חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
דירה נאה ונדל"ן

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני ויוקרתי

מערכת שורש  כד ניסן, תשעט  29/04/2019

שירלי דן מתמחה בעיצוב בתים פרטיים בסגנון מדרני ויוקרתי, בהתאמה מושלמת לדרישות הלקוח ולאורח חייו

תגיות:
עיצוב בית פרטי בסגנון מודרני נחשב לטרנד החם בעולם האדריכלות ועיצוב הפנים, רוב הישראלים בוחרים בסגנון המודרני המותאם לרוח התקופה ולאורח החיים של המשפחה. זהו פרויקט מורכב המחייב שיתוף פעולה פורה ומפרה בין אדריכל בתי יוקרה ומעצב פנים מוכשר ויצירתי לבין הלקוח המעוניין להגשים את כל חלומותיו ואנשי המקצוע.

תכנית העיצוב כוללת בין השאר את חלוקת החלל הפנימי, תכנון מקצועי של התשתיות השונות כמו חשמל ואינסטלציה, עבודות גבס ונגרות, בחירת אריחי חיפוי וריצוף, כלים סניטריים, ריהוט לחדרים השונים ולסלון, תכנון ועיצוב המטבח בסגנון מודרני, הנמכת תקרה, עבודות צבע וכדומה.

שלבים בעיצוב הבית הפרטי בסגנון מודרני
ישנם חמישה שלבים עיקריים לעיצוב הבית הפרטי בסגנון מודרני ובהתאמה לדרישות הלקוח ולטעמו האישי והייחודי. השלבים העיקריים לעיצוב בית פרטי הם:
• פגישת הכרות – בפגישת ההכרות משתתפים האדריכל, מעצב הפנים והלקוח, הפגישה נועדה לצורך הכרות, אפיון צרכים וסיעור מוחות כדי לגבש קונספט כללי לעיצוב המודרני של בית הלקוח.
• קונספט לעיצוב הבית – לאחר אפיון צורכי הלקוח ואורח חיי המשפחה, האדריכל ומעצב הפנים מגבש קונספט כללי לעיצוב הבית. עיצוב בסגנון מודרני מבוסס על קווים נקיים וישרים, גוונים בהירים בשילוב קיר דומיננטי בגוון נועז או ססגוני, בחירת רהיטים בסגנון מודרני ויוקרתי ועוד.
• שרטוט והדמיה ממוחשבת – לאחר שהלקוח מאשר את הקונספט הכללי לעיצוב ביתו, האדריכל ומעצב הפנים מכינים תכניות עבודה ושרטוטים לאנשי המקצוע השונים (חשמלאי, אינסטלטור, קבלן עבודות גבס וכו'). כדי להדגים ללקוח כיצד ייראה ביתו לאחר העבודה, נהוג להכין הדמיה ממוחשבת.
• בחירת מוצרים ואביזרים לעיצוב הבית – בשלב זה האדריכל ו/או מעצב הפנים מתלווים ללקוח כדי לבקר באולמות התצוגה השונים לצורך בחירת אריחי חיפוי וריצוף, כלים סניטריים איכותיים ויוקרתיים, ריהוט בהתאם לצורך ולסגנון הרצוי, מוצרי טקסטיל כמו וילונות, שטיחים וכריות נוי, ופריטים נוספים לעיצוב מרהיב של הנכס.
• פיקוח ומעקב אחרי העבודות בבית – אדריכל מקצועי מבקר במהלך העבודות בבית הפרטי כדי לפקח מקרוב, להנחות את בעלי המקצוע, לבדוק כי העבודות מתבצעות בהתאם לתכנית ולקונספט העיצוב, וכדי לוודא כי העבודות מתקדמות בהתאם ללוח הזמנים שנקבע מראש.

עיצוב הבית על ידי האדריכלית שירלי דן
כאשר מחפשים אדריכל המתמחה בפרויקטים יוקרתיים של עיצוב בתים פרטיים, כדאי לכם להכיר את האדריכלית שירלי דן. הסטודיו לאדריכלות ולעיצוב בתים פרטיים של שירלי מציע מעטפת שירותים רחבה ומקיפה ללקוחות, הסטודיו ממוקם בשרון והשירות ניתן ללקוחות בפריסה ארצית רחבה.

שירלי דן מתמחה בעיצוב בתים פרטיים בסגנון מדרני ויוקרתי, בהתאמה מושלמת לדרישות הלקוח ולאורח חייו. כל בית זוכה לסטיילינג ברמה הגבוהה ביותר ולתכנון מקצועי ומתקדם על מנת להבטיח תוצאות מרשימות ומלהיבות, ובית יוקרתי המתאים לדיירים המתגוררים בו. כל פרויקט מתוכנן במקצועיות ולפרטי פרטים, כאשר הלקוח מוזמן לקחת חלק פעיל ולהשתתף בקבלת ההחלטות, כאשר שירלי דן מסייעת לו להגשים את כל חלומותיו וליהנות מבית פרטי מעצוב ויוקרתי בסגנון מודרני וייחודי.
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
על היתרונות העצומים של חיתוך עץ בלייזרמערכת שורששניים מהיתרונות המרכזיים והבולטים ביותר של שיטת החיתוך בלייזר הם הדיוק והמהירות של שיטת חיתוך זו, ביחס לכל שיטת חיתוך חומרים תעשייתית אחרת הקיימת כיום בעולם
ניקוי בריכות מירוקתמערכת שורשניקיון הבריכה מירוקת יכול להיות אתגר רציני להלן כמה עצות מעשיות...
טיפים למעבר דירה מוצלחמערכת שורשהמפתחות לדירת החלומות החדשה כבר ביד שלכם, אז מה יכול להשתבש? ובכן, מעבר דירה יכול להיות די מעצבן. כדי להפוך את המעבר חופשי ממתחים, ליקטנו עבורכם כמה טיפים שיעזרו לכם לבצע מעבר דירה מוצלח ונוח
שם השולח
תוכן ההודעה