חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
תרבות ופנאי

איך לצלם קליפ מקצועי?

מערכת שורש  ז תמוז, תשעט  10/07/2019

מעוניינים להפיק ולצלם קליפ מקצועי באיכות גבוהה? רוצים לצלם קליפ לעסק שלכם כדי לשווק אותו בהצלחה באינטרנט ולזכות בחשיפה גדולה ורחבה?

תגיות:
רוצים להפיק קליפ מוזיקלי כדי להפגין את הכישרון האמנותי שלכם ולזכות בלייקים רבים ביוטיוב וברשתות החברתיות? ובכן, מלאכת הפקת הקליפ מתחילה בבחירה נכונה של חברת ההפקות ובמתחם אולפנים מקצועי ומוביל הכולל בין היתר גם אולפן עם מסך ירוק.

כל פרויקט מתחיל בתכנון מקצועי
הפקת קליפ מקצועי מחייבת תכנון קפדני לפרטי פרטים. זהו השלב הראשון להפקת הקליפ המקצועי, בשלב זה מתקיימת פגישת הכרות בין הלקוח לחברת ההפקות, מטרת הפגישה היא לאפיין את מטרת הקליפ, דרישות הלקוח, אורך הקליפ, סוג הקליפ המתאים ביותר ועוד. לאחר הפגישה, צוות חברת ההפקות מכין בריף כללי, ולאחר אישור הלקוח מתחילים לתכנן את הקליפ עצמו, כאשר יש לכתוב תסריט, לבחור לוקיישן לצילומים (אך כיום מקובל לצלם את הקליפ המקצועי באולפן ירוק כדי לחסוך עלויות וליהנות מסרטון מושקע עם תחושה ריאליסטית), ומתכננים את הוראות הבימוי.

בשלב הבא צוות חברת ההפקות דואג לתפאורה מתאימה, מכין את הסט לקראת צילומי הקליפ, והשחקנים מתכוננים לקראת הצילומים, מתאפרים, מתלבשים ועורכים חזרות. כעת, מתחיל שלב הצילומים בסטודיו, אפשר לשלב בין צילומים באולפן הממוזג והמאובזר לבין צילומי חוץ, אך באמצעות אולפן מסך ירוק ניתן לשלב רקע לבחירה, דינמי או סטטי, אפקטים שונים, אנימציות מדליקות ועוד.

כדי להפיק קליפ מקצועי ואיכותי מומלץ לבחור רק אולפן צילומים מתקדם וחדשני המציע ציוד צילום ברמה הגבוהה ביותר, צוות בעל ניסיון רב, תוכנות עריכה מתקדמות, אולפנים שקטים ותנאים מושלמים להפקה המקצועית.

שלב העריכה
בסיום שלב הצילומים מתחיל שלב העריכה. אם מצלמים את הקליפ באולפן וירטואלי אפשר לשלב רקע, מעברים, כתוביות ומוזיקה בזמן אמת, כלומר בזמן הצילומים. עם זאת, בדרך כלל מצלמים את הקליפ באולפן מסך ירוק ורק לאחר מכן עורכים אותו במחשב באמצעות תוכנות מתקדמות.

עורכי ודאו מנוסים ויצירתיים יושבים שעות ארוכות מול מסכי מערכות העריכה, הם מסדרים את החומר בהתאם לתסריט ולהוראות הבמאי, ובהתאם לצורך משלבים אנימציות מיוחדות ומקוריות, קטעי קריינות, קטעי מוזיקת רקע, כתוביות וכדומה.
בסיום, הלקוח מקבל את הקליפ המקצועי על גבי מדיה דיגיטלית, אפשר גם לשלוח לו קישור להורדת הסרטון מהרשת. את הקליפ אפשר להעלות לערוץ ביו טיוב, לפרופילים ברשתות החברתיות, להוסיף את הקליפ לאתר של העסק או הארגון ולשלוח את הקליפ במייל, בהודעות ועוד.

הפקה מקצועית באולפני הפקות וידאו וטלוויזיה
לקוח המעוניין להפיק קליפ מקצועי חייב לקבל החלטות נכונות כמו בחירת אולפן הפקת וידאו וטלוויזיה. הפתרון המומלץ לכל הלקוחות הוא לצלם את הקליפ במתחם האולפנים סאן וידאו, במרכז תל אביב. חברת סאן וידאו מציעה תשתית מתקדמת להפקת קליפים, תוכניות טלוויזיה, משדרים מיוחדים, סרטי קולנוע ופרסומות.

במתחם האולפנים סאן וידאו מפיקים תוכניות טלוויזיה לכל הערוצים, פרסומות מדליקות וקליפים מקצועיים באיכות גבוהה, החברה הפיקה עד היום קליפים מקצועיים למשרד הכלכלה, למיקרוסופט, לתמי 4 ולשלל לקוחות מרוצים נוספים, ביניהם משרדי ממשלה וחברות הייטק ופרסום מובילות.
אתר החברה
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
כל מה שצריך לדעת על 232RSמערכת שורשRS232 הוא תקן תקשורת נפוץ ביותר. מה מקורו, ממתי הוא כאן ואין ניתן להשתמש בו?
אנו רצים - חוגג שנההיינו כחולמיםקליפ מרגש לסיכום שנת 'אנו רצים' הראשונה
איך לבחור תקליטן לאירועים?מערכת שורשאיך בוחרים את הפרפורמר הנכון שילווה אתכם בחגיגה, כיצד מנהלים אתו תקשורת אפקטיבית לרקיחת האטמוספירה המבוקשת?
שם השולח
תוכן ההודעה