חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
תרבות ופנאי

קרנילאב צ'כיה באנימלשופ - אוכל שחיות אוהבות

מערכת שורש  טז אדר, תשפא  28/02/2021

מזון של בעלי חיים, כלבים וחתולים שאנחנו מגדלים בבית הוא האחראי הבלעדי כמעט על איכות ואורך החיים של החברים הכי טובים שלנו

תגיות:

מזון של בעלי חיים, כלבים וחתולים שאנחנו מגדלים בבית הוא האחראי הבלעדי כמעט על איכות ואורך החיים של החברים הכי טובים שלנו. מזון איכותי מבטיח חיוניות, הוא מבטיח בריאות והוא מבטיח חיים ארוכים ממש ברמה של שנים שלמות של חיים. הוא עושה הבדל מהותי באיכות החיים והוא למעשה מה שמכתיב את איך יראו שנותיו הבוגרות של בעל החיים והוא משפיע באופן מהותי על רמות החיוניות של בעל החיים, הפעלתנות שלו וגם על ההתפתחות שלו, הפיזית והקוגנטיבית. כמובן שיש זנים של כלבים וחתולים עם נטיות ספציפיות ותמיכה ראויה עם תזונה סופר איכותית מהשלבים הראשונים של החיים או כמה שיותר מוקדם תוכל להשפיע מהותית על הופעה של בעיות רווחות ועוצמת הביטוי שלהן.

למרות היותו רכיב מהותי ומרכזי, מזון הוא לא הרכיב היחיד וחשוב מאד שבעל החיים ישמור על פעילות גופנית ויהיה בתנועה, כמו שגם חשוב ביותר שבעל החיים יהיה בתקשורת עם עוד יצורים חיים משום שממש כמונו גם בעל החיים שלנו הוא קודם כל חיה חברתית.

כדאי לדעת שבאנימלשופ תוכלו להנות משירותי משלוחים לכל הארץ וליהנות מהמזון המובחר שלכם בכל עת.

איך בוחרים אוכל מצוין?

ראשית יש לציין ולומר כי בין אם קרנילאב צ'כיה באנימלשופ או כל מזון סופר פרימיום באנימלשופ תוכלו ליהנות משירות של ייעוץ והדרכה אודות המוצרים השונים שיסיעו לכם לבחור ולהתאים.

לרוב התאמה של מזון או החלפה של מזון בין אם לכלבים וגם לחתולים, למרות שיצא להם שם של מפונקים, זאת דווקא לא משימה מורכבת ובכל מקרה כשיוצאים לטעימות אפשר ומומלץ להתחיל ברכישה של כמויות קטנות כדי לא להיתקע עם כמויות גדולות של אוכל שלא רוצים לאכול אותו.

כשבוחרים מזון לכלבים או לחתולים חשוב מאד כאמור להקפיד על איכות המזון והרכבו, ועל מנת להבטיח זאת אפשר לקבל ייעוץ מאנשי המקצוע בחנות או שאפשר לבחון את רכיבי המזון עצמו. מזון שהוא לא איכותי יכיל בעיקר דגנים וזה גם מה שיופיע בתחילת הרשימה של רכיבי המזון המדובר. כשלעצמם, דגנים הם לא אסון גדול, אבל ברגע שהם מהווים את הרכיב המרכזי של המזון זה אומר שהכלב או החתול לא מקבלים את החלבון הנחוצה להתפתחותם התקינה.

מטבע הדברים, מזון יקר יותר יהיה מזון איכותי יותר, אבל אל תלכו שבי אחרי המחיר בלבד והקפידו לוודא שאכן מדובר במזון שמרכיב את כל הרכיבים הנחוצים ובעיקר שהרכיב של החלבון מופיע בראש רשימת המרכיבים.

כאשר מדובר על חתולים חשוב להקפיד לשלב מזון רטוב בדיאטה שלהם, זאת לאור העובדה שחתולים לא אוהבים לשתות וסובלים מבעיות בריאותית בעקבות זאת. מאחר ואי אפשר להכריח חתול לשתות אפשר לווסת את מידת הנוזלים שבגופו באמצעות מזון רטוב שמכיל אחוז גבוה יחסית של נוזלים ובכך מהווה מקור נוסף לאספקתם.

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
כל מה שצריך לדעת על רכישת שולחן פינג פונגמערכת שורשאם אתם תוהים מה ניתן לעשות עם הילדים בתקופות מאתגרות אלו, טיפ- רכישת שולחן פינג פונג זו יכולה להיות בחירה נפלאה
הגשת תלונה במשטרהמערכת שורשנושא של הגשת תלונה במשטרה הינו מהותי ולעיתים, תיקי חקירה נסגרים ללא בדיקה מעמיקה ויסודית של הדברים ומבלי שפעולות החקירה הבסיסיות והנדרשות בוצעו
חוות דעת מומחה לבית משפט – איך זה עובד?מערכת שורשבדיקות פוליגרף משמשות לעתים לחיזוק ראיות או לקביעת מידת אמינותו של העד
שם השולח
תוכן ההודעה