חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
דירה נאה ונדל"ן

פתרונות מימון נוחים לצורך שיפוצים בבית

מערכת שורש  א סיוון, תשעז  26/05/2017

איך צריך לממן את שיפות ושיפור הבית והדירה?

תגיות:
בניית ושיפות בית הם תמיד תהליך יקר, שדורש השקעה לא מעטה. לא לחינם אמרו חכמנו זכרונם לברכה- "כל העוסד בבית מתמסכן", כי להוצאות בניה יש משמעות משלהם. ושיפוצים, לפעמים הכי קלים בעולם, מזקיקים סכום כסף לא קטן אז איך בכל זאת תוכלו להשיג את המטרה?

בתחילה הברור מאליו- הלוואות בנקאיות
אחת הדרכים הנוחות להתחיל בשיפוץ בלי שתצטרכו לחסוך לשם כך במשך תקופה ארוכה, היא קבלת "הלוואה לכל מטרה" מהבנק שלכם. 

גם כאןיש לכם כמה אפשרויות- הלוואות צמודות למדד בריבית קבועה,
הלוואות עם ריבית חצי קבועה (שמשתנה פעם אחת בתקופת ההלוואה)
הלוואה הצמודה למדד בריבית משתנה.

דרך נוספת, שיכולה להיות אידאלית למי שצופה קבלת סכום כסף משמעותי בזמן הקרוב, למשל בעקבות שחרור כספי פיצויים, קרן השתלמות או ירושה מרשימה, היא קבלת הלוואת גישור. בדרך הזו לא תצטרכו לשלם החזר חודשי קבוע, אלא אם תבחרו לשלם את הריבית במהלך תקופת ההלוואה, ולהחזיר את מלוא ההלוואה כשהכסף שאתם מחכים לו יגיע.

דרכים נוספות
לצד ההלוואות והמסלולים השונים שמוצעים בבנק למימון עלויות השיפוץ שלכם אתם יכולים תמיד לבחור בחלופה המסורתית, ולקבל הלוואה גמישה יותר. במילים אחרות, אם אתם מעדיפים לשלם מדי חודש החזר חודשי קבוע במקום לחכות לפיצוי גדול שיגיע או לשלם סכום גבוה בפרק זמן קצר יחסית, הלוואה גמישה תהיה לכם נוחה מאוד. כך תוכלו לפרוע את ההלוואה לאורך זמן, לשנות את גובה ההחזר במידת הצורך (ועל פי התזרים שלכם כמובן) וגם לא תזדקקו לערבים או בטחונות. במילים אחרות, יהיה לכם יותר זמן פנוי לתכנן את חנוכת הבית או את הערב הראשון שלכם בדירה המשופצת והיפהפייה.

מתחילים לתכנן
מאחר ופתרונות מימון יש בשפע, כל שנותר לכם כעת הוא להתחיל לתכנן איך תיראה הדירה שלכם ביום שאחרי. זה בדיוק הזמן להוציא דף ועט, ולהתחיל לחלום. שרטטו את הדירה כפי שהיא היום, התחילו לדמיין איך אתם רוצים שתיראה בסוף התהליך, ואל תשכחו לקבוע מידות מדויקות ולערוך סקר שוק כדי לקבוע תקציב מדויק. עם התקציב הזה (ועם מרווח ביטחון קטן רק ליתר ביטחון) תוכלו להשיג פתרון מימון שמתאים לצרכים שלכם ולשיפוץ הבית בדיוק כמו שאתם רוצים.
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
למה כדאי להזמין וילות נופש לקראת החגיםמערכת שורשתמיד. מתי שיש לכם הזדמנות, הזמינו נופש בווילה יוקרתית ומאובזרת, לא משנה המיקום שלה
בדיקה שתגלה לנשים עד מתי ימשך זמן הפוריות שלהםמערכת שורשהבדיקה שתגלה לכל אישה עד מתי ישמר כושר הפוריות שלה
נתונים מעניינים על תעשיית התכשיטים בישראלמערכת שורשסקירה מהירה ומעניינת על תעשיית התכשיטים בישראל
שם השולח
תוכן ההודעה