חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
תרבות ופנאי

עורך דין פלילי - איש מקצוע להסתבכות מורכבות עם החוק

מערכת שורש  ה תשרי, תשפא  23/09/2020

בעזרתו המקצועית של עורך הדין, תוכלו להראות כי חל שיפור משמעותי בהתנהגות ואתם מוכנים לקחת אחריות על הפשעים שלכם כדי לקבל את החנינה הרצויה

תגיות:

 אם יש תחום משפטי אחד רציני וחשוב מאוד בעולם המשפט הישראלי, בוודאי מדובר על התחום הפלילי. זהו אזור משפטי שבו נחרץ גורלם של אנשים רבים ויש השפעה כבירה של כל המעורבים בתהליך החקירה והמשפט על תוצאות המשפט. ולכן, ברגע שבו אתם מתמודדים עם אישומים פליליים חמורים, חשוב לעצור הכל ולבדוק את המצב המשפטי שלכם מול עורך דין פלילי מיומן. רק בצורה כזו, אתם תצליחו למצות את כל כיווני החקירה ולשמור על הזכויות שלכם גם בתוך ההליך הפלילי הכי מורכב שיש. ולכן עם חשוב לכם לשמור על חזקת החפות, הטלפון הראשון מחדר החקירות חייב להיות טלפון אל עורך דין פלילי.

מה הם תחומי העיסוק של עורך דין פלילי?
היכולות המקצועיות של עורך דין פלילי, בוודאי ובוודאי כאשר מדובר על תיק מורכב במיוחד, באות לידי ביטוי בשורה ארוכה של פעילויות משפטיות. בין היתר המשימות, עורך דין פלילי יכול לייצג אתכם במשימות כמו:

  • ייצוג הולם בבית המשפט - רק עורך דין פלילי יכול לעמוד מול שופט בישראל ולייצג נאשם בעבירות פליליות. ולכן, אין לכם שום אפשרות אחרת, ברגע שהוגש כתב אישום בעבירות פליליות והמדינה מבקשת לתבוע צדק מכם.
  • הגנה על זכויות חשודים - במידה ובמהלך החקירה אתם חשים שנעשות פעולות לא מוצדקות מולכם, עורך הדין הוא האדם אותו אתם רוצים להזעיק לטיפול באירוע. יש לכם אפשרות לעתור לבית המשפט על מנת להבטיח שהחוקרים פועלים בהתאם לזכויות שלכם לאורך כל שלבי החקירה השונים.
  • ניהול ערעורים - גם אם התקבלה החלטה בתיק, ואפילו קיבלתם גזר-דין, עדיין יש מקום לבחון בארכה נוספת את המטרה שלכם ולבדוק האם יש לכם אפשרות לקבל זיכוי נקודה כל עוד התיק לא הוגדר כתיק חלות, יש מקום לערער לערכאות הבאות ואתם זכאים לעשות זאת בעזרת עורך דין.
  • בקשות לזיכויים - במספר מוגבל מאוד ומצומצם מאוד של מקרים בהיסטוריה הישראלית, אדם אשר הורשע בפלילים הצליח לשנות את החלטת בית המשפט ואפילו לקבל משפט חוזר.

הבחירה שתשמור אתכם חופשיים
גם אם אתם חושבים שהמערכת המשפטית ביצעה סדרת החלטות שגויות בתיק שלכם, עדיין חשוב לשמור על שלטון החוק בישראל ולכן המשימה המרכזית שלכם צריכה להיות דווקא בקשת חנינה. בעזרתו המקצועית של עורך הדין, תוכלו להראות כי חל שיפור משמעותי בהתנהגות ואתם מוכנים לקחת אחריות על הפשעים שלכם כדי לקבל את החנינה הרצויה.

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
האם אני מגזים עם הטלפון?מערכת שורשמבחן עצמי- האם אני מכור לנייד שלי יותר מידי?
חטיפים לכלבים – הערך התזונתי והמרכיבים שבחטיףמערכת שורשחטיפים לכלבים הם חלק מהשגרה, לפעמים הם צריכים את החטיפים כדי לגוון את היום המשעמם שנגזר עליהם, ולפעמים כדי להעשיר את התזונה שלהם במרכיבים נוספים
כיצד נמנע את משבר המנהיגות של העתידמערכת שורשהדבר הראשון שאנו יכולים וצריכים ללמוד מהמשבר הנוכחי הוא דווקא חוסר הוודאות. עלינו להבין שאיננו יכולים לחזות את משברי העתיד
שם השולח
תוכן ההודעה