חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
טיולים ונופשים

עבודה באירופה לישראלים: איפה תמצאו את המשרות הכי משתלמות?

מערכת שורש  ב טבת, תשפא  17/12/2020

היש היצע לעבודות בחו"ל לישראלים?

תגיות:

גם מי שאוהב את המדינה שלנו ולא חולם לעזוב אותה, עדיין שמח לדעת שיש לו ביד אופציה לעבודה חלופית מעבר לים, כזו שרק מחכה למימוש, ועל כן לא מעט ישראלים מגלים כיום עניין רב באותה הזדמנות להשיג דרכון אירופאי - אם בשביל החוויה, אם בשביל צבירת מוניטין ואם בשביל שורת הטבות שלהן זכאים אזרחי אירופה. בין היתר מדובר בהטבות שמתייחסות לתנאים סוציאליים וכלכליים, כגון הקלות מס ומכס, ביטוח בריאות, הפרשת פנסיה, , יכולת להשיג הלוואות בבנקים המקומיים וכדומה. מכאן שאם גם אתכם הכיוון מעניין, אתם מוזמנים להתחיל להבין אלו אופציות עסקיות שוות אירופה מציעה. להלן 5 כיוונים מבטיחים:

pixabay

המשרות שגם לכם כדאי להכיר

  1. יזמי נדל"ן - מדינות האיחוד האירופאי מאפשרות לכלל אזרחיה, כולל ישראלים שמחזיקים באזרחות אירופאית, לרכוש נכסי נדל"ן לטובת השקעה. יש להבין שמדובר ביתרון מהותי שאם רק מבצעים כהלכה עשוי להוביל לתשואה מאוד נאה ועל הדרך להעניק הטבות מכס ומס. אי לכך מי שחושב על שינוי כיוון ועסקי הנדל"ן מאז ומעולם פיתו אותו, הרי שבהחלט מומלץ לו לברר אודות האפשרות, כאשר הצעד הראשון שיש לעשות הוא לבדוק האם ניתן להשיג דרכון פורטוגלי, וזאת כי שלב זה מוביל באופן אוטומטי לקבלת דרכון אירופאי - אזרחות אירופאית!
  2. הייטק - אם חשבתם שתנאי התעסוקה שמוצעים בארץ בתחום ההייטק נחשבים טובים, חכו לראות מה מציעים תנאי העבודה באירופה, ופה נוסיף שהאירופאיים יודעים להעריך את העובד הישראלי, ועל כן מבקשים לשמר אותו, עובדה שבין היתר מובילה לשכר גבוה ולמגוון הטבות משלימות, אם בתחום התחבורה ואם בתחום המגורים.
  3. פריצת מנעולים - אומנם בארץ משרת פורץ מנעולים אינה נחשבת יוקרתית, אך באירופה תחום זה נחשב מאוד רווחי ומבוקש, כך שרק צריך לעבור בארץ קורס יחסית קצר, להשיג דרכון ולצאת אל היבשת הגדולה. כמו כן, פה נציין שמי שמחזיק בדרכון אירופאי יכול לעבור בקלות בין המדינות השונות שמשויכות לאיחוד האירופאי, כך שניתן להתחיל בעבודה הזו ותוך כדי להתגלגל לעבודה חדשה במדינה אחרת.
  4. עבור הצעירים שבכם - סיימתם צבא ומחפשים לעשות כסף טוב ותוך כדי לראות עולם? ובכן טוב לדעת שמגוון עבודות שבארץ נחשבות שוליות, באירופה מובילות לשכר נאה. כך למשל ניתן להיות מלצרים, עובדי אבטחה, פועלי חקלאות ואופר למשפחה אמידה. כמו כן, אם יש ניסיון בתחום המשרד או בתחום המסעדנות, גם כן ניתן למצוא אינספור משרות שיעניקו את המקפצה הנחוצה.
  5. מדריכי חקלאות - ישראל נחשבת בעיני מדינות רבות באירופה כמדינה שמובילה בגידולי שדה וגידולי חממה, ועל כן מדריכי החקלאות הישראלים נחשבים מאוד מבוקשים. מכאן שאם חולמים לעבוד בטבע המדהים של אירופה ובו זמנית להרוויח יפה, הרי שתחום החקלאות בהחלט עשוי להתגלות כמשתלם במיוחד.

פועלים היום עבור המחר

בין אם תבחרו לעבוד בהייטק, במנעולנות או אפילו בנדל"ן – טוב לדעת שההיצע די רחב, ולצד כל ההזדמנויות, ניתן גם להקים עסק באירופה. כמו כן, נציין שדרכון אירופאי מאפשר מעבר חופשי בין המדינות ובו זמנית לעבוד באופן חוקי וללא מגבלת זמן, כך שבהחלט מדובר בהזדמנות ששווה לבחון ברצינות, ולו עבור תקופה זמנית. עם זאת, כיוון שעל מנת לממש את החלום הכרחי להשיג דרכון אירופאי ואין לדעת אם בעוד שנה ההזדמנות עדיין תהיה תקפה, הרי שמומלץ לפעול בהקדם על מנת להשאיר את הדלת פתוחה.

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
צימרים לזוגות עם בריכה פרטית בימי הקורונה בצפון: שווה להגיע?מערכת שורשבצל הקורונה עדיין ניתן להנות מנופשים מדליקים ומפנקים במיוחד, כולל צימרים יוקרתיים לזוגות עם כל רמות הפינוק הכי גבוהות
בטיחות בבריכה – טיפים חשובים שיסייעו לכם לעבור את הקיץ בשלוםמערכת שורשהבריכה הביתית מהווה חלופה מצוינת לרחצה בבריכות ציבוריות צפופות שמחיר הכניסה אליהן יקר, אך כדי לעבור את הקיץ בשלום חשוב לרענן את כללי הבטיחות כאשר משתמשים בבריכה
8 טיפים שיעבירו לכם את החופש הגדול עם הילדים בשלוםמערכת שורשהחופש הגדול כבר בפתח, מסיבות סוף שנה החלו להתקיים בבתי הספר והגנים, וכעת הזמן הטוב ביותר לתכנן פעילויות וחופשות לקראת חופשת הקיץ הארוכה. כדי לעבור את החופש הגדול עם הילדים בשלום, בבטחה וללא תאונות מצטערות, כדאי לכם לקרוא את הטיפים הבאים
שם השולח
תוכן ההודעה