חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
בריאות

איך בוחרים טיולון לתינוק?

מערכת שורש  טז ניסן, תשפב  17/04/2022

טיולון הוא דבר חשוב- הוא הולך לשמש אותנו יום יום, בטיול, יציאה מהבית עם התינוק ועוד... והוא חייב להיות כמה שיותר נוח ומתאים עבורנו ועבור התינוק

תגיות:

בחירת טיולון היא בחירה קריטית שכן זה המוצר שהולך לשמש אותנו יום יום בכל טיול ויציאה מהבית עם התינוק, והוא חייב להיות כמה שיותר מתאים לגודל התינוק, ונוח עבורנו ועבורו. כדי לעשות את הבחירה המדויקת לפניכם קצת על איך בוחרים טיולון לתינוק.

איזה פרמטרים נשקול ברכישת טיולון?

משקל הטיולון
טיולון הוא מצר שנצטרך לקפל, להרים, להסיע או להטיס, ולכן לא פעם הוא לא יהיה על הרצפה אלא נצטרך ממש לסחוב אותו כשהוא מקפל, להכניס אותו לבגאז' של האוטו בקלות, וכדומה – ולכן ברור שכדאי לרכוש טיולון קליל, קל לקיפול ולנשיאה ושלא נצטרך עזרה של עוברים ושבים ונהיה תלויים בה. באתר פצפונים נמצא מגוון אפשרויות לטיולון מומלץ ואיכותי לרכישה.

מצבי הושבה ושכיבה
לכל טיולון יש כמה מצבי הושבה ושכיבה, שיכולים להיות מועילים במיוחד כשהתינוק שלנו לא מרוצה וביום לא נוח. טיולון מומלץ יהיה כזה שיש בו כמה שיותר מצבים ואפשרויות נוחות, כמו ישיבה מליאה, חצי ישיבה, שכיבה מלאה לשינה, וכדומה. אלה יהיו מועילים במיוחד לכל מיני מצבים ואפשרויות הרגעה לתינוק.

גגון והתאמה לשמש וגשם
עגלות שונות מתאימות עצמן לשמש או לגשם ומגיעות עם כיסויים או גגון מתאים שמאפשר את נוחיותנו ונוחות התינוק לכל אורך השנה – אחרי הכל זה שיש גשם בחוץ, לא יכול לעצור אותנו מלטייל עם התינוק בחוץ ולשאוף אוויר וכדאי להיות מוכנים לכך.

עמידות ונוחות לניקיון
נקודה חשובה מאד שכדאי לשים דגש עליה בעת רכישה של טיולון לתינוק היא העמידות של הטיולון, סוג הבד שלו והנוחות שלו לניקיון ומוצרי ניקוי. מאחר ומדובר במוצר שיירטב בגשם, יתלכלך מאוכל ופליטות, ויעמוד בתנאים שונים ובעייתיים, כדאי שהוא יהיה כמה שיותר עמיד, איכותי, ומבד שלא קשה לנקות ולטפל בו לנוחיותכם.

בחירת טיולון היא בחירה קריטית וגורלית מאחר וזה מוצר שנשתמש בו באופן יומיומי ואינטנסיבי – ולכן כדאי לבצע אותה רק אצל חברת פצפונים, שמייצרת מגוון טיולונים מומלצים ומחומרים איכותיים ועמידים בלבד. בחברת פצפונים תמצאו מגוון אפשרויות ויחס אישי וחם שיבטיחו שתמצאו את הטיולון המומלץ והמושלם עבורכם.

freepik
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
אנורקסיה נרבוזה – פיסי, נפשי, ומסוכןמערכת שורשהרעבה עצמית ושנאה עצמית של הגוף, ביטחון ירוד, חוסר אמונה בעצמי, ואמונה כי אני לא טוב כפי שאני, כל אלו ברי שינוי, ומן הראוי לשנות אותם
מהי הגדלת חזה טבעית?מערכת שורשאפשרות נוספת שמציעים כירורגים פלסטיים מנוסים לנשים שמבקשות הגדלה טבעית היא שילוב של שתלים ושל שומן עצמי
איך מתפתחת מחלת הקרטוקונוס?מערכת שורשלקרטוקונוס אין תרופה ולכן מטפלים בסימפטומים... כלומר מוצאים פתרון ללקויות הראייה... כך שההשפעה של המחלה על איכות החיים תהיה מינימלית
שם השולח
תוכן ההודעה