חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
בריאות

מסחטה במטבח וכבר מרגישים יותר בריא

מערכת שורש  כד תמוז, תשעז  18/07/2017

על מנת לספק את כל אבות המזון על בסיס יומי, לסייע בשמירה על תזונה נכונה ובריאה, ולהזין את גופנו בכל הדרוש לשמירה ובריאות תקינה, חייבים להחזיק מסחטה במטבח

תגיות:
תודעת הבריאות בעולם ובארץ תופסת תאוצה רבה בשנים האחרונות. נושא הבריאות משולב עיסוק בספורט אך בעיקר בתזונה נכונה ובריאה. על מנת שנוכל להזין את גופנו בכל אבות המזון והוויטמינים השונים בכמות הרצויה לשימור הגוף ובריאותינו עלינו לאכול כמויות מזון לא הגיוניות. כך למשל על מנת להזין את גופנו בכמות ויטמין C הדואג לפירוק רעלים ודלקות, שומר על העיניים, מונע סרטן, שלמות תאים, מסייע בחילוף חומרים ועוד. בשביל כל זה יש צורך לספק כמות גדולה של ויטמין על בסיס יומי. יש אנשים שמעדיפים כדורים ואבקות ויש כאלה שיעדיפו להזין את גופם ממזון מהטבע. אך לצורך כך חייבים לאכול כמויות רבות של מזון שלעיתים איננו יכולים להכיל זאת.

על מנת לספק את כל אבות המזון על בסיס יומי, לסייע בשמירה על תזונה נכונה ובריאה, ולהזין את גופנו בכל הדרוש לשמירה ובריאות תקינה, חייבים להחזיק מסחטה במטבח. מסחטה במטבח היא הפתרון המושלם להעברת כמות נדרשת של ויטמינים ושאר אבות המזון לשמירה על בריאות ואורח חיים תקין.

גם תינוקות וילדים בשלבי ההתפתחות שלהם הראשונים, לא יכולים להכיל סוגים של מזון מסחטה במטבח תעשה את העבודה ובאמצעותה ניתן יהיה לשלב מספר סוגי מזון שיתנו את התוצאה הנדרשת.

מסחטת מיצים, טובה היא מסחטה שיש לה אפשרות קיבולת גדולה בו זמנית, ושתיתן מנת מיץ בריא ומזין. עם זאת ולאור התחרות הגדולה בענף וסוגי המסחטות חשוב לדעת כי לא כל מסחטה עושה את העבודה כנדרש.

יש מסחטות מהירות בדרך כלל תעשייתיות שפעולת הסחיטה שלהם לא נותנת את התוצאה הרצויה. לרוב תמצאו במיץ שאריות פרי או ירק וסמיכות בשתייה. תבריג הסחיטה עשוי מחומרים מתכתיים שעם המגע שהם בפרי או בירק נוצרת תגובת חימצון והערך התזונתי יורד משמעותית..

עם התפתחות הטכנולוגיות והמודעות לבריאות החלה דרישה לייצור מסחטות מיץ, אשר יתנו תוצאה אידאלית ללקוח. מסחטה למטבח, חייבת להיות שקטה לעבודה, מכילה מיכל אשפה של יתרת הפרי או הירק הנסחט, מיכל צבירה של המיץ ולא ישירות לכוס, מנגנון הסחיטה הינו חשמלי ובעל מקדם בטחון המונע שריפת המנוע במקרה של פעולת סחיטה קשה ומאומצת, תבריג הסחיטה עשוי מחומרים אקולוגיים ידידותיים לסביבה ובעיקר חומרי הגלם הבאים במגע עם הפרי או המיץ לא הורסים את ערכם התזונתי של המזון.

כפי שציינו מסחטות בשוק יש במגוון גדלים ושיטות עבודה, אך כדי להזין את גופנו נכון, לשמור על בריאותינו ואף לשפר חיים ואיכות חחים, יש להתייעץ עם בעלי הבנה בתחום ולשאול את כל השאלות על מנת לקבל מענה לצרכים שלכם.
שורה תחתונה, אם יש לנו מסחטה במטבח – אנחנו כבר מרגישים יותר בריאים. מסחטות בעלות סחיטה איטית, שקטה ועם כל התוספות שציינו לעיל הינן מסחטות איכותיות במיוחד ועומדות בכל התקנים המחמירים והנדרשים לנושא עם תודעת בריאות גבוהה.

כאלו מסחטות יש למספר חברות מועט והם באמת מסחטות מיצים העונים על רוב הצרכים. כדוגמת מסחטות המיץ של חב' יורום העונה על כל הדרישות והתקנים לבריאות ואורח חיים מאושר. כשתגיעו לחנות מוצרי החשמל, תדעו מה כבר לבקש במסחטות מיצים.
בלנדר איכותייח"צ האתר
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
שמן קוקוס- באמת מזיק?ד"ר גיל יוסף שחרתגובתו של ד"ר גיל יוסף שחר (M.D) לגילוי הדעת של איגוד הלב האמריקאי שהמליץ להימנע משמן קוקוס עקב היותו מעלה סיכון למחלות לב
מד"א- עוברים את הקיץ בשלוםמערכת שורשעם תחילתו של הקיץ ויציאת הילדים לחופש הגדול מפרסם מד"א מדריך מלא להורים על מנת לנקוט את מירב האמצעים למניעת פציעות ופגיעות, כך תשמרו על הילדים בחופשה
קורס עזרה ראשונה וחשיבותו הרבהמערכת שורשיותר חשוב מתואר אקדמי! קורס עזרה ראשונה
שם השולח
תוכן ההודעה