חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
דירה נאה ונדל"ן

טיפים להסרת כתמים מהספה

מערכת שורש  טו סיוון, תשפא  26/05/2021

אך מה עושים אם נשפך משהו. או ילד קישקש בצבע, או חיית מחמד השירה את פרוותה על ריפוד הספה?

תגיות:
לכל מי שיש ספות בבית מעור או מבד, יודע שאחת לתקופה צריך לנקות אותם באופן יסודי. אך מה עושים אם נשפך משהו. או ילד קישקש בצבע, או חיית מחמד השירה את פרוותה על ריפוד הספה? ישנם מגוון תכשירים לניקוי מיידי. אך חשוב לדעת במה להשתמש ובאיזה מינון על מנת לא לגרום לנזק לריפוד העור או הבד.

אז איך ניתן לנקות את הספות בצורה נכונה?
1. יש לשאוב את הספות באופן תדיר כדי למנוע מאבק ולכלוך להצטבר ולהתייבש על הבד, ואז כל לחות שתיגע בה תגרום לאבק להיטמע בתוכה.
2. ברגע שנשפך נוזל חם או קר מתוק או חריף, יש לבצע עזרה ראשונה מיידית, ולנקות את הנוזל עם מגבת רטובה במים. כאשר הניגוב הוא מהחוץ פנימה כדי לא להטמיע את הכתם. יש לשפשף את אזור הכתם ולאחר מכן כדי למנוע התפתחות ריח וחיידקים יש לשים קצף לניקוי ריפוד ולנקות לפי ההוראות של היצרן.
3. כאשר מנקים כתם שנוצר או התייבש צריך להתמקד בכתם עצמו ולא סביבו או בכתמים אחרים כדי לא ליצור הפרשי צבע נרחבים.
4. במידה ואין חומר ניקוי ייעודי לספה ונוצר כתם ניתן לנקות בחומרי ניקוי שיש בבית כדוגמת סבון כלים או אבקת כביסה. בעדיפות לחומרים אורגניים.
5. אחרי ניקוי הספה יש לייבש את האזור באמצעות מגבת יבשה ככל שניתן.
6. בספות מעור ניתן לבצע ציפוי שנקרא הספגה הציפוי מונע חדירת נוזלים והם מחליקים החוצה. את הציפוי מומלץ לבצע עוד שהספות חדשות.
7. בעלי חיים יכולים לשרוט את הריפוד עם הציפרניים שלהם. במקרה זה ניתן למזער את הנזק באמצעות מריחת משחת נעליים בצבע הספה על אזור השריטה ולטשטש אותה.

אז מה לעשות במידה והכתמים לא יוצאים?
למרות התחזוקה והניקיון השוטפים שמבצעים בספות עדיין קיים לכלוך רב שמתפספס שוקע או נדבק וקשה להוציא אותו. ישנם גם ריחות לא נעימים שנוצרים ולכן זה הזמן להזמין ניקוי ספות מקצועי. בניקוי מקצועי משתמשים במכונה מיוחדת העובדת בשיטת הזרקה יניקה. באמצעות מים וחומרי ניקוי ייעודיים. המאפשרים חדירה לעומק וניקוי כתמים חזקים. התוצאה היא ספה נקיה מכתמים וריחות וצבע בוהק כאילו היא הגיעה היום מהיצרן. אז לפני שאתם חושבים להחליף ספה בגלל כתמים וריח תנסו לבצע ניקוי מקצועי ותגלו שאפשר לנקות ולחדש גם את הספה הכי מוכתמת.

הניקוי מתבצע באמצעות מכונות מקצועיות אותם ניתן להשיג באתר שלנו. במידה ויש לכם ספות ואתם זקוקים לניקיון תדיר. כדאי שתהיה לכם מכונה מקצועית שתאפשר לכם לבצע את הניקוי בצורה יסודית ובלתי מתפשרת. לאתר לחצו כאן.
freepik
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
ריהוט משרדי ארגונומימערכת שורשריהוט ארגונומי יתרום מאוד לבריאות העובדים שלכם... איפה מוצאים?
איך מנעולן מקצועי יכול לפרוץ דלת של רכב?מערכת שורשלסיכום, באם רוצים לפרוץ את הרכב מבלי ליצור נזק למנעול – יש מכוניות מסוימות שניתן לפרוץ את דלתותיהן באמצעים פשוטים ויעילים יחסית
סידור ארונות הבגדים של הילדיםמערכת שורשלפחות פעמיים בשנה עורכים ההורים סדר משמעותי בארונות הבגדים של הילדים, פעם אחת לקראת הסתיו ופעם אחת לקראת האביב
שם השולח
תוכן ההודעה