חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
דת ויהדות

ברכת הבית מעוצבת – עיצובים נפלאים לכל אירוע

מערכת שורש  ה כסליו, תשפב  09/11/2021

בכל בית ובכל משרד ניתן למצוא ברכה מעוצבת, ברכה זו חשובה מטעמים רוחניים ומוסיפה באופן משמעותי

תגיות:

בכל בית ובכל משרד ניתן למצוא ברכה מעוצבת, ברכה זו חשובה מטעמים רוחניים ומוסיפה באופן משמעותי גם לפן העיצובי. המזוזה וברכת הבית הן פריט חובה בכל בית בישראל. הברכות יכולות להיות מעוצבות במגוון רחב של עיצובים ועשויות מחומרים שונים. ניתן לבחור ברכה העשויה מחיתוכי מתכת, ברכות מסוג זה מגיעות במגוון רחב של סיגנונות בינהם עיטורי רימונים ופרחים. חיתוכי המתכת צבועים בצבעים מרהיבים ומושכים את תשומת הלב של כל מי שנכנס לבית. ישנם אנשים שיעדיפו ברכה יותר סולידית שאינה מתבלטת במיוחד בעל עיצוב עדין וצבעים רגועים. רוב האנשים יעדיפו את צורת החמסה לבית ולעסק. ישנם בתי עסק שיעדיפו ברכת עסק בולטת ומלהיבה במיוחד שתקבל את פניהם של הלקוחות המגיעים לעסק. ברכת הבית הינה מתנה מיוחדת שתמיד מתקבלת בשימחה וניתן להעניק אותה כמתנה לחנוכת בית או חתונה. בברכה תוכלו לאחל שפע, פרנסה בריאות ועוד. ברכת העסק מעוצבת היא מתנה מועדפת לעסק חדש שנפתח. ישנם כמה שיקולים חשובים שיש לקחת בחשבון כאשר רוכשים ברכת בית או ברכת עסק.

ברכת הבית מעוצבת – איך עושים את הבחירה הנכונה?

  1. עיצוב החלל - כאשר רוכשים ברכת בית מעוצבת או ברכת העסק מעוצבת יש לקחת בחשבון את עיצוב החלל שאליו מיועדת הברכה. אם החלל הוא שלכם זו תהיה משימה פשוטה, עליכם להתאים את הצבעים והעיצוב לברכה כך שתשלב באופן האופטימלי ביותר. אם הברכה אינה מיועדת עבורכם זו תהיה משימה מורכבת יותר אך אפשרית כי עליכם לנסות לקלוע לטעם שאינו שלכם. במצב כזה יש לבחון את החלל שאליו מיועדת הברכה ולנסות להתאים עד כמה שאפשר לצבעים ולעיצוב. ברוב המקרים עדיף לבחור ברכה סולידית יותר ולא בעלת עיצוב מיוחד ולהעלות את הסיכוי שתקלע לטעמם של רוב האנשים.
  2. מלל – המלל הינו חשוב ביותר כאשר בוחרים ברכת הבית מעוצבת או ברכת העסק מעוצבת, ישנם וריאציות שונות של מלל היכול להתאים וניתן לעשות צירופים שונים ברכות ולשנות מעט את הניסוח בהתאם לבית ולבית העסק. ניתן לבחור גם את סוגי האותיות בהם כתובה הברכה. ניתן לבחור את סוג הכתב בהתאם לעיצוב הברכה כולה והסיגנון הכללי של הברכה. האותיות יכולות להיות בעברית או באנגלית.
  3. מאגר ברכות וירטואלי – על מנת לקבל מושג לגבי המבחר ומגוון העיצובים הקיים בשוק של ברכת בית מעוצבת או ברכת העסק מעוצבת יש להיכנס למאגרי ברכות אינטרנטיים על מנת לבחור את העיצוב המתאים ביותר, במאגרים אלו תוכלו למצוא עיצובים ודגמים מרשימים במיוחד ולקבל רעיונות לגבי המתנה המתאימה. כמו כן תוכלו לצפות בפידבקים וחוות דעת לגבי ברכות מסויימות וכך להבין טוב יותר אלו עיצובים יותר פופולריים בקרב בתי העסק או בתים פרטיים ולהעלות את הסיכוי שהמתנה תתאים.
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
אתר חדש לתמונות יהודיותמערכת שורשאתר חדש- מאגר תמונות יהודיות. אלבום תמונות בנושאי יהדות להורדה ולשימוש ישיר...
הכול על רכישת טבעות אירוסין מבית גיספן תכשיטיםמערכת שורשאתה רוצה לראות טבעות אירוסין מבית גיספן תכשיטים וחושש שזו הולכת להיות קניה מורכבת? פרטים...
סקירת הסגולות אל מול המגרעות שמהן עשויות טבעות האירוסיןמערכת שורשברור כי לבחירת טבעות אירוסין נודעת חשיבות מאין כמוה. אין כל ספק שלבחירת האבן בטבעת האירוסין קיים מקום נכבד
שם השולח
תוכן ההודעה