חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
דירה נאה ונדל"ן

איתור נזילות– האתגר והפתרון

מערכת שורש  טו אלול, תשעז  06/09/2017

הבעיה הגדולה עם נזילות מתחילה כשיש תקלות מורכבות יותר, והן מסתתרות מאחורי הטיח

תגיות:

יש תקלות במערכת האינסטלציה שקל לנו לזהות. ברז דולף אנחנו מצליחים לזהות בקלות רבה, ובהתאם גם הפתרון המתאים הוא לא מאוד מורכב. הבעיה הגדולה מתחילה כשיש תקלות מורכבות יותר, והן מסתתרות מאחורי הטיח, בתקרה או בקיר למשל. במצבים הללו אנחנו לרוב כלל לא מודעים לבעיה בראשיתה, או לפחות עד לרגע שבו מופיעים על הקיר סימני רטיבות לא אטרקטיביים. גם הריח כבר פחות נעים, ולא ברור לנו במקרים רבים אם מדובר בתקלה שמקורה אצלנו או אולי אצל השכנים. איתור נזילות הופך לאתגר של ממש במצבים מהסוג הזה, ויש שתי דרכים להתמודד איתו. דרך אחת היא הדרך העתיקה והמוכרת, זו שמלווה בלכלוך רב והרס לא מבוטל. דרך נוספת היא לבצע איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית, ולפני שתחליטו מה החלופה האידאלית כדאי שתכירו את שתיהן.

איתור נזילות בשיטה הקלאסית

השימוש במילה "קלאסית" עשוי להטעות. אנחנו נוטים לראות במילה הזו כמשהו חיובי, אבל בפועל מדובר בשיטה לא מאוד אטרקטיבית. הדרך הזו כוללת (לרוב) אינסטלטור שמצויד בכלי עבודה כבדים יחסית. באמצעותם הוא סודק קירות, חופר בתקרה ואם צריך הוא גם מזיז כמה בלטות מהמקום. אין ספק שהשיטות הללו מותירות אחריהן חורבן. יתרה מכך, בהיעדר יכולת לזהות את מקור הבעיה קשה לבעל המקצוע להציע את הפתרון האידאלי עבורה. כך אנחנו צופים בו חוקר ומחפש את הנקודה המדויקת שבה צריך לטפל, ובינתיים אנחנו יכולים לקוות שתהליך זה של איתור נזילות יהיה מהיר יותר. אם יהיה לכם מזל זה יקרה, אם לא, אפשר לצפות למלאכת שיקום לא קצרה (ולא זולה) לאחר מכן.

איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית

עכשיו אפשר לומר שלום למאה ה-21 ולגלות את השיטה המתקדמת והמתוחכמת יותר לבצע איתור נזילות ללא הרס. כדי להימנע מהנזקים הכבדים אתם צריכים בעל מקצוע עם מצלמה תרמית, ניסיון ומומחיות. עם המצלמה הפועלת על אינפרא-אדום בעל המקצוע יבצע איתור נזילות באופן מדויק להפליא. למעשה תוכלו לראות תמונה ברורה של מערכת הצינורות שלכם. לא רק שתראו את התמונה במלואה – תדעו לזהות איפה בדיוק הבעיה. המשמעות היא שהתיקון יהיה מדויק יותר, מהיר יותר וחסכוני יותר. בתהליך נקי וללא הרס ניתן יהיה לפתור את התקלה ולהיפרד לשלום מהנזילה, מחשבון המים המנופח וגם מהסימנים שמחריבים את מראה הסלון או חדר השינה שלכם. יש סיבה טובה לכך שהשיטה הזו זוכה לפופולריות רבה יותר.

למידע נוסף כנסו:

http://www.xn--4dbkadncv3a5esah.co.il/%D7%90%D7%99%D7%AA%D7%95%D7%A8-%D7%A0%D7%96%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%91%D7%AA%D7%99%D7%9D/

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
נתנאל מלול- אתה המלךמערכת שורשנתנאל מלול, סולן פרחי מגדל אור, בשיר מרגש...
אש להבה, לב והתלהבותהרב יחזקאל פרנקלנדב ואביהוא אחיו מתו ביום חנוכת המשכן עקב הקרבתם אש אשר לא צוו להקריב – אש זרה. הקשר הפסוקים הקודמים מלמד משהו על האוירה במשכן, אוירה שאולי הובילה להתרוממות רוח מופרזת, שסופה חטאת.
פתרונות מימון נוחים לצורך שיפוצים בביתמערכת שורשאיך צריך לממן את שיפות ושיפור הבית והדירה?
שם השולח
תוכן ההודעה