שורש  כד שבט, תשפב  26/01/2022

אם יש לך עניין לרכוש סוללות ליתיום איכותית בהתאמה לצרכים ולסוג האופניים החשמליים, זה המקום הנכון עבורך

תגיות:

אופנים חשמליים הפכו זה מכבר לאחד מהפריטים היותר חשובים. עבור מי שמתגורר בעיר ומעוניין להתנייד בה בקלות, האופניים החשמליות חוסכות זמן יקר וגם לא מעט כסף. הזמן נחסך משום שהרכיבה על אופניים חשמליים מונעת את העמידה בפקקים, ואילו הכסף נחסך משום שהאופניים החשמליים הם קלים יחסית לתחזוקה וזולים הרבה יותר ממכונית. האופניים מונעות באמצעות סוללות ליתיום נטענות המספקות למנוע את האנרגיה הדרושה להפעלה שלו. בשורות להלן נסביר מדוע אופניים חשמליים הם זולים יותר. כמו כן, ננפץ כמה מיתוסים שהגיע זמנם להיעלם.

אופניים חשמליים עם סוללות ליתיום, יתרונות להכיר
כאמור לעיל, אופניים חשמליים הם זולים הרבה יותר מאשר כל כלי רכב אחר. מצד שני, הם מאפשרים לנוע בקלות בשטח העיר. להלן הגורמים שהופכים את האופניים החשמליים לזולים יותר:

  1. נסיעה רציפה: נסיעה באופניים חשמליים לא כרוכה בדרך כלל בהמתנה בפקקים. לכן, כל הדלק שמתבזבז בהמתנה נחסך בעצם. זאת, בנוסף לעובדה שגם אם וכאשר עומדים, לא מתבזבזת אנרגיה.
  2. עלויות תחזוקה נמוכות: המנוע של האופניים החשמליים הוא פשוט יותר לתחזוקה מאשר מנוע של כלי רכב, כולל אופנוע. במבט כולל, עלויות התחזוקה של אופניים הן נמוכות. לא צריך טסט, וגם לא צריך ביקורים קבועים (ויקרים) במוסך. פשוט מטעינים את הסוללה, מחברים אותה - וקדימה לנסיעה.
  3. חניה: מציאת מקום חניה לרכב, מעבר לזמן שהיא גוזלת, היא יקרה. הבעיה הזאת לא קיימת באופניים המונעות באמצעות סוללות ליתיום איכותיות.

מיתוסים על סוללות ליתיום שהגיע הזמן לנפץ
כמו כל מוצר חדש ולא מוכר, גם האופניים החשמליים צברו כמה מיתוסים. בשורות הבאות ננפץ את החשובים והיותר נפוצים שבהם:

  • אופניים עם סוללות ליתיום הם יקרים: זה פשוט לא נכון – האופניים הם הרבה יותר זולים מרכישה של כל כלי רכב עירוני אחר. המחיר של המוצר לא מתבטא רק בתשלום, אלא גם באורך הזמן ומספר הקילומטרים שבהם נעשה בו שימוש. באופניים חשמליים, למעט סוללות ליתיום, אין כמעט צורך בתיקונים, חלקי חילוף וכיוצא באלה. לפיכך המחיר לקילומטר נסיעה הוא זול מאד.
  • כל סוללה מתאימה לכל אופניים: זה ממש לא נכון – הסוללה חייבת להתאים לאופניים, בעיקר במתח הנדרש להפעלת המנוע. אחרת הסוללה תיהרס במהירות, ועלול גם להיגרם נזק למנוע עצמו.
  • אפשר להשאיר סוללות ליתיום בטעינה כל הזמן: ממש לא – כאשר הטעינה של סוללות ליתיום מסתיימת, חשוב לנתק אותה מהמטען. אחרת הסוללה נהרסת. במקרים קיצוניים, טעינת יתר עלולה לגרום לשריפה.
  • סוללות ליתיום היא מסוכנת: סכנה היא התואר האחרון שאפשר להצמיד לסוללת ליתיום. נכון, אסור לטעון אותה יתר על המידה. אבל חוץ מזה, היא איננה מסוכנת בכלל והשימוש בה בטוח לחלוטין.

אם יש לך עניין לרכוש סוללות ליתיום איכותית בהתאמה לצרכים ולסוג האופניים החשמליים, זה המקום הנכון עבורך לקרוא מידע בנושא. האתר דברים שכדאי לדעת מספק את כל המידע החשוב בדרך למציאת הסוללה המתאימה עבור היישום שלך.
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
איך לבחור בקלות מתנות לטיסה?מערכת שורשאפשרות שאתם יכולים לבחור בה היא לרכוש מתנה שתהיה שימושית לטיסה. מתנה שיהיה אפשר להשתמש בה בזמן הטיסה על מנת להנעים את הזמן
מהם המסלולים לקבלת דרכון פורטוגלי?מערכת שורשאנשים בעלי דרכון ואזרחות פורטוגלים מקבלים זכויות והטבות רבות שלא רבים זוכים להם
תקלות ברכב אשר קורות בדרךמערכת שורשכדי להפחית את כמות תקלות ברכב יש להקפיד על תחזוקה שוטפת של המכונית...
שם השולח
תוכן ההודעה