חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
בריאות

גרי אלפמון- שני סוגי אימונים לשמירה על כושר

מערכת שורש  כח אדר, תשפ  24/03/2020

גרי אלפמון, יועץ כושר מנוסה, על חשיבות שמירת הכושר האישי בשתי דרכים...

תגיות:
גרי אלפמון הוא מאמן אישי ויועץ כושר מאיזור נתניה. והוא בנה עבור אתר "דברים שצריך לדעת", מערך אימון מסודר לימים שבהם יותר קשה לצאת החוצה ולהתאמן.

גרי אומר לאתר שאימוני כושר מתחלקים, בגדול, לשניים. אימונים שבהם מאמנים את הסיבולת "לב-ריאה", א היכולת לנשום, לאמץ את הלב בדפיקות לב גבוהות ואת זרימת החמצן בדם. אימונים אלה חשובים במיוחד כדי להזרים את הדם מהר יותר, לשפר את היכולת של הגוף להתאמן... "להיכנס לכושר".

הסוג השני הוא אימוני "כח" ואימוץ השרירים. אימונים אלו נועדו לחזק את השרירים, לעבות אותם ולתת להם "כח" להתמודד עם משימות חזקות יותר ויותר. סוג זה אימונים קרוי "אימון אינארובי". והוא מפתח את השריר, מסלק את חומת החלב הנוצר בשריר לא מאומן ובונה כח שרירי למשימות נוספות.

לדברי גרי אלפמון שני סוגי האימונים חשובים מאוד. ולכל אחד מהם יש תפקיד קריטי בבניית הכושר האישי. לכן יש לגוון ביניהם, ולעשות את שני סוגי האימונים, עם החלפות וגיוון ביניהם. מיקוד בפעולות כח, לדוגמא, שמקובלות יותר בחדרי כושר, יכול לפתח את השריר אולם פחות לתרום לצד האירובי החשוב כל כך. ולהיפך.

לכן בחדר הכושר של גרי, באיזור נתניה, הוא מנסה להכווין ולגוון את פעילות הכושר של הבאים. כמי שאימן והעביר סדנאות כושר במגוון רחב של גופים, ביניהם משטרת ישראל והימ"מ, גרי מבין את החשיבות של אימון משולב ומיישם אותו בשטח.

אז אם אתם רוצים להיכנס לכושר- נסו להפעיל גם את הלב ריאה וגם את השרירים בגופכם.
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
איך עושים השתלות שיניים?מערכת שורשמהם שתלים דנטליים, מה התהליך של הרכבתם ולמה הם טובים. תיאור מפורט...
היתרונות של עיסוי רפואי מקצועימערכת שורשעיסוי נכון ורפואי הוא חלק חשוב של הכנת ספורטאים.
האם לניתוחים פלסטיים יש השפעה על בריאות הנפשמערכת שורשטיפולים קוסמטיים נמצאים במגמת עלייה. יותר ויותר אנשים מדווחים שהם לא מרוצים מהמראה שלהם ובמקביל, מספר הולך וגדל של גברים ונשים נוהגים לבצע טיפולים קוסמטיים
שם השולח
תוכן ההודעה