חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
דירה נאה ונדל"ן

תמיד חלמתם על בית עם גינה? בקריות זה אפשרי

מערכת שורש  יח חשוון, תשפא  05/11/2020

עליית מחירים שממשיכה לגבוהה במיוחד באזור המרכז, והופכים חלומות כמו דירות קרקע למשאלה רחוקה

תגיות:
מאז שנת 2007 אנו עדים לבועת נדלן ענקית, כזאת בכל ערבון שעובר מתנוססת כותרת במוסף כלכלי וקוראת לפיצוץ הולך ובא, אך מציאות לחוד וכותרות לחוד. אנו עדים היום לעליית מחירים שממשיכה לגבוהה במיוחד באזור המרכז, והופכים חלומות כמו דירות קרקע למשאלה רחוקה.

ובשביל לעזור לכם למצוא את דירת הקרקע הנכונה עבורכם, החלטנו לעזור לכם במציאת אחת כזו בקריות!
לפרטים בקרו באתר - https://sdirot.co.il

המציאות במרכז
בכל אזור היום בארץ נוכל למצוא עשרות פרויקטים לחידוש בניינים ובנייה מחודשת.
אך מבדיקה שבצענו במרכז הארץ, רק רבע מהפרויקטים החדשים שנבנים, לא בונים דירות גן או וילות. אלו משאירים מעט ברירות לכאלו החולמים על השכרת דירת קרקע, וכך המחירים יכולים להמשיך ולהיות גובהים.

לא רק שהמחירים הופכים לגבוהים, עם הביקוש גם קומות המרתף הופכות לפופלריות ובמקום לקבל דירת גן אנו מקבלים דירה תת קרקעית ושותפים לבעלי הדירה שמעלינו.

אך לאלו שאינם מסתפקים בדירות מרתף וגינות משותפות, רצינו לספר לכם כי דירות קרקע להשכרה תוכלו למצוא בקריות, גם במחירים נוחים וגם בדמי ארנונה שפויים.

בשביל שנקבל פרופורציה נביא עבורכם את הדוגמא הקיצונית במרכז, דירת גן באזור תל אביב עם שני חדרים מתחילות בין שלושת אלפים שמונה מאות לארבעת אלפים מאתיים.

מחירי שוק לא שפויים
לא רק בתל אביב המצב הוא כזה אלא גם בעוד מקומות בארץ ולא רק במרכז.

בדקנו עבורכם דירות קרקע בפתח תקווה ומצאנו כי דירות עם שני חדרי שינה מתחילת רק בשלוש אלפים שקל! אך כמובן שלא עצרנו בפתח תקווה ובדקנו גם ברחובות, שם דירות אפילו בעלות שני חדרים בעלות שלוש ושישה מטרים, מתחילות גם הן בין שלושת אלפים מאתיים לארבעת אלפים שקלים. כמובן שחלק מהדירות שמצאנו גם נמצאות במקומות לא נגישים, חלקן גם מרוחקות מאזור המסרחי ומבתי הספר, אך כמובן שככל שנתקדם אל מרכז העיר והשירותים הציבוריים המחירים יעלו.

לכן אם אתם חושבים על דירות קרקע להשכרה בקריות, אתם יכולים להיות בהחלט בטוחים שתקבלו גם גן גדול יותר, אזור נגיש יותר ומחירים הרבה יותר שפויים.

הבדלים גדולים
כאשר אתם מחפשים דירות גן להשכרה, אתם חייבים לזכור כי דירות מסוג זה מהוות כמות באופן קבוע רבע מסוגי הבנייה ברוב הערים בארץ, לכן במקומות צפופים יותר כמו פתח תקווה ורוחובות המחירים לרוב יהיו גבוההים.

לכן עלינו לשאול את עצמנו אם עד כמה הצרכים שלנו מאלצים אותנו לשכור דירת גן.

מכיון שתשלום לשכירות אינו מסתכם רק לבעל הנכס, מתלווים איתו עוד מוצרים כמו ארנונה כבלים אינטרנט ובנוסף לרוב הנכסים שיש בהם גינה הארנונה לעיתים יכולה להיות גבוהה.

לכן חשוב שנזכור שדירות קרקע להשכרה בקריות יכולות להיות זולות משמעותית, לא רק כי המחיר שלהן נמוך בהרבה ערים אחרות במרכז, אלא גם כי ברוב האזורים בקריות ארנונה על בתי גן נמוכה גם מאזור המרכז.

לכן ריכזנו עבורכם אם תחפשו דירות קרקע להשכרה בקריות, תוכלו למצוא בערך את התוצאות האלו. לדוגמא-דירת גן בעלת שלושה חדרים ושישים וחמישה מטר יכולה לעלות בין אלפיים שש מאות ועד שלושת אלפים ארבע מאות! ירידה בעשרות תאחוזים לעומת דירות גן במרכז.

גם דירות גדולות יותר החל מארבעה חדרים ומאה חמישים מטר, יכולה לעלות בין שלות אלפים מאה ומאה עשרים מטר, ועד לארבע אלף שקל! דירות כאלו לא פעם כוללות מטרים גדולים שלרוב גם משולמים בארנונה נמוכה משמעותית מהמרכז.

לכן אם אתם מחפשים דירות קרקע להשכרה, את האפשרות לחיפוש דירות מהסוג הזה בקריות
אתם חייבים לשים לכם בראש. כי לא רק שהמחירים מצחיקים לעומת המרכז, אלא גם האזור כולו שנמצא בתנופת בנייה וחדשנות. כך שלא רק תזכו באזור שהולך ומתחדש, אלא גם לתשלומי ארנונה נמוכים ומחירי שכירות שכמעט מצחיקים ביחס לגודל שתקבלו!

ועוד דבר אחד לא פחות חשוב, כאשר אתם חושבים על דירות קרקע להשכרה בקריות אל תשכחו להתייעץ עם איש נדלן מקצועי. כך תוכלו גם למקסם את ההשקעה שלכם ולהשכיר את הנכס שיתאים בצורה המושלמת לדרישות שלכם ויכוון אתכם אל מציאות רציניות וטובות!

בהצלחה בחיפוש!
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
היתר בנייה – אל תבנו בלעדיומערכת שורשהגיע הזמן להכניס לבית רוח מרעננת, ולהתחיל פרויקט בנייה חדש. בין אם מדובר במחסן ציוד, סלילת דרך, גדר, שער, או יחידת דיור, כדאי שתבדקו אם יש להוציא היתר בנייה. אז איך יודעים אם עליכם להוציא היתר בנייה, איך מוציאים את ההיתר, ובמה כרוך התהליך?
כל מה שחשוב לדעת על מחיצות זכוכית למשרדמערכת שורשכאשר מדברים על מחיצות שעשויות מזכוכית, עוד נתון מאוד משמעותי זו שאלת האיכות...
איטום גגותמערכת שורשמהי הדרך הכי טובה לאטום את הגג שלכם למים?
שם השולח
תוכן ההודעה