חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
דירה נאה ונדל"ן

מדיח לטובה - מדיחי סימנס

מערכת שורש  ה כסליו, תשפ  03/12/2019

מדיח כלים הוא כבר לא מותרות... ולכן ניתן למצוא מגוון רחב במחירים נוחים.

תגיות:
מדיח כלים, המכונה החשמלית אשר נועדה לשטוף כלי אוכל ללא מגע יד אדם ולשמור על הסרוויסים מלהישבר בעת הרחיצה הידנית, הינה אחת ההמצאות הכי נפלאות שהומצאו מעולם. במיוחד כאשר מדובר על מותגים בינ"ל מובילים כגון מדיחי סימנס. המכשיר, הפועל באמצעות זרמי מים חמים כ – 60 מעלות צלזיוס ולא שפשוף הכלים משחרר את האנשים מהפעולה הארוכה והמייגעת של שטיפת ערימות של כלים בתום הארוחה.

בשל העובדה שהמכשיר אינו נחשב עוד למותרות ניתן למצוא שפע של מותגים ואפשרויות. הבחירה חייבת להיות מושכלת כדי לקבל את המדיח המתאים לצורך, לדרישות, למיקום ולמחיר. כאשר מדברים על רכישה של מדיח, מומלץ להתמקד במותגים איכותיים, כמו מדיחי סימנס של החברה הגרמנית המובילה. כל מדיחי המותג עשויים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר הפועלים לאורך טווח עם מינימום בלאי ועומדים בתקנים בינ"ל מחמירים של מוצרי חשמל ביתיים תוך שמירה על חסכון מקסימלי בחשמל ומים ודירוג אנרגטי גבוה.

מדיחי המותג כוללים שלל אפשרויות המסייעות לאנשים להקל על החיים. ניתן למצוא מדיחים רגילים, מכשיר הניצב כיחידה במקום המיועד בחלל הבית בקרבת תשתית מים וחשמל.

ניתן לרכוש גם מדיח אינטגרלי מלא או חצי אינטגרלי של המותג, מדובר על מכונות המונחות בתוך גומחה ייעודית בין ארונות המטבח. העיקרון הזה שומר על המראה והאסתטיקה של המטבח כאשר פאנל הפיקוד ממוקם בדופן העליונה של דלת המדיח. זה אומר שכשהדלת סגורה הוא סמוי מן העין ללא גישה. זה מאפשר להחביא את המכונה מאחורי דלת או פלטה במראה אחיד של ארונות המטבח. באופן עקרוני מדיח אינטגרלי חלקי שונה מהמלא רק בעובדה שכאן הפאנל גלוי ונוח לתפעול.

על מנת לבצע את ההחלטה איזה מבין מדיחי סימנס לבחור, חשוב להתאימו לצורך ולאופן השימוש. לבדוק מה המיקום הנכון שלו במטבח, אילו מידות מתאימות, מה תדירות ההפעלה הנדרשת ומה הנפח הרצוי, כל זאת כמובן תוך התייחסות לתכנון ההוצאה הכספית ולאפשרויות התקציב.

כאשר מדברים על מידות המדיח ניתן לבחור מדיח רחב, צר או קומפקטי, המידות חייבות להיות מדויקות ולהשאיר מקום לתשתית המים והחשמל וכן לפתיחה נוחה של הדלת. באופן עקרוני רוב מדיחי הכלים מגיעים בשתי מידות מקובלות. הסוג הרחב הינו 60 ס"מ והסוג הצר רוחבו 45 ס"מ, מידות העומק במדיחים נעה בין 57-60 ס"מ כסטנדרט. המדיחים הגדולים גובהם עומד על 85 ס"מ. חשוב לזכור כי המידות חייבות להיות מדויקות עד כמה שניתן על מנת שההתאמה תהיה נכונה.

סוגיה נוספת שיש לבחון טרם הרכישה היא אופן השימוש, כמויות הכלים והתדירות וכן הפונקציות והתוכניות הנדרשות. לכל אדם או משפחה הצרכים הייחודיים וחשוב לרכוש את המכשיר שיענה על צורך קיים או עתידי ולא כזה שלא יספק את הסחורה או כזה שאין צורך בכל התוכניות המתקדמות. מדיחים נועדו להקל על החיים וזה העיקרון המוביל ויש לזכור כי ככל שהמכשיר מתקדם יותר, בעל תוכניות ניקוי ייחודיות ומבנה פנימי מודולרי, כך מחירו עולה ואין אין צורך בכל המודולים אין טעם לרכוש מדיח יקר ויוקרתי. השפע הקיים היום מאפשר לכל אדם למצוא את המדיח האיכותי המתאים לצורך ולתקציב.
pixabay
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
איך תנגישו את הבית ביעילותמערכת שורשאם אתם זקוקים להנגשת הבית, הנה כמה רעיונות שיעזרו לכם לזהות את כל השינויים שתצטרכו לבצע, כדי להתאים את הבית לצרכים האישיים שלכם
כמה עולה משאבת חום לבריכה?מערכת שורשמעוניינים לדעת מהם המחירים המומלצים למשאבות חום לחימום בריכות שחייה פרטיות וביתיות? הידעתם כי יש מגוון דגמים של משאבות חום לבריכות לכן כדאי לפנות לייעוץ מקצועי ולרכוש את המערכת רק מחברה אמינה ומובילה?
כל מה שרצית לדעת על הנדסה אזרחיתמערכת שורשענף ההנדסה האזרחית מתמקד בעיקר בתכנון ובניית מבנים ומערכות לצרכים שונים, זהו אחד הענפים הרחבים ביותר בתחום ההנדסה
שם השולח
תוכן ההודעה