חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
תרבות ופנאי

כל מה שצריך בשביל מצגת בת מצווה בלתי נשכחת

מערכת שורש  ב אלול, תשעט  02/09/2019

מצגת בת מצווה מושקעת תשדרג לכם את האירוע. זה יהיה מדהים...

תגיות:
רוצים להפתיע ולרגש את המוזמנים לאירוע הבת מצווה שאתם מפיקים עבור בתכם? מחפשים גימיק מיוחד ומרגש לאירוע בת מצווה ומעוניינים להפיק מצגת מקורית ומלהיבה כדי להקרין אותה במהלך האירוע?

אחד מרגעי השיא באירועי בת מצווה הוא הקרנת מצגת או קליפ, את המצגת מפיקים בעזרת חברה מקצועית ומנוסה, כאשר כלת השמחה לוקחת חלק פעיל ומשתתפת בהפקה ובמצגת עצמה. יש מגוון סגנונות ואפשרויות להפקת המצגת לאירועי בת מצווה, לכן כדאי לשאוב רעיונות ממצגות שהחברה הפיקה, לאסוף חומרים מעניינים כמו סרטונים, תמונות, שירים בביצוע הילדה, מסמכים חשובים ועוד, ולחשוב על רעיון כללי כדי ליהנות בסופו של התהליך ממצגת מרגשת ובלתי נשכחת.

תכנון מצגת מקורית ומרגשת
כדי להפיק מצגת בת מצווה מרגשת ומקורית חשוב לתכנן אותה נכון, לאסוף חומרים מעניינים, להקפיד על מצגת קצרה יחסית שלא תשעמם, להוסיף מעברים מונפשים, מוסיקת רקע נעימה, כתוביות, קריינות ועוד. את המצגת אפשר להפיק בסגנון של סרטון חיים שכאלה, אפשר גם להפיק מצגת בסגנון אולפן חדשות וירטואלי וכמובן אפשר לבחור סגנון אחר, בהתאם לדרישות הילדה ועל פי טעמה האישי והייחודי.

במצגת בת מצווה כדאי לשלב תכנים ואלמנטים מעניינים כדי לשדרג את המצגת ולהבטיח חוויית צפייה מרגשת לכל האורחים. חשוב לזכור כי רוב האורחים המבוגרים באירוע אינם מכירים היטב את כלת השמחה, והמצגת מאפשרת להם להציץ לחייה, להכיר אותה טוב יותר, להבין מהם תחביביה, כיצד היא מבלה ומעבירה את זמנה הפנוי ועוד. בנוסף אפשר ליצוק תוכן משעשע במצגת, לדוגמה באמצעות שילוב סרטוני וידאו מצחיקים מתקופות שונות בחיי הילדה, תמונות משעשעות מילדותה וכדומה.

תהליך הפקת המצגת המקורית והבלתי נשכחת
תהליך הפקת מצגת בת מצווה כולל מספר שלבים:
• פגישת הכרות – הפגישה מתקיימת בסטודיו של חברת ההפקות, במהלכה צופים במצגות מקוריות כדי לשאוב רעיונות ולהבין את מבנה המצגת, הפגישה נועדה גם לאפיון הילדה ולתיאום ציפיות אתה ועם הוריה.
• בחירת סגנון – כלת השמחה והוריה נדרשים לבחור סגנון מקורי וייחודי שיהווה שלד כללי לבניית המצגת. כאמור, יש מגוון אפשרויות ורעיונות, וצוות חברת ההפקות יסייע לכם לקבל החלטה.
• איסוף חומרים – בשלב זה הילדה והוריה מתחילים לאסוף חומרים מעניינים, עליהם לבחור תמונות איכותיות ומקוריות מאלבומי התמונות בבית או מהגיבוי במחשב, לסרוק מסמכים שונים כמו תעודות הצטיינות, לבחור סרטונים משעשעים ומעניינים וחומרים נוספים. את כל החומרים מעבירים לסטודיו לצורך עיבוד ועריכה.
• הפקת המצגת – צוות הסטודיו מפיק מצגת מקורית ומרגשת בהתאם לתכנון עליו הוחלט, הצוות המנוסה מפיק מצגת מקצועית וייחודית שתהפוך את האירוע שלכם לחוויה מדהימה ונפלאה לכם ולמוזמנים.

חברת ההפקות פלאשבק מתמחה בהפקת מצגת בת מצווה מקורית ומלהיבה, ובנוסף החברה מספקת שירות לצילום אירועים, לצילומי בוק בת מצווה ולהפקת קליפים מקוריים. את המצגת תוכלו להקרין באירוע וליהנות מאטרקציה לכל המוזמנים ומאירוע מרגש לכולם.
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
כיצד בעלי דרכון אירופאי יכולים ללמוד בחינם באירופה?מערכת שורשהאפשרות ללמוד בחינם באירופה קוסמת לצעירים רבים בישראל, זו הטבה משתלמת שכדאי לנצל כיוון שניתן לחסוך את שכר הלימוד הגבוה באוניברסיטאות ובמכללות בארץ
רעיונות לפעילות לסוף השנה בפעוטוןמערכת שורשלמרות הגיל הצעיר של הילדים הקטנים, נהוג לערוך מסיבת סוף שנה בהשתתפות ההורים, הצוות החינוכי, אורחים נוספים וכמובן הילדים הקטנטנים לוקחים חלק פעיל ומככבים בחגיג
דוד ברג, "פותח" אף הקיץ?מערכת שורשדוד ברג "פותח" את הקיץ עם להיט מקפיץ, שקוראים לו- "פותח"...
שם השולח
תוכן ההודעה