חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
בריאות

טיפולים מהפכנים לשאיבת שומן ללא ניתוח

מערכת שורש  כו טבת, תשפא  10/01/2021

שאיבת שומן היא תהליך שמצריך התערבות כירורגית וברוב המקרים נועד לכאלו שסובלים מעודף משקל ומעוניינים לפנות לפתרון זה עקב קשיים בריאותיים או אסתטיים

תגיות:

אם לפני עשור היו אומרים לכם שיש דרך לבצע שאיבת שומן ללא ניתוח, ללא צלקות וללא כאבים הייתם חושבים שמדובר בבדיה מוחלטת. אבל איזה מזל שאנחנו נמצאים בעידן המודרני והטכנולוגיה הרפואית והאסתטית מתפתחת כל יום ומרשה לנו לא רק לחלום על פתרונות לבעיות הכי מעצבנות שלנו, אלא גם להגשים אותן.

שאיבת שומן היא תהליך שמצריך התערבות כירורגית וברוב המקרים נועד לכאלו שסובלים מעודף משקל ומעוניינים לפנות לפתרון זה עקב קשיים בריאותיים או אסתטיים. התהליך עצמו מתבצע בעזרת חיתוך פתחים בגוף והחדרת צינורות ששואבות את תאי השומן מאזורים שונים בגוף. כמובן שמתלווה לכל התהליך הזה החלמה ארוכה, כאבים, צלקות וחוסר נוחות של תהליך כירורגי כשהדבר שהכי מקשה על המטופל הוא החזרה לשגרה מהסיבה שיש מניעה מדברים מסוימים כמו התאמצות ופעילות גופנית לפחות לתקופה של חודש ימים.

אז מה האלטרנטיבות כיום?

כיום האלטרנטיבות שקיימות בשוק הן רבות אך המשותף לכולם הוא שניתן לבצע שאיבת שומן ללא ניתוח ולהיפטר מעודפי שומן עקשניים שלא מוכנים לרדת בעזרת ספורט או אכילה נכונה. הפלוס הענק בשיטות הללו הוא שהתהליכים קצרים, פשוטים, ללא התערבות ניתוחית, ללא צלקות וכמעט ללא כאבים. זה נשמע כל כך כמו חלום שזה גורם לתהות איפה הפתרונות האלה היו עד עכשיו ומאיפה הן צצו. כל הפתרונות הללו מבוססים על העובדה שתאי השומן בגוף מגיבים בעוצמה לשינויי טמפרטורה עד כדי הרס שלהם וללא פגיעה בשכבת החיצונית של העור.

הקפאת שומן בקור

הקפאת שומן היא תהליך לא פולשני שמתבצע באמצעות מכשיר שמפיק קור בעוצמות שונות כדי לפרק את תאי השומן העקשניים. במהלך הטיפול המטפל מצמיד את זרועות המכשיר לאזור המטופל ובעצם מקפיא את שכבות השומן עד שהן מתפרקות לחלוטין. המכשיר עצמו מבצע פעולת יניקה שמקרבת את שכבות השומן אליו, תוך כדי שמירה על העור וללא פגיעה בו. השומן שהתפרק יצא החוצה מהגוף בדרך פיזיולוגית טבעית בעזרת מערכת כלי הלימפה.

במהלך הטיפול ניתן להסיר עד 25% מתאי השומן באזור המטופל, כאשר תוצאות חלקיות מופיעות כבר לאחר שלושה שבועות. הטיפול נמשך כבערך חצי שעה ויש לבצע סדרת טיפולים בהתאמה אישית כדי לקבל תוצאה ראויה. לאחר סיום סדרת הטיפולים תוצאות סופיות יראו לעין לאחר שישה חודשים. בתהליך עצמו המכשיר מבצע גם פעולה של מיצוק העור כדי לוודא שהאזור לא יישאר רפוי.

המסת שומן בחום

המסת שומן בדומה להקפאת שומן מתבצעת באמצעות מכשיר שמפיק חום ומשתמש בגלי רדיו או לייזר כדי להמית את תאי השומן באזור המטופל. התהליך עצמו חל רק על שכבות השומן ומותיר את העור ללא פגיעות. רוב השיטות של טיפול זה נעזרות באמצעות מערכת כלי הלימפה כדי לסלק את השומנים שהומתו, למעט שיטה אחת שמשתמשת בצינורית דקיקה שחודרת לעור בשם "קנולה" ובעצם מוציאה את השומנים מהגוף כבר במעמד הטיפול.

מה חשוב לדעת על סוגי הטיפולים האלה?

שני סוגי הטיפול, גם המסת שומן וגם הקפאת שומן יביאו לכם תוצאות מעולות. אך שמירה על התוצאות הללו תלויה בכם ובכך שתדאגו לעסוק בפעילות גופנית בסיסית ואכילה מאוזנת כדי למנוע ממצבורי שומן לחזור לאזור הטיפול. בנוסף חשוב להבין שהטיפולים הללו מיודעים לאנשים שמעוניינים לשפר את המראה באזורים ממוקדים בגוף ולא לכאלה שרוצים לרדת במשקל, מהסיבה שהטיפולים הללו אינם מחליפים ירידה במשקל.

עלות הטיפולים

עלות הטיפול תלויה בסדר גודל של סדרת הטיפולים שהמטפל יתאים לכם בהתאם לאזור המטופל והתוצאה המבוקשת. לדוגמא סדרת טיפולים בהקפאת שומן תעלה בסביבות 4800 ₪, וטיפול בהמסת שומן ינוע בין 500 ₪ לטיפולי אחד לבין 11,000 ₪ לסדרת טיפולים בהתאם לשיטת הטיפול שתבחרו.

המאמר נכתב באדיבות צוות המומחים של My Dream Body - כל מה שחשוב לדעת על הקפאת שומן, המסת שומן והצרת היקיפים ללא ניתוח.

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
החלמה אחרי השתלת שיער: טיפים חשובים להשגת התוצאות הטובות ביותרמערכת שורשקיימים כמה צעדים שכדאי להכיר ולהקפיד עליהם במהלך החלמה אחרי השתלת שיער...
טיפים לבחירת מכשירי שמיעהמערכת שורשבמידה ואובחנה אצלכם לקות שמיעה, עליכם לבחור מכשיר שמיעה המתאים לצרכים שלכם. יש מספר גורמים אותם כדאי לקחת בחשבון כאשר בוחרים מכשיר שמיעה, הנה הם לפניכם
פיסול אף ללא ניתוח – כל מה שחשוב לדעתמערכת שורשפיסול אף ללא ניתוח יכולת להיות פתרון מצויין למי שרוצה שיפור במראה האף בלי סיבוכי ניתוח
שם השולח
תוכן ההודעה